Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr Lévay Bernadettről mi a véleményetek? fórum

Dr Lévay Bernadettről mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)

júl. 1. 16:59
Ha meg aktualis a tema, akkor en nem ajanlom a doktornot. En es baratnoim is azert valasztottuk, mert csak jot hallottunk rola, es sok szep munkajat lattuk, elso konzultacion tunderi volt. Na most 4lanybol 3munknak reszben elszurta. Csunya nagy hullamos hegeket kaptunk, es asszimetrikus ciciket! (Mindent betartottunk, hegeket apoltuk megfelelo keszitmennyel, kontroll idopontokat es javaslatokat betartva) Akarhanyszor jeleztuk a doktornonek hogy valami nem jo, (van akinek mar most log, nekem meg mar tokos es ezaltal az implant behullamosodott..) gyorsan lerazott a “jo ez nyuszilany” szoveggel. Mindig rohan es kapkod, ez a munka rovasara megy...Mellultrahangon is jeleztek van nemi problema a mellunkkel. Enyem mar korrekcios muteten is atesett, de nem lett jobb. Lehet regen jo orvos volt, de jelenleg inkabb a mennyisegre megy es nem a minosegre. En meg utoljara biztam benne jelezve, hogy a mellem a normalisnal jobban tokosodott ami mar latszik(esztetikailag nem reszletezem), szinten gyors lerazasban reszesultem.Melysegesen csalodtam/csalodtunk a doktornoben. Soha tobbet... most mar egyre tobb lanytol hallok panaszt rola, duhit, hogy ez csak azutan jutott a fulembe amikor a kezei koze fekudtem..
5. bmonik (válaszként erre: 4. - Ritasvargas)
máj. 1. 16:13

Szia!Szeretném megkérdezni h végül hogy sikerült Neked a műtét a doktornőnél?!?

Nagyon nem találok semmi infót Róla itt hoxán :(

Köszi a választ,

Mónika

4. ritasvargas (válaszként erre: 1. - Bernimano)
febr. 15. 12:51
Együk baratnőmnek csinálta januárban es gyönyörű lett! Nekem 2 hét múlva fogja...
3. bernimano (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2017. nov. 1. 21:51

Köszi

Nem találom! :(

Ide írtam:

Most kihez is menjek mellplasztikára?

2017. nov. 1. 07:48

Mellplasztika tapasztalatok fórumra gyere!

Ott majd ajanlunk neked jó orvost;-)

2017. nov. 1. 07:24

Sziasztok

Ismeri valaki dr Lévai Bernafettet? Kiváncsi vágyik hogyan dolgozik. Mellnagyobbitassal kapcsolatos tapasztalatokat írjatok legyszi! Koszi

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook