Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gésa golyók fórum

Gésa golyók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
64. 090716
2010. ápr. 7. 12:13
Haló! Melegítsük fel ezt a fórumot!! Engem most érdekel a dolog. Tapasztalatok? Vegyek? Vagy elég a torna?
63. 00346cf747 (válaszként erre: 62. - Wicca58)
2009. júl. 16. 18:36
Szia, vonzó ötletnek találom, de biztosan nem tud ártani? Olvastam a vélt hatásának ellenkezőjéről is álláspontot, egyesek szerint kifejezetten rongálhat.
62. Wicca58 (válaszként erre: 59. - Kispite)
2009. júl. 16. 17:37
Szia!Próbáld ki azt,hogy otthon ezzel sétálgatsz a lakásban,miközben igyekszel nem "kiejteni" őket magadból,ill.hogy behelyezed,ledőlsz az ágyra és lassan megpróbálod kihúzni magadól őket,miközben a hüvelyeddel megpróbálod visszatartani.Ez erősíti az izmaid.Jobban fogod majd érezni,csak az izmoknak meg kell hozzá erősödni.
2009. júl. 8. 22:42
Ha egy japán fiatalasszony csukott szemmel, átszellemült arckifejezéssel ringatózik egy hintaszéken, a környezetében lévők nem zavarják, hanem tapintatosan tudomásul veszik, hogy bizonyára gésa golyócskáknak, Ben-wa készülékeknek vagy Rin-no tamának nevezett gömbökkel játszadozik éppen. E két tojás nagyságú gömb közül az egyik üres, a másikban, amelyet a japán nők kicsi férfinak neveznek egy kicsiny ólomgolyó vagy fémnyelv van, amely a legkisebb mozdulatra nekiütközik a comb falának, s rezgésbe hozza azt. Először az üres golyót helyezik be a hüvelybe, fel, egészen a méhig, s csak utána a másikat
60. cc9cb5793a (válaszként erre: 59. - Kispite)
2009. jún. 30. 19:03

Szia!


Én is ma reggel vettem. 2golyó, mindkettőben 2fémgolyó kocog.

Ki is próbáltam.. de én is úgy jártam mint te... nem igazán éreztem, hogy bennem van, olyan volt mintha tampont tettem volna fel, és kész.

Az elsőt olyan mélyre toltam, amennyire bírtam, a másikat nagyjából a hüvely első harmadába.

Egy-két koccanást megéreztem, de nem hozott lázba. :(

Ki nem csúszott belőlem, rászorítani próbáltam, de nem igazán éreztem..

Majd este megint próbálkozom... meg a héten is napjában kétszer fogok.

Ma hajnalban utazott el a párom, péntek éjjel ér haza.. meg szeretném lepni... remélem péntekig valamennyire lesz már hatása a tornának.. :)

2009. jún. 11. 18:45

Sziasztok!


Szeretném ezt a témát feleleveníteni, emrt rég nem szólt hozzá senki.

Tehát szeretném az azóta szerzett tapasztalatokat begyűjteni.

Mert én a napokban vásároltam gésa golyót, de egyszerűen feldugtam, de nem is éreztem, hogy ott van, mint a tampont. S nemtudom hogyan lehetne valamivel gyakorolni, amikor azt nem is érzem.

Segítsetek!


Köszönöm

58. 8ee31e318f (válaszként erre: 15. - Ica59)
2008. dec. 2. 13:18
szerintem aprankent tudd meg hogy viszonyul ezekhez a jatekszerekhez. pl. tolj ele egy kepet, amin egy vibrator , vagy vibris no van, es hadd mondja el velemenyet. egyebkent nekunk van vibrink, es szex kozben szoktuk hasznalni. nem mindig ;)
2007. okt. 25. 18:24
Ja, és szerintem nagyon hasznos :) :) De ezt majd a párotok fogja mondani a szex végén.......
2007. okt. 25. 18:22
Az análgolyó kb. 5-6 pici golyó. A gésa golyó csak 2, de azok nagyobbak, mint az análgolyó.
2007. jún. 4. 09:14
Igazából én sem tudom, ez a vak vezet világtalant esete. De régebben mintha én is azt olvastam/hallottam volna, hogy a gésák addig nem kényeztethették a vendéget, amíg a golyókkal nem tudtak helyet cserélni. Igaz azok jade-ból voltak.
54. rubynt (válaszként erre: 47. - Krisztinke)
2007. jún. 3. 15:34

Lehet, hogy azok is jók de abból már nem kettő van egy zsinóron hanem 3-4-5. Egy egész füzér!! Emlékszem még egész fiatal csaj voltam amikor előszőr hallottam a gésákról és az Ő golyóikról. Akkor, az a valaki aki ezt mesélte azt mondta nekem, hogy a gésák annyira profik, hogy betesznek egy sárga és egy piros golyót és addig trükköznek míg a két golyó helyetcserél a hüvelyben. Ha valaki itt tart akkor már csomót is köthet a partnere farkára. Az análgolyókkal pedig egyenesen zsonglőrködni kéne.

Vicc nélkül, tényleg azt gondolom, hogy azok megfelelőbbek erre a célra. hiszen ami amúgy is nagy az nem igazán enged összeszűkűlni, nem??

2007. jún. 2. 22:50
Ezt nehezebb volt kivenni mint benntartani.
2007. jún. 1. 16:11

Sziasztok!

En egyszeruen egy szexshopban vettem Pesten. 1500 Ft korul volt. Hasznaltam, de biztos rosszul, mert nekem kifejezetten fajt es semmi elvezetet nem nyujtott csak az, amikor kivettem.

2007. jún. 1. 15:58
Holnap megveszem őket és nekilátok az edzésnek. Milyen hamar várható eredmény ha naponta 15 pecig használom. A párom ugyan nem szól de már 88-asokat rajzol bennem. És nekem is sokkal tovább tart míg a csúcsra jutok. És ez így nem jó!!!!!!!
50. Loni
2007. jún. 1. 08:59

Golyók hiányában emberen edzettem...:)

De leglább már biztos vagyok benne, hogy jó helyen kapirgálok.

49. sizsu (válaszként erre: 48. - Masaharina)
2007. jún. 1. 07:41

Nem fogja kitágítani, mert nem az a cél, hogy berakd, ellazítsd, és nézelődj! A cél, hogy az izmokat dolgoztasd. Szexshopban vettem én is, kb 3,5cm az átmérője. (mint egy vékonyka hímvessző) ;). Ez a "szabvány", mármint az eredeti mintájára ezt készítik. A mindenféle szilikonos+vibrátoros+análfűzér (a pici gyöngysor)... Azok már játékszerek... Ha a cél az izommunka, akkor keményen állj neki használni! Olvass sokat utána, mert egyszerre max 15perc eleinte. De nem egyszerű és nem is könnyű ezeket a rejtett izmokat ilyen irányú melóra rábírni. Nem lebeszélni akarlak róla, csak nagy elhatározás kell hozzá, mert nem két napos meló.

Sok sikert, és még több örömöt benne!

2007. jún. 1. 00:05

Sziasztok.

Egy szex shopban találtam golyókat de szerintem azok olyan nagyok, hogy csak mégjobban kitágítják a hüvelyem. Szerintetek?

3 hónapja szültem meg a kisfiam és hát mit mondjak, maradtak hiányosságok.

Lehet rendelni valahonnan kis méretűeket?

2007. máj. 30. 17:42

:)))

Hát, lehet, de mintha találkoztam volna un análgolyókkal is, amik 2 centisek. Az nem jó?

46. rubynt (válaszként erre: 45. - Krisztinke)
2007. máj. 30. 16:24
Bocsi biztos nem jól fogalmaztam. Probléma van és ráadásúl akkor amikor nagyon nem kéne, hogy legyen. Na mindegy. Utána olvastam ezeknek a golyóknak és nagyon megoszlanak a vélemények. Végűl is arra következtettem, hogy a kicsi átmérőjű golyók a megfelelőek erre a célra, mert ha azokat megtanulja valaki bennt tartani akkor már nincs gond. Viszont mindenhol 3-3,5cm és nagyobb átmérővel lehet kapni!!! Most akkor?? Lehet, hogy csapágygolyót kéne felfűznöm?! :)
45. Krisztinke (válaszként erre: 41. - Rubynt)
2007. máj. 30. 11:09

Szia, üdv. köreinkben.

Hogy jó e a problémádra nem tudom, de valószínűnek tartom, hogy segít rajta. Elvégre a hüvelyt erősíti. ;) Bár ha azt mondod, hogy egyébként meg nincs problémád, akkor nem tudok mit mondani.

2007. máj. 30. 10:52
Nem tudom, valahol, valaki mintha azt mondta volna, hogy az nem jó. Hogy miért, arra már nem emlékszem. De kíváncsi vagyok én is a tapasztalatodra. Ha bejön, akkor lehet, hogy én is belefeccölök egy olyanba.
43. Marypoppins (válaszként erre: 42. - Krisztinke)
2007. máj. 29. 16:59
Ahogy mondod! Soha nem fogom tudni megcsinálni a beszippantást. Találtam az egyik shop-ban olyant amibe be van építve valami "rezgő" (na ez aztán a szakszerű meghatározás)és távirányítható, vezeték nélküli.Azért kezdtem el szemezni a "rezgőssel",hátha sikerűl megélni azt a bizonyos sizsu által leírt extázist.
42. Krisztinke (válaszként erre: 40. - Marypoppins)
2007. máj. 29. 09:15

Leborulok előtted :)

Bár valószínű könnyebben fogom én is megtanulni a kifelé nyomást, mint a beszippantást. Az egyenlőre csak álom.

41. rubynt
2007. máj. 25. 18:52

Sziasztok.

Beolvastam ebbe a topikba és oly annyira felkeltettétek az érdeklődésemet, h mindjárt rá is kerestem ezek a golyóbisokra a neten. Zavarba is jöttem, mert annyi féle van. Most mi alapján válasszak?? Azt gondolom ártani nem árthat és két gyerkőc után nekem sem ártana egy kis tréning. régebben nem voltak ilyen irányú problémáim, mert elég szerencsés alkat vagyok illetve voltam. Mostanra viszont nem mondhatom azt, hogy a férjemnek ment össze. Igazából a hüvelyizmok tudatos mozgatásával most sincs problémám de az orgazmus környékén már képtelen vagyok kontrolálni ezeket az izmokat és hát ez elég rossz. Már a hüvelyplasztika gondolatával is foglalkoztam ez miatt de attól nagyon félek. Miután a nőgyógyászom felvilágolt, hogy ez egy komoly műtét. Ez az okosság ezen is segít?? A tapasztaltakat kérdezem van remény??


Üdv nektek, Rubynt.

40. Marypoppins (válaszként erre: 39. - Loni)
2007. máj. 25. 18:43

Szia!

Örülök hogy kedvet kaptál Te is!

Ha edzeni nem is,de "játszani" biztos jót tudtok majd vele a pároddal.

Én pl. már eléggé bentről is ki tudom nyomni az izmaimmal.

39. Loni (válaszként erre: 38. - Krisztinke)
2007. máj. 25. 10:11
Hát, remélem, jól csinálom. Ezért is szeretném kipróbálni a golyókat.
2007. máj. 25. 10:04
Hát szerintem, ha feszít a hólyagod, akkor azt nem lehet csak úgy agyból elállítani.
37. Loni (válaszként erre: 36. - Krisztinke)
2007. máj. 25. 09:54
Na, ez fogós kérdés. Szóval azt gondolom, hogy nem a hüvelyemet feszítem meg, hanem egyszerűen abbahagyom a folyamatot.
2007. máj. 25. 09:07
Hát végül is minden inger, minden mozdulat az agyból indul ki. :))) De mit értesz az alatt, hogy "nem hüvelyből zárod el, hanem agyból"?
35. Loni
2007. máj. 24. 18:53
Bár szoktam - azt hiszem - ilyen gyakrolatokat végezni, mindig azt gondolom, hogy nem jól csinálom, hogy én nem is ott és azt az izmot húzom össze. Honnan tudom, hogy jól csinálom? A vizeletvisszatartási próbánál is azt gondolom, hogy nem hüvelyből zárom el, hanem "agyból". Én vagyok lütyő vagy másnak is vannak ilyen gondjai?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook