Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gördülő talpú cipő - RollSTEP fórum

Gördülő talpú cipő - RollSTEP (beszélgetős fórum)


8. hollosi (válaszként erre: 4. - Mili88)
2013. jan. 30. 17:49
szia ha rám halgattok nem vezstek rollstep cipöt mert ha le vál a talpa a ragasztásnál nem javitják el hajtanak a francba 29900ftért 6 honapig volt cipöm jobban jártok a kinai szaral mert az is ki bir hat honapot és csak 5000 ft köszönjük a reklamáciora a válasz elhasználodot igy nem kötelesek javitani kösz 30000ft
7. bertaerzs (válaszként erre: 6. - SzaboZsuzsi87)
2012. okt. 6. 21:22
a kérdőív nem található/nyitható!
2011. szept. 6. 22:01

Sziasztok!

A gördülő talpú cipőkről írom a szakdolgozatomat (termékmenedzserként, és azt szeretném kérni, hogy az alábbi kérdőív kitöltésével segítsétek munkámat!

Köszönöm!

[link]

5. Endy79 (válaszként erre: 4. - Mili88)
2011. febr. 9. 11:27

Szia!

Megvetted a cipőt? Tapasztalat?

Én is hasonló "cipőben " járok...

2010. dec. 4. 17:53

Sziasztok!

Kinéztem egy Rollstep cipőt,csak az a problémám,hogy a jobb lábammal befelé lépek és ez miatt sok cipőmet kitapostam már:S Csak kérdezni szeretném,hogy akinek szintén ilyen problémája van/volt és ilyen cipője van annak segített-e,csak mert nem akarok ennyi pénzt költeni egy olyan cipőre amit ugyanúgy kitaposok,mint egy olcsóbat:S

3. marus77 (válaszként erre: 2. - Julyanne)
2010. okt. 28. 21:15
gugli a barátod!:) én is ott kerestem rá a gördülő talpú cipőkre, kikdobott egy csomó oldalt, márkát, és egy ezzel foglalkozó blogot is. ott is nagyon dícsérik a márkát, és én is csak ezt tudom tenni! egyszerűen minden klappol ahhoz, hogy minden szempontból a legjobb választás legyen: középárfekvésű, az ennél olcsóbbak már nem nyújtják azt amit egy ilyen cipőnek tudnia kell, a Rollstep igen, viszont nem 50ezer forintnál kezdődik... magyar márka, a Batz gyártja, innen a jó minőség, és a kényelem. nekem nagyon bejött ez a tipus.
2010. okt. 25. 19:06
Nekem ilyen van, és nagyon jó! a cipő maga nagyon kényelmes, amiben más hogy a bokánál támaszt ki. pont ezért vettem ezt mert munkám miatt egész nap állnom kell, ebben eltűntek a szokásos panaszaim: láb-, hátfájás. gördülőtalpasok közül az egyik legjobb márka.
2010. okt. 22. 22:25
Magyar márka, van valaki aki hordott is ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook