Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bp-en milyen terápiás lehetőségek vannak a mozgásfejlődésben elmaradt gyerekeknek? fórum

Bp-en milyen terápiás lehetőségek vannak a mozgásfejlődésben elmaradt gyerekeknek? (beszélgetős fórum)


7. Kittycat2 (válaszként erre: 6. - Nefaria)
2012. máj. 27. 18:28
köszönöm szépen, mindjárt meg is nézem az oldalukat, megtaláltam a neten! :)
2012. máj. 24. 20:49

Nekem még a BHRG alapítványt ajánlotta a kislányom Dévényes gyógytornásza :)

Ők is tsmt-t ill. hrg-t alkalmaznak.

2012. máj. 23. 15:01
köszi mindenkinek a válaszokat!
2012. máj. 17. 15:59
Korai fejlesztő központ, dévény tornászok és Pethő intézet tuti van. Nem olyan drága.
2012. máj. 17. 12:43
tsmt
2012. máj. 17. 11:36
Úgy tudom a Pet(h)ő Intézet (nem tudom,h kell írni) ilyen gyerekekkel foglalkozik.Csak ennyit tudok róla.Az egyik ismerősömnek sajnos oda kell járnia a gyerekével,nincsenek túl jó anyagi helyzetben (pereskedés,bank,hitel,stb elvitte minden pénzüket)ezért gondolom,h nem lehet olyan őrült drága.Ha meg mégis nagyon drága akkor nem lehet valamelyik szervezettől segítséget kérni ilyen ügyben?
2012. máj. 17. 09:17
Sziasztok, jelenleg Debrecenben élünk. Sanszos, hogy 1 éven belül felköltözünk Bp-re. Jelenleg a kisfiam a nagymotoros mozgása elmaradása miatt Debrecenben szenzoros tornára jár. Érdeklődni szeretnék, hogy Bp-en milyen terápiás lehetőségek vannak a mozgásfejlődésben elmaradt gyerekeknek? Úgy hallottam, hogy bármilyen tornára óriási a várólista, és sok pénzbe kerül. Ha valaki érintett ezen a területen, örülnék, ha tudna informálni, köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook