Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Guna biolifting fórum

Guna biolifting (beszélgetős fórum)


2016. szept. 2. 23:51

Sziasztok!

TUDNàTOK SEGITENI ...KERSEK EGY JO ORVOST,ARCPLASZTIKàRA.GONDOLTAM A CSUHA LAJOSRA,MERT NAGYON JO TAPASZTALATOM VAN VELE,O MUTOTTE A MELLEM 8 èVE..<CSAK JOT TUDOK MONDNI ROLA..TOKèLETES..DE AZ ARCPLASZTIKA MàS DOLOG..SENKI NEM BESZèL ROLA..KIT AJàNLATOK?

2016. jún. 16. 05:13
Sziasztok. Az én véleményem annyi. GUNA terapiarol, hogy nagyon bíztam benne, de nagyot csalódtam. Biztosan orvosa válogatja, én Csongrád megyében voltam, kezdtem volna egy kezelést. Először mindenféle méregtelenítéshez szükséges dolgot megvezetett velem azzal az indokkal hogy tiszta szervezetben dolgozik. Ezt meg megtettem, de amikor azt hittem hogy kezdődik a terápia amire igazán jöttem, újabb természetes alapú készítményeket irt fel. Tulajdonképpen jól lehúzott, de meg jobban lehúzott volna ha nem kapok észhez.
10. grizus (válaszként erre: 9. - -Riababa-)
2014. jan. 10. 04:06

Köszönjük a tapasztalatodat!

Tehát igazából úgy gondolod, nem éri meg? Finomította a ráncokat? Persze 35 évesen még nem igazán vannak ráncok, de a fiatalodás ebben a korban már jól látszik.

2014. jan. 9. 10:47

Sziasztok!

Én végigcsináltam egy kúrát 7 alkalmat heti vagy 2 heti gyakorisággal, attól függött, hogy hogy értem rá. 18 ezer volt egy alkalom 2 ampullával.

35 éves vagyok, rendszeresen kezeltetem az arcom.

A Guna eredménye annyi volt, hogy talán bájosabb lett az arcom, de az eredmény fenntartásához szerintem gyakrabban kell járni, mint azt javasolják.

A kezdődő nyaki megereszkedésemen, nyaki- és dekoltázsráncokon nincs látványos változás. :(

Közvetlenül a kezelések után volt minimális változás. :(

8. grizus (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2013. nov. 24. 03:10
Tudtommal Szikora Ultherapyn volt, ami sokkal drágább, mint a Guna. De a szarkalábai ugyanúgy látszanak most is. Azokat szerintem csak a szike tudná eltüntetni. Nem mintha elvárnám tőle. Ha neki jó így, nekem nincs bajom vele.
7. grizus (válaszként erre: 4. - SzánI.)
2013. nov. 24. 03:09

Nem voltam még, de lehet, hogy megyek, de majd később.

Geszti kisimult lenne? Nem tűnt fel.

Van ahol 23 ezer a kezelés, és van, ahol 12.

6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - SzánI.)
2013. nov. 20. 19:00
Szikora és Geszti más-más kezelésen volt
2013. nov. 20. 18:59
Mennyibe kerül a kezelés???? :D
2013. nov. 20. 18:52

Most hallottam, hogy Geszti Péter is ilyenen volt, azért annyira kisimult, és Szikora Róbert is részt vesz ilyenen.


Van valakinek tapasztalata?


GRIZUS

Végülis voltál ilyenen???? :D

2013. aug. 10. 04:46
Úgy tudom, a Gregor Bernadett jár ilyen kezelésre és neki bevált. Állítólag.
2013. aug. 9. 14:32
Sziasztok, engem is érdekelne a lenti kezelés eredményessége! Kinek mi a tapasztalata a GUNA bioliftingről?
2013. ápr. 18. 07:22
Sziasztok! Tervezem, hogy résztveszek ilyen kezelésen, mert megfizethető és természetes és állítólag hatásos. Várom a tapasztalatokat hogy hányszor és milyen gyakran érdemes igénybevenni és egyáltalán hatékony-e. Köszönöm, üdv, grizus.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook