Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gregor Bernadett és Magyar Attila. Mit gondolsz róluk? fórum

Gregor Bernadett és Magyar Attila. Mit gondolsz róluk? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 13. 13:38

mindig nős és csúnya pasikat választ...

jó tudom nemcsak a külső számít, sőt én sem ez alapján választottam, de Gregor B. szép nő, akadna jobb pasi is az ujjára!

2010. nov. 13. 13:33
Bevallom, nem ugrott be egyből, ki az a Magyar Attila.. Nem értem én ezt a nőt, ha már csal, miért egy ilyen pasit választ.
2010. nov. 13. 13:30
A megcsalás után meg szerintem nem biztos, hogy minden ember ugyanúgy viselkedik. Valaki nagykést fog, valaki kidobálja a másik cuccait az ablakon, valaki némán szenved, valaki elköltözik, valaki ordít, valaki még jobban belekapaszkodik a másikba stb. stb. stb.
119. 2663330847 (válaszként erre: 118. - Ancsika72)
2010. nov. 13. 13:28
Ne tudom... nekem a nyakláncigazgatás inkább arra utalt, hogy tök zavarban van egy szerelmes és szenvedő nő. Szerintem annyira kétségbeesett volt, hogy nem biztos, hogy átgondolta, hogy mit csinál, vagy csak megrohamozta egy halom újságíró, akik mentek a vérszagra, vagy azt gondolta, hogy célszerűbb a nyilvánosságra tárni az ő verzióját is, minthogy fűt-fát leírnak, vagy csak a férjének akart üzenni, hogy visszavárja, vagy mind együtt, vagy ki tudja. Azért az összes csatornát meg pletykalapot nem haknizta-turnézta vele végig. :)
118. ancsika72 (válaszként erre: 115. - 2663330847)
2010. nov. 13. 12:49

De lehet,h szereti persze!

De viszont akit csaltak már meg nem így viselkedik,az inkább elbújik a világ elől és megpróbálja átgondolni,h mi miért történhetett.

117. f65231edcb (válaszként erre: 115. - 2663330847)
2010. nov. 13. 12:31
Dehogynem lehet ennyiszer szerelmes:)
116. f65231edcb (válaszként erre: 114. - 2663330847)
2010. nov. 13. 12:30

Nem vagyunk egyformák.

Azért nem félévente vált pasit és nem szült mindegyik hapsijának gyereket.

És ha igen, milyen jogon bírálja bárki is?

Kinek mi köze hozzá?

115. 2663330847 (válaszként erre: 112. - Ancsika72)
2010. nov. 13. 12:30

Az meg sem fordul a fejedben, hogy egyszerűen csak szereti? :) Ha igazán szeret valaki valakit, azt nem feltételekhez köti, hogy csak olyat tehet, ami neki jó, azt üzletnek hívják. :)

Berni: ennyiszer nem lehet valaki halálosan szerelmes. :)

114. 2663330847 (válaszként erre: 113. - F65231edcb)
2010. nov. 13. 12:29
Elég érdekesen nézne ki a világ, ha mindenki úgy élne, mint Berni. Félévente új hapsi, ettől is egy gyerek, attól is, csak a pillanatnyi "lángolás", ki-be ugrálás kapcsolatokba, felrúgások, a többiek meg nagy ívben... :ó)
2010. nov. 13. 12:24

és?

Ez nem ok arra, hogy leribancozza bárki is, aki nem ismeri.

Nem mindenki olyan szerencsés, hogy 18 évesen megtalálja álmai férfiját, akivel együtt öregszik és hal meg.


És ha ők most boldogok és csak pár hónapig tart?

Kinek van joga, hogy ezt a boldogságot megkérdőjelezze vagy csak sajnálja tőlük?

2010. nov. 13. 12:24

Most valszeg nem leszek népszerű!DE!


Mónikának most nagyon sok forog kockán ha nem tudja vissza csalogatni a férjét,persze,h nyilatkozik itt-ott.

És nemsokára majd a Hajdú műsorában is szerepelni fog.

És ez már nem szimpatikus.Az aktívba is elég furcsa volt,igazgatta a haját,sminkjét próbálgatta ellenőrizni a kezével,h nem mosódott e el,meg ilyenek.

Meg egyáltalán ki szerepelne egyből ezek után a tv-ben akit így megaláztak és még vissza várja minden harag nélkül a férjét!!

Ugyan már.....................

2 gyereke van,egyedül nem tudná eltartani,szép házuk van.

Egy "mezei"ember belekerül a celebek világába persze,h tetszik Neki.Híres barátok járnak hozzájuk,sok mindenkit ismert meg mióta együtt vannak.

111. 2663330847 (válaszként erre: 110. - F65231edcb)
2010. nov. 13. 12:18
Nem, de érdekes, hogy egy 37 éves nő még mindig ágról-ágra száll, csak nős hapsikat választ és nem képes tartós, normális kapcsolatra...
2010. nov. 13. 12:09

Azért félelmetes, hogy nagyon sokan így ítélkeznek, pedig sem G.B-t, sem M.A.-t sem a kapcsolatot nem ismerik.

Senkinek nincs joga ítélkezni fölöttük, pláne nem leribancozni egy nőt.

Honnan tudja bárki is, mi játszódott le bennük, mióta érett a dolog.

Sosem csak csábító harmadik a hibás.

2010. nov. 13. 12:01
Lehet, hogy összejöttek egyszer, aztán Berni közölte vele, hogy terhes, Attila meg ezért kért gondolkodási időt? Épeszű hapsi, nem akar kapcsolatot - csak AZT :) - Bernivel, gyereke anyjának pláne nem egy ilyen ágról-ágra szálló lotyót... de mivel Attila nagyon szeretne babát, lehet, hogy ezért most elgondolkodott? Ha szerelmes lenne, szerintem közölte volna a felségével.
2010. nov. 13. 11:58

"Nyuszómuszó tagadja, hogy szereti Gregor Bernit


2010.11.13. 06:15

Magyar Attila megcsalt felesége mindent megbocsát a férjének. A színész azzal vigasztalja, hogy nem igazán komoly a kapcsolata Gregor Bernadettel, és kedden már haza is költözik.


Nyuszómuszó tagadja, hogy szereti Gregor Bernit

Mónikát azzal vigasztalja a férje, hogy nem igazi szerelem fûzi Gregorhoz, a házasságuk még nem futott zátonyra

Fotó: Knap Zoltán, Végh István


Hiteltelen lett Nyuszómuszó?

Magyar Attila megcsalt felesége mindent megbocsát a férjének. A színész azzal vigasztalja, hogy nem igazán komoly a Egyelőre nem tudni, hogyan befolyásolja Magyar Attila reklámkarrierjét a magánéleti válság. Információnk szerint a „nyuszómuszós” hirdetések főszereplője még nem írta alá a jövő évi reklámszerződését a „család bankjával”, s a cég sem döntötte el, hogy a történtek után maradhat-e a pénzintézet arca.

Meglepő nyugalommal nyilatkozik megcsalatásáról Gregor Bernadett férje és Magyar Attila felesége. A színésznő táltos férje lapunknak elmondta, hogy tárt karokkal várja vissza gyermeke anyját. Magyar Attila párja, a festőművész Gombás Mónika is biztos benne, hogy az új szerelem múló fellángolás.


Mónikát, aki az interneten ismerte meg férjét, először megtörte, hogy az ország egyik legszebb dívája elszerette párját. Bánatát festésbe öli, mégsem zárkózott be, őszintén válaszolt kérdéseinkre, s kiderült, lélekben már megbocsátott.


– Ati azt mondta nekem, hogy semmi nem igaz ebből az egész szerelmi történetből – nyilatkozta a Borsnak Mónika.


– Megnyugtatott, hogy nem igazak a szalagcímek, nem olyan komoly ez az egész, mint amilyennek látszik. Akit szeretünk, annak elnézzük a hibáit. Attila megbotlott, igaz, de mindenki hibázhat. Ha elesik, leporolom a ruháját, ha elszakad, én megvarrom. Atinak sok hibája van, de én a lelkét szeretem, ezért megbocsátok neki – magyarázza a háromgyermekes asszony, aki állítja: sosem volt féltékeny.


– A férjemet csinos nők hada veszi körül, mégsem éreztem, hogy féltékenynek kellene lennem. Ismerem a férfilelket, ha megkívánnak egy szép nőt, nehezen tudnak ellenállni. Ezt tudomásul veszem. Sosem mondtam, hogy ne csaljon meg, csak arra kértem, sose tudjam meg.


A hírek szerint a házasságot az sodorta válságba, hogy Attilának és Mónikának nem született közös gyermeke. A feleség azonban soha nem érezte, hogy zátonyra futott a kapcsolatuk.


– Úgy ért engem az elköltözése, mint derült égből a villámcsapás, hisz tele voltunk közös tervekkel. Együtt szerettünk volna babát is. Nagyon sokat tettünk érte… Nem lehet, hogy ez mind hiábavaló volt! – utalt a számos orvosi vizsgálatra Mónika. Az elhagyott feleségnek a történtek ellenére sem rendült meg a bizalma férjében, és bizakodását a színész is táplálja.


– Ati azt ígérte, hogy kedden végre hazaköltözik. Nagyon várom már!"


(Bors)

2010. nov. 13. 11:09
Állaítólag most terhes a Bernadett az Attilától
106. -magnólia- (válaszként erre: 102. - 36a26f5226)
2010. nov. 13. 10:50
Hogy a Jimmyvel meddig jutott el, azt nem tudom, de a csókig igen, az biztos. Régebben volt egy újság a beaumond (lehet nem jól írtam) és abban kb 10 éve volt egy fotó, amin a Jimmy szájon csókolta Bernadettet. Nem puszi volt, szájon csókolta!!
2010. nov. 13. 08:26

Ez a M. Attila, még csak őszinte se mert lenni... ennyit róla is.

„Két hete költözött el Attila. Akkor azt mondta, azért, mert újra fel kell építenie magát, és időre van szüksége, hogy megtalálja önmagát. A tévéből és az újságokból tudtam meg, hogy viszonya van Bernadettel. Ha elhagy, akkor csak a szomorúság marad, hiszen mi mindig csak nevettünk. Templomban esküdtünk egymásnak örök hűséget, ami jelent valamit, persze vannak egy házasságban hullámvölgyek. Szeretem, és visszavárom!"

104. Dbcsenge (válaszként erre: 103. - 0f332c4ec9)
2010. nov. 13. 00:53

Vannak emberek akik nem tudnak élni a nyilvánosság nélkül és vannak olyanok akik szeretnek másokon csámcsogni.

No ezért él meg minden hülye a földön.

2010. nov. 13. 00:39
Miért nincs egy fórum vagy valami klubb ahová csatlakozni lehetne azoknak akik unják már és elitélik a "celebek"-t,és a hülye müsoraikat(ezek megörültek és stb ilyen elmés müsor) Meg az ilyesmit,h egy Gregog B unatkozik,hát gyorsan csábitsak el egy nős pasit(akit ezek szerint szintén nem kell félteni)és legyek az újságok cimlapján amin természetesen majd jól felháborodok nagy nyilvánosság elött....NORMÁLIS MÜSOROKAT AKARUNK! CELEBEK NÉLKÜL! VALÓDI ZENÉSZEKET ÉS VALÓDI SZINÉSZEKET! Elnézést ha néhol zavaros ,de nagyon álmos vagyok megyek is alcsizni.
2010. nov. 13. 00:24
Meg egyszer Jimmyvel(Isten nyugosztalja!)- is hírbe hozták, de hogy abból mi volt igaz, azt nem lehet tudni...
2010. nov. 13. 00:19
Na és ha Attilának és Mónikának nem lett közös gyereke...mi van akkor? Miért majd az önmagát végzetes dámának gondolo bernike közelma 40-hez két nagyobb gyerekkel,majd fog szülni közöst? haha nem hinném
2010. nov. 13. 00:14
Botrányos az a nő.Nem is az a baj,h hapsizik mert tegye,de mindig nős pasikkal?! Miért nem foglalkozik inkább a saját fiaival kicsit többet.
99. c6560fb39d (válaszként erre: 97. - 36a26f5226)
2010. nov. 12. 22:30

Tényleg, erre nem is emlékeztem...na,majdnem mondtam valamit.....de inkább nem,majd a sors vissza adja ezt még egyszer.


Attiláék annyira aranyosak voltak együtt,sütött róluk a szeretet...kár értük,de szerintem rövid lefutású lesz a dolog,és Attilát visszafogadja a felesége,bár szerintem nem érdemli.

98. 36a26f5226 (válaszként erre: 96. - Katinkaboszi)
2010. nov. 12. 22:00
EGyszer régen nyilatkozta, ha valami olyasmi történik a házasságában, akkor általában azonnal menekülőre fogja a helyzetet...
97. 36a26f5226 (válaszként erre: 94. - C6560fb39d)
2010. nov. 12. 21:59

Én annak idején Gryllus Dorkát is nagyon sajnáltam, amikor friss házasok voltak, és akkor is úgy kezdődött, hogy G.B.-et Geszti Péterrel látták egy szórakozóhelyen félreérthető helyzetben...


Az ő akkori házasságukat is ő dúlta szét...

96. Katinkaboszi (válaszként erre: 95. - Cilumiluci)
2010. nov. 12. 21:57

a következő nős és igen csúnya férfiig :)

lehet Berninek még komolyabb a lelki sérülése, mint azt a pszichológus, v. pszichiáter mondja, mivel folyamatosan kimondottan ronda hapsikat szed össze.

Én komolyan sajnálom, hogy nem képes túllépni a bármikor és bárhol összeszedett lelki problémáin, és addig így is lesz, míg el nem határozza magát, Ő egy jó színésznő, szép nő és igen csinos.

2010. nov. 12. 21:32
Kíváncsi vagyok,meddig tart majd a love:)
2010. nov. 12. 21:13

Valóban minden csoda három napig tart.

Majd elszáll a rózsaszín köd,és jön a következő kör.....

Sajnálom Attila feleségét.

93. -magnólia- (válaszként erre: 90. - 2663330847)
2010. nov. 12. 20:56
Lásd Angelina Jolie...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook