Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gregor Bernadett és Magyar Attila. Mit gondolsz róluk? fórum

Gregor Bernadett és Magyar Attila. Mit gondolsz róluk? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2010. nov. 12. 13:13
Attila feleségének kívánom, találja meg mihamarabb az igaz szerelmet egy olyan férfi személyében, aki élete végéig annyi mindent tesz meg érte, mint ő tett eddig Attiláért
2010. nov. 12. 13:13

a Gregor Bernadettről nem gondolok semmit,csak rá kell nézni,szegény apja,forog a sírjában,de hogy az Attila..csak lestem én is...az egyik főzős műsorban nem rég még azt ecsetelte,hogy milyen boldogok a feleségével,és ez látszot is rajtuk..

ennek a románcnak nem jósolok sokat,szerintem ez a nő ilyen faszikat kajál reggelire...

sajnálom a gyereket és Attila feleségét..

mit is mondtak egyszer Berniről?karót nyelt spanyol donna..:)találó volt..:)

2010. nov. 12. 13:13

nem tudom eldönteni, mi is a véleményem! Az biztos, hogy egy müködő házasságot szét szedni, akár az övét vagy a másikét nem igazán tetsző dolog! Hogy nagy a szerelem? Nem is értem! Ez a szinész hozzá nem igazán jól nézki, meg hogy gyereket akarnak! Az a szegény asszony is akart és pillanat alatt ott lett hagyva! Lehet, hogy Berni is igy jár!

De az életét mindenki maga irányitja, hol jól, hol nem tetszeően! Hol pedig elitélendően!

29. Móriczka (válaszként erre: 26. - Tücsimücsi)
2010. nov. 12. 13:11

így van az utolsó mondatban a lényeg !!

Bernikén senki nem csodálkozik máááááááár hanem én személy szerint a nyuszómuszós csávóban :-DD

28. 00495ec28d (válaszként erre: 26. - Tücsimücsi)
2010. nov. 12. 13:10
Az tuti egyedül nem tud szétszedni családokat...
2010. nov. 12. 13:08

Nekem az a véleményem, hogy a Gregor Bernadettnek ez a mániája, hogy egyik kapcsolatból, pláne egyik házasságból ugrál a másikba. És amit már rég észrevettem, hogy mindig olyan pasikat választ, akikre a legnagyobb jóindulattal se lehet rámondani, hogy jól néznek ki. Pedig a Bernadett jó nőként van elkönyvelve. (Erre mondjuk párom azt mondta, hogy szerinte pedig elég érdekes feje van, de mindegy...)

Egyébként nekem semmi bajom vele, nem azért írom ezeket. Szerintem ő a lángolás megszállotja és ha ez elmúlik, képtelen megmaradni a kapcsolatban tovább áll, hogy újra lángolhasson. Pedig ez előbb-utóbb mindig elmúlik. Ami nem jelenti azt, hogy rosszabb lesz a kapcsolat, de úgy látszik neki nem elég.

2010. nov. 12. 13:06

Én nem ítélem el Bernit, de nem is védem.

Úgy gondolom, biztos megvan az oka amiért ő ilyen. Szerintem a problémák gyökerei a gyerekkorában kereshetőek. Ő is elvált szülők gyereke, az apja ugyanazt csinálta, szerintem ez a nőci lelkileg sérült, és nem normális ez az ámokfutás amit ő művel a férfiak terén. Szerintem pszichológushoz kéne mennie...valami oka biztos van amiért nem képes tartós kapcsolatokra, meg annak is miért mindig foglalt pasas kell neki. De ez is 2 emberen múlik.

2010. nov. 12. 13:05
Párom unokatestvérével(ismert színész)volt Bernadettnek évekkel ezelőtt kapcsolata,és így elsőkézből tudjuk,hogy emberileg olyan mint a férges alma,és anyai mivoltja is kívánnivalót hagy maga után...
24. Laryan
2010. nov. 12. 13:03

Nagyon megdöbbentem,hogy ez a Attila is ilyen pacák...pedig mennyire imádta a feleségét.Hát erről ennyit SZINTE(tisztelet a kivételnek)minden férfi a f..ka után megy és az ilyen riherongyokat pedig utálom..mi jó ebben hogy ideig-óráig van együtt vkivel de annak viszont tökreteszi az életét,kapcsolatát ...itt pl:Attila feleségéét.Sajnálom a nőt!

A liptai ugyanez pffff...szörnyűk az ilyen dolgok is.

23. anikko (válaszként erre: 20. - Kiscsirke)
2010. nov. 12. 13:02
egyet értek főleg az utolsó gondolattal!
22. 2663330847 (válaszként erre: 20. - Kiscsirke)
2010. nov. 12. 13:02
Igen, meg az is érthető, ha saját gyereket akar Attila. Na, de egy ilyen ribanccal kezd ki? Kishal ő Berninek.
2010. nov. 12. 13:01

Amennyi hapsi megfordult már az ágyában... vajh' mi hajtja meg 38 évesen is? Még ha 20 lenne és hapsi, ez az "étvágy" már akkor is kóros és szánalmas lenne.

Egyszer az apja is mondta neki, hogy túlzás ár, amit művel pasiügyekben, erre ő: "te is 4-szer házasodtál", erre az öreg Gregor: "Igen lányom, de 60 év alatt négyszer, nem évente négyszer, mint te. " :)

2010. nov. 12. 13:01

Én megdöbbentem nagyon. Mert Magyar Attila és a felesége tök boldognak tűnt.

Dehát a látszat általában mindig csal.

Sosem tudhatjuk, hogy milyen a másik helyében lenni. És celebeknél a részleteket sem tudhatjuk, mert amit a szennlapok írnak, édes kevés, sőt!

Én egyvalamit megtanultam az életben. Hogy soha senki felett nem szabad ítélkezni amíg nem tudjuk mi is van pontosan, vagy amíg nem kerülünk a helyzetébe. Az emberek 90 %-a pedig ebbe nem gondol bele, csak rögtön elkönyvel.

2010. nov. 12. 13:00
Bernadett fiai gondolom örülnek - főleg a nagy. Most veszi a leckét anyukától - párkapcsolatból.
18. mh07
2010. nov. 12. 12:58

A Gregor Bernadetthez hasonló nők miatt "utálom" a nőket! Hogy lehet valaki ennyire gátlástalan. Hány házasságot/kapcsolatot tett már tönkre puszta szeszélyből. Ez ilyen nőknek senki sem elég jó és semmi sem elég. Jobb lenne ha először önismeretet gyakorolna.

Csalódtam a Magyar Attilában, azt gondoltam, hogy több esze van. De úgy látszik Ő is csak a nadrágjában hordja.

Őszintén sajnálom az Attila feleségét.

2010. nov. 12. 12:57
Ez a nő olyan, mint a légycsapda. Könnyen ráragadnak a pasik, vesztükre.
2010. nov. 12. 12:57
Ma Reggel Ernyei Béla (aki pedig nőfaló) azt mondta Berniről, hogy ilyen nő elől 9.2-öt futna.
15. Móriczka (válaszként erre: 9. - 2663330847)
2010. nov. 12. 12:56
ez tetszik:-D
2010. nov. 12. 12:56
Nagyon meglepődtem most...
13. 5e48d37001 (válaszként erre: 10. - Homokóra)
2010. nov. 12. 12:56
Élőben sajna nem szép.Egyszer bejött hozzánk a rossmannba vásárolni,nagyon nem volt szép,egy tucat nő,smink és frizura nélkül.A bőre szeplős és szürke a haja tiszta zsír volt összefogva egy fekete gumival,ha nem fizetett volna kártyával el sem hittük volna ,hogy ő.
12. 2663330847 (válaszként erre: 8. - 5e48d37001)
2010. nov. 12. 12:55
Aki szeret, az feltételek, bosszúvágy nélkül teszi... szegény nő meg olvashatja, hogy gyereket akarnak (mai Best), amit ő már 45 évesen nem tudott megadni neki, hiába próbálkozott. :(
2010. nov. 12. 12:54

Semmi nem lesz belőlük !!ugyan úgy mint Farkasházi Rékából és Német Kristófból sem lett.

Én egyébként Magyar Atillába óriásit csalódtam Bernikéről meg inkább nem mondok semmit mert azt nem bírná el ez az oldal.


Egyébként meg összességébe egy szóval úgy jellemezném őket hogy GUSZTUSTALANOK!!

Önzők ügyet sem vetve arra mennyi embernek okoztak fájdalmat a semmiért ha valakiből mint már említettem is na belőlük a kapcsolatukból aztán semmi nem lesz ez 10000000000%

2010. nov. 12. 12:53

Gregor Bernadett..kívül szép..de mi van belül???

Komolyan mondom, amit ez a nő már művel, az katasztrófa!

2010. nov. 12. 12:53
Csak gyakran szerelmes "halálosan". :)
8. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 2663330847)
2010. nov. 12. 12:52

Bernadett hamar túlad Attilán,úgy mint a többin:-)

Viszont Attila feleségét,nagyon sajnálom

kár,hogy visszavárja,az lenne a legjobb ha két szék közé esne.

2010. nov. 12. 12:51
Az a nő egy nem normális hány házasagot tett tönkre idáig?Nagyon sajnálom Attila feleségét anyósom utcájában laknak Nagyon össze van törve
2010. nov. 12. 12:49

Mindkettőjük párja azt nyilatkozta, hogy visszavárják őket.

Egy vonzó nő, aki 38 éves korára túl van 3 váláson, és számtalan párkapcsolaton és egy nem épp jóképű színész, aki a neten talált feleséget és kétségbeesetten szeretne saját gyereket...

2010. nov. 12. 12:49
de hát mi lesz igy nyuszómuszóval??? :DDD
2010. nov. 12. 12:49

Gregor Bernadett csak a csúnya pasikat szereti.

Egyébként semmit.

2010. nov. 12. 12:48
Érdekes páros.Nem adok nekik sok időt....,sajnálom a feleségét.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook