Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Futószemölcs kezelése gyerekeknél hogy történik? Milyen lehetőségek, módok vannak? fórum

Futószemölcs kezelése gyerekeknél hogy történik? Milyen lehetőségek, módok vannak? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 10. 15:37

Szerencsére azt tudom mondani, hogy a közel 20-30darabból mára 4 van, de 3-nak már csak napjai vannak hárta, mert már szépen múlnak azok is!

Ami végül bevállt:

* Medorrhinum D30 (homeopátiás nozóda) - heti 1x 10 golyócska, ha már elmúltak havi 1x 10 megelőzésként.

* Vérehulló fecskefű cseppek. Ezzel én mindig fürdés után kentem be a hátát, mikor már jól kiáztak a szemölcsök.


Én ezeket tudom maximálisan ajánlani. De azt tudni kell, hogy a homeopátiának kell idő, mire elkezd dolgozni a szervezetében. De ha beindul, akkor pikk-pakk lekapja őket :)

Először "bedurrannak", aztán kifakadnak és így múlnak el!

2010. márc. 29. 19:33

Oldatot kaptam gyógyszertárban, már be is vetettem, remélem Nálunk is hatásos lesz...de kutatok tovább a növény után is!

Köszi!

9. ce53b9ff5e (válaszként erre: 7. - Zsugabubus007)
2010. márc. 29. 14:17

Talan 3x,de nem vok benne biztos.Régen voltam én 10 éves...!

Gyogyszertarban is lehet kapni,de az oldat, az az igazi,ha valahonnan tudnal szerezni. Nezd meg neten, eleg sok kiskertben latni amugy.Ilyen sarga leve van ha letéped.Drukkolok.

8. pmjudit (válaszként erre: 6. - Zsugabubus007)
2010. márc. 29. 14:02
Pár éve volt már, arra emlékszem, hogy fogni kellett a lányomat kb. 2 éves volt, mikor bekente csípte neki, de utána gyorsan eltűnt, de a helyén megmaradt egy pici barna foltocska - inkább csak pötty.
7. zsugabubus007 (válaszként erre: 4. - Ce53b9ff5e)
2010. márc. 29. 14:01

Köszönöm, kipróbálom!


Arra emlékszem mennyi időbe telt amíg leszáradt.

Hányszor kenegetted egy nap?

6. zsugabubus007 (válaszként erre: 5. - Pmjudit)
2010. márc. 29. 14:00

Igen, azt hiszem egy kutya a kettő.


Mennyi idő alatt száradt le Neki?

2010. márc. 29. 13:58

A lányomon uszodaszemölcs volt.

Nem tudom van-e különbség köztük, neki a bőrgyógyász bekente vmivel, ami csípte és attól leszáradt.

2010. márc. 29. 13:58
vérrehullófecskefü..nekem kiskoromban nagyon sok volt.Nagyon zavart, tökre komplexusos voltam miatta emlekszem,aztan probaltunk mindent és nem segitett. Aztan a mamam szerzett valahonnan verrehullofecskefüvet ,kipreselte és annak a leve elmulasztotta. Sok sikert!
2010. márc. 29. 13:57
Nekem is van belöle böven. Nekem minden evben lezerrel egetik le.
2010. márc. 29. 13:56

Sziasztok!


Kisfiamnak futószemölcsei vannak a hátán.

Eddig homeopátiával próbálkoztunk, de sajnos semmi hatása, sőt…….

Érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalati vannak ebben a témában.

A héten viszem bőrgyógyászhoz, de addig is szeretnék tájékozódni!


Köszi!

2010. márc. 29. 13:56
Futószemölcs kezelése gyerekeknél hogy történik? Milyen lehetőségek, módok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook