Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gésa golyók fórum

Gésa golyók (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. ápr. 18. 12:12

én speciel interneten rendeltem, de lehet kapni sexshopokban is...az enyém szilikonból van..ez 4300 forint volt, de a szilikon a legdrágább ahogy néztem, már 800 forinttól lehet kapni...


hogy melyik a legjobb? foglamam sincs

2007. ápr. 18. 10:35
Mennyibe kerül, és hol érdemes venni ilyet? Melyikre lehet azt mondani, hogy az a legjobb, anyagát meg egyéb adottságait tekintve?
2007. ápr. 16. 16:48

Szia csipor!

Ugye nem a vibrátoros műanyagot, hanem a hagyományosat vetted, benne a zörgő bogyóval?

Hát egyfajta meditációs módszernek használtam én... Mikor még volt időm ilyesmire. Most már a gyerek mellett max a kádban relaxálok pár percet.

Szóval el lehet tőle elég rendesen élvezni... Ha ez a cél, akkor ajánlom a hintaszéket, vagy egy nagyon könnyed futású autó anyósülésén nézelődés közben. ;) Nagyon jó!!!! Csak nyugis környéken furikázzatok, mert a vezető figyelme elég tisztességesen megoszlik.

Erősíteni is lehet, de az elég komoly meló, sok embernek nem is megy. (az orgazmus sem) Tényleg lelazítani, pihi, nyugi, nagyon tudj odafigyelni magadra, és akkor az izmaidat szépen sorban a hüvely bemenetétől a méhedig végigfeszíted, majd kicsit tolsz. Mintha ki akarnád tolni... Elég, ha eleinte rá tudsz egyet-egyet feszíteni a golyóra. Az ujjadon (vagy a párod ujján) is lehet gyakorolni. Olyan izom, mint az összes többi, minél többet edzed, annál ügyibb leszel vele. Ha pedig magadba tudod tornázni a golyót, akkor a párodat elviheted a menyországba avval, hogy beleülsz az ölébe, és szépen "lefejed". Mozogni nem is kell. :)))

Hát ennyit tudtam mondani, ezek a tapasztalatok. Még soha nem olvastam utánuk, amikor használtam akkor a szakirodalom érdekelt a legkevésbé. ;)

Ügyi legyél! És sok sok sikert, és még több örömöt!

2007. ápr. 16. 13:08

most vettem magamnak gésa golyókat, mert már sok jót olvastam róla, hogy segítenek a gátizmok erősítésében, növelik az orgazmuskészséget, stb...Most, hogy megvannak, olvasgattam a neten, és van pár vélemény, (pl:Kriston Andrea)ami szerint nem hatásosak...

ha valaki használta már őket, légyszi írja meg a tapasztalatát

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook