Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gél lakkot hogy csináljátok? Mik kellenek hozzá? fórum

Gél lakkot hogy csináljátok? Mik kellenek hozzá? (tudásbázis kérdés)


10. Nina96
2015. jan. 16. 22:02
UVval nekem tökéletesen megy. Ezek a készletek tökkönnyen használhatók dia....dot vettem pár hónapja, kezdetben volt baki de könnyen rájöttem hol rontom el a dolgokat es szép lett pár alkalom után...
2014. okt. 25. 17:02

Eszembe jutott még:

Ha még nem vettél lámpát: inkább válassz ledesset, nekem csöves van és már megbántam. A ledes drágább, de megéri hosszú távon.

8. JustFree (válaszként erre: 6. - Hourglass77)
2014. okt. 25. 16:59

Irdai munka mellett biztos tovább bírja.

Én mondjuk gyorsan megunom: egy hét után már valami újat akarok.

Én is mindent internetről vettem.

2014. okt. 25. 16:53
Sosem jártam körmöshöz, netről, y-utube-ról tanultam meg a lépéseket.
6. hourglass77 (válaszként erre: 5. - JustFree)
2014. okt. 25. 16:53

Én előtte azt hittem, tovább tart, de nekem is hetente kell géllakoznom.

E-bayről rendeltem a cuccokat, teljesen jók, töredék áráért, mint körmös boltban.

2014. okt. 25. 16:50

Lényegében ugyanúgy csinálod, mint a normál lakkot, csak amikor arra várnál, hogy megszáradjon, berakod az uv lámpa alá. Nagyon fontos az alapozó és a fedő lakk. Én azt vettem észre, hogy a glitter a köröm végeken törékennyé teszi kissé, de egyébként tartós.

Én a munkámból kifolyólag hetente csinálom, nélküle mindig letörnének a körmeim.

2014. okt. 25. 16:37

UV lámpa, alapozó lakk, fedő lakk, színes lakk ízlés szerint, tisztító folyadék, körömlakk eltávolító folyadék


Én nagyon szeretem. Könnyen bele lehet jönni.

2014. okt. 25. 16:36
Shell lakkot próbáld inkább az sokkal jobb!
2014. okt. 25. 16:19
Itthon szeretném magamnak csínálni!
2014. okt. 25. 16:18
Gél lakkot hogy csínáljátok? Mik kellenek hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook