Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gond, ha a náthás orrdugulás miatt egész nap a számon lélegzem? fórum

Gond, ha a náthás orrdugulás miatt egész nap a számon lélegzem? (tudásbázis kérdés)


22. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 26. 11:17
Akkor mi más miatt használ orrcseppet, ha nem e miatt? Pont arra van, hogy ne duguljon az orrod, kapj rendesen levegőt. Bajod nem lesz tőle, csak baromi car.
márc. 26. 01:44
dehogy gond,csak kellemetlen!
20. Anyagi
márc. 25. 19:31
Kellemetlen...
19. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 18:56
Léteznek orrmosók. Használják az allergiások is.
márc. 25. 18:21

Szóval orrcsep nem, mert a gyógyszerektől félsz;

a szájon át légzés ártalmaiban nem hiszel;

otthon nem maradsz, mert nem tudsz;

a maszk sem, mert a többieket lecarod.


Valami jó kis rontás levételt vársz?

márc. 25. 17:53
Dehogynem :) És most mit csináljak? Itt senki nem hord maszkot édes mind1 lenne. Csak még annyira nem kapnék levegőt
márc. 25. 17:44
És az nem terjed cseppfertőzéssel?
márc. 25. 17:30
Csak náthás vagyok :)
14. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 17:27
Orrspray?
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 17:15

Maszkot vennék fel.

Amúgy meg egy percig nem bírok létezni bedugult orral, úgyhogy én orrcseppeznék.

12. Lady Lavender (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 16:57
Legalabb maszkot huzol?
márc. 25. 16:08
Hosszútávon nem tesz jót, pl. fogínybetegséget, fogszuvasodást, rossz lehelletet okozhat. Plusz az orrunkban vannak ilyen kis szőrök amik a lebegő szennyeződéseket kiszűrik vmennyire, ha a szádon át lélegzel akkor beszippantasz mindent, az se mindig jó.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
márc. 25. 15:45
Nekem is nyáron végig be van dugulva allergia miatt. És igaz, hogy én is rászoktam a szájlégzésre. Bár ezt nem hallottam hogy mondogatnák, hogy mennyire rossz a szájlégzés.
márc. 25. 15:16
Bajod nem lesz tőle. Mostanában nagyon mondják mennyire nem jó a száj légzés. Sokunk van aki régóta így lélegzik. Nagyon nehéz vissza szokni. Ráadásul nekem van amikor hetekig be van dugulva allergia miatt így legfelejebb törekedni próbálok a változtatásra. Most épp 3 hete van bedugulva 😞
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Srcrss)
márc. 25. 15:09
Sajnos van olyan hely ahova így is menni kell. Kegyetlen az élet.
márc. 25. 14:44
Nem fogsz hozzászokni attól, hogy pár napig befújod napi 2x. Én biztos nem tátognék a munkahelyemen mint egy hal 😅
márc. 25. 14:42
Igen, gond. És az is gond, hogy nem maradsz otthon. Fertőző vagy.
márc. 25. 14:37
Hozzászokás miatt is, meg elsősorban nem szeretem a gyógyszereket.
márc. 25. 14:32
Mi a baj az orrcseppel? Erre van kitalálva.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8a5caeb182)
márc. 25. 14:32
Miért maradnál otthon?
2. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 14:31
Otthon maradnék, és ilyen vagy ehhez hasonló gyöngyszemeket fogalmazgatnék unalmas perceimben...
márc. 25. 14:25
Jó persze azért is kérdem, mert egy nagy irodai térben vagyunk, de orrcseppet meg pont utálom csak emiatt használni. Ti mit tennétek a helyemben? Szép orrhangom kommunikálok emiatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook