Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gésa golyók fórum

Gésa golyók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
94. globus (válaszként erre: 93. - Ismétlő)
2021. máj. 5. 20:43
Miért? Gyerekgyártáshoz kell ilyen?
93. Ismétlő (válaszként erre: 91. - Globus)
2021. máj. 5. 20:39

"hüvelybe dugós cuccok kifejezetten ártalmasak lehetnek"


Ez hülyeség. Akkor már rég kihalt volna az emberiség 😂🤣😂🤣😂🤣.

2021. máj. 5. 13:20
pfuj....
91. globus (válaszként erre: 90. - NomNom)
2021. máj. 5. 11:28
Úgy emlékszem, Kriston Andrea intimtornás könyvében olvastam, hogy a hüvelybe dugós cuccok kifejezetten ártalmasak lehetnek. Esetleg éppen ellenkező hatást fejtenek ki.
90. NomNom (válaszként erre: 88. - Ismétlő)
2021. máj. 5. 11:27
Hát ha vágyik rá igen, de ne azért mert vhol te olvastad hogy attól újra 16 éves lesz ott lent.
89. Bichi (válaszként erre: 86. - Ismétlő)
2021. máj. 5. 11:21
Hát ha engem ezzel lepne meg a férjem, tuti hozzávágnám... Az legyen a nő döntése, és választása, hogy akar-e ilyet, ha igen, akkor melyiket...
88. Ismétlő (válaszként erre: 87. - NomNom)
2021. máj. 5. 09:47

Konkrétan a feleségem.

Első sorban a saját örömére. Másod sorban sz izmokat meg erősíteni.

87. NomNom (válaszként erre: 86. - Ismétlő)
2021. máj. 5. 08:43
Mire szeretnéd, hogy használja? Nő a párod?
2021. máj. 5. 06:14

Sziasztok!

Nagyon halott ez a topik. Érdemes ilyen Gésa golyót venni? A páromat szeretném meg lepni vele.

2020. máj. 3. 20:21
Vannak új tapasztalatok? Most tervezem a beszerzését.
84. a4d7ac2225 (válaszként erre: 83. - Judo64)
2011. szept. 19. 22:34
A szex valtozott a torna hatasara? Ha muteni kell akkor azt kell. Faj is? Igazabol en azert csinalom, de mostanban nem tudtam tesztelni hogy van e valtozas. En 45 vagyok.
83. judo64 (válaszként erre: 82. - A4d7ac2225)
2011. szept. 19. 19:53
Hát igen.Már fiatal korom óta csinálom a tornát,de így is csak rosszabb lett.A gésa golyót meg csak fekve bírom megtartani.Különben meg annyira nem is szeretem mert rossz levenni.úgyhogy betettem a fiókba.Hál isten aranyerem nincs,de a hólyagsérvet sem tudom mitől kaptam.A doki is azt mondta kislány vagyok én még ehhez./47,jó nekem,még hogy kislány?!/Csak hát azt hittem gyorsabban megoldható a műtét,de az is időhöz van kötve.Most meg kell várnom míg lesz egy női bajom és ha elmúlik utánna mehetek.Ugyanis menses előtt 10 nappal nem műtenek.Most várok.Több fórumon is olvastam hogy csak időszakosan oldja meg a problémát a műtét.Bízok benne hogy a tornával eltudom tolni hogy visszatérjen.
82. a4d7ac2225 (válaszként erre: 81. - Judo64)
2011. szept. 18. 22:11
Sajnalom. Szerintem pl a aranyerre se jo. Az elejen volt valami valtozas?
81. judo64 (válaszként erre: 80. - A4d7ac2225)
2011. szept. 18. 07:50
sajnos nekem már egyik sem segít.el kell mennem műtétre.Almányi hólyagsérvem van és már hiába csinálom a gyakorlatokat nem javul.Majd műtét után.
2011. szept. 14. 19:49
E felvaltva hasznalom a golyokat, a kegel gyakorlatokat es a Kriston felet. Van egy regi konyvem 7 perc szex titok cimmel, az is ezeket az izmokat erositi,a szex javitasa celjabol.
79. 4c30444687 (válaszként erre: 78. - Judo64)
2011. aug. 2. 18:15
A könyet nem olvastam, de a DVD biztos jó. Valószínűleg gyorsabb és egyszerűbb, mert szemléletes.
78. judo64
2011. aug. 2. 17:38
Köszönöm,már rákerestem és a közeljövőben majd megveszem.Csak van könyv is és nem tudom eldönteni melyik legyen.A dvd-je jó? Azt legalább látod hogy és mit csinál.
77. 4c30444687 (válaszként erre: 76. - Judo64)
2011. aug. 2. 17:30
Szia! Nekem Kriston féle intimtorna DVD-m van. Ha máshol nem, keress rá a neten! Max. pár ezer forint, jól elmagyaráz mindent, jól van felépítve az edzés.
76. judo64
2011. aug. 2. 17:27

Sziasztok kedves fórumozók!

Hasonló cipőben járok,mint itt 1-2 emberke.Sok oldalon olvastam a gésa golyóról,de mindenhol mást írnak.Sajnos elég kemény inkontinencia problémáim vannak,már műtéti javaslatot is kaptam az orvosomtól.Én vettem,de sajnos csak egyet tudok megtartani.A környéken nincs lehetőségem intim tornára járni.Azért szeretném tudni,ha valaki már régebb óta használja a golyókat javít-e a dolgon?

75. 77f8dd8592 (válaszként erre: 74. - Faline66)
2011. márc. 8. 11:57

Sia!


Én intim tornára járok és ott ajánlotta az oktató. Tervben van, hogy veszek egyet. Azt mondta, ezzel tanulható a hüvelyi orgazmus. :)

2011. márc. 7. 22:32
Szia ! Én is most akadtam rá , a szerelmem meg akar lepni egy ilyen gésa golyóval - kicsit idegenkedek tőle , olvastam sok jót , de rosszat is róla.
2011. márc. 6. 16:46

Sziasztok!


Jár még erre a topikra néha valaki?

2010. júl. 22. 20:07

Ha cikinek találod, olvasd amit bemásoltam.

Én se próbáltam, kíváncsiságból keresgéltem a neten. Látni is csak itt a képeken..

Ha a vizelet visszatartásnál segít, már megéri.

Biztosan valami trükkjük volt nagyanyáinknak is, régebben ( talán ) nem volt ilyen hogy inkontinencia..

Sok cikk van lehet olvasni és próbálkozni.

2010. júl. 22. 14:38

Sziasztok


Én még elég tapasztalatlan vagyok ebben a dolgoban és még nem használtam ilyet de nagyon érdekelne. Hogyan kell ezt használni? Egy filmben láttam hogy a combját dörzsölgette a csaj és bene volt a golyó közben. Szeretném kipróbálni de nem tudom hogy használjam aztán nem az eladótól akarok használati útmutatót kérni. Tudnátok segíteni?

2010. júl. 22. 14:23

Ezt találtam ( több cikk között ) 2 cikk érdemes elolvasni.


A gésagolyókkal nem kell egész nap lófrálni

2010. július 15.

A közhiedelemmel ellentétben nem tesz csodát, de azért hasznos lehet, ha a megfelelő dolgokat a megfelelő helyen tudod tartani. Így a gésagolyókat is.kat.

Címkék: gésagolyó, gésa, hüvelyi orgazmus, szexshopok, tévhit, közösülés

Ahogy az egész keleti kultúrával és életformával kapcsolatban, úgy a japán gésákkal összefüggésben is sok tévhit, helytelen mendemonda született. A gésák nem prostituáltak voltak, hanem jól képzett művészek, akik a szórakoztatás számos módját magas fokon művelték. Igaz, ebbe akár a szexualitás is bele tartozhat, ők mégis elsősorban az énekléssel, a tánccal, a zenéléssel, és a tartalmas beszélgetésekkel szórakoztatták a férfiakat


Egy gésa nem volt utcalány. Vigyázott a jó hírnevére, vele csak a szigorú keretekbe zárt szokások között lehetett kapcsolatot létesíteni, és azt is csak a kiváltságosaknak. Annak adta a testét, akinek akarta, nem annak, aki fizetett érte. Bár egy gésa szüzességét az vehette el, aki a legtöbbet ajánlotta, a licitáló jelöltek személyét mindig a gésa választhatta meg. Hosszú évek alatt szerzett tudásuknak pedig része volt az intim izomzat erejének és egészségének megőrzése, melyet a róluk elnevezett gésagolyók segítségével értek el.


Nem csodaszer, de hasznos


Az online szexshopok és különböző oldalak fórumain a témával kapcsolatos beszámolók igen vegyes képet mutatnak a gésagolyók eredményességével kapcsolatban.

Ennek egyik oka valószínűleg az, hogy sok téves elképzelés van a köztudatban a golyócskákat illetően. A gésagolyók elsősorban nem szexuális játékszerek, bár akár annak is lehet használni őket. Rendszeres használatukkal erősíthető az intim izomzat, amely az intenzívebb hüvelyi orgazmus mellett a széklet- és vizelettartási problémákat is megelőzi. Nem utolsó sorban pedig a „gyakorlottabb” hüvelyizomzat nagyobb élvezetet nyújt a férfiaknak is.

nana.hu


" Felállva, járkálgatva sem csúszik ki magától. De így is próbálja meg megmozdítani a gésa golyókat hüvelyében! A golyók rezgése kezdetben elterelheti a figyelmét. Próbáljon most attól eltekinteni.

A gésa golyók helyett nálunk jobban elterjedtek a vibrátorok, és műpéniszek. Ezekkel is gyakorolhat! Ez utániakat már a fantáziájára bízom.

Befejezésül:

Javaslom, hogy a gyakorlatok végig viteléhez, a pontos, strukturált, testre szabott program kidolgozásához, kérje szakember segítségét!

Kívánom, hogy sok öröme legyen, a Kegel gyakorlatok megtanulásával."

szexualitas.hu/page.php?p=3&id=51

A Kegel gyakorlatok

69. 090716 (válaszként erre: 68. - C8da8c8bb8)
2010. ápr. 12. 09:09
Köszi, márcsak be kéne mennem venni, remélem nem ismerős az eladó, mert akkor az egést várom tudni fogja mit is csinálok szabadidőmben.
68. c8da8c8bb8 (válaszként erre: 66. - 090716)
2010. ápr. 9. 09:27

Méretét tekintve nagy golyókat vegyél, mert kezdő vagy. Anyagában szerintem egyénenként változó kinek mi jön be. Ha bemész egy szex shop-ba, szerintem az eladó nagyon szivessen segít. Legalábbis velem így volt. Pasi volt az eladó, és bármit kérdezhettem tőle, és a végére nagyon jól elbeszélgettünk. Szerintem nem szégyen bemenni akkor sem ha vásárolsz, meg akkor sem ha csak szétnézel.

Nekem hagyományos ezüstözött van, belső golyókkal.

A sikosító nekem nem kell hozzá, de van akinek igen. Meg nem is fontos, h sikosító legyen szerintem. Elég ha veszel azt a bizonyos gél állagú baba olajat, tökéletesen megteszi, és a partneredel nem egy rossz móka ha használjátok.

67. 090716
2010. ápr. 9. 07:34
Meg tényleg vegyek hozzá sikosítót?
66. 090716 (válaszként erre: 65. - C8da8c8bb8)
2010. ápr. 9. 07:33
Ok, de akkor elmondod, hogy milyet vegyek pontosan?
65. c8da8c8bb8 (válaszként erre: 64. - 090716)
2010. ápr. 7. 14:49

Szia!


Azt én tapasztalataim pozitívak.:) Szerintem ha nem vagy prűd vegyél, megéri. Jobban erősíti az izomzatot, mint simán a torna. És mellesleg tényleg okoz élvezetet.:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook