Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Futás és akik élvezik fórum

Futás és akik élvezik (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. c3c6bfe2df (válaszként erre: 12. - A908366fdb)
2010. ápr. 9. 22:00
Nekem is adidasom van, de lapos talpú és nem túl jó a bokámnak. Nike-n gondolkoztam. Van valakinek?
2010. ápr. 9. 21:58

Nekem sajna most nincs keret egy futócipőre, úgyhogy most egyelőre adidas superstarba nyomom....tudom nem a legjobb..sőt....elég szar, de ez van.

Viszont én is kíváncsi lennék, hogy kinek mi vált be.

Egy biztos, maradok az adidasnál:D

2010. ápr. 9. 21:54
Milyen cipő vált be nektek? Szeretnék beruházni egy normálisra, de annyi féle van. Nem tudnék választani...
10. c3c6bfe2df (válaszként erre: 9. - Vica44)
2010. ápr. 9. 21:49
Rám számíthatsz!:D Lelkes hoxa-függő létemre mindig megtalálsz!:D
2010. ápr. 9. 21:47

én nem szeretek futni, de régebben sokat futottam.......

állandó súlyfelesleggel küzdök :-(


idén leszek 32 éves és ülőmunkát végzek, a futás minden szempontból jó lenne..... már egy hete tervezgetem, hogy újrakezdem.....


ha van kivel megbeszélni lehet én is lelkes futó leszek :-)

8. c3c6bfe2df (válaszként erre: 4. - A908366fdb)
2010. ápr. 9. 21:47
Én egyedül szoktam. Barátnőmmel próbálkoztunk régen, de abból nem lett futás!:D Tudjátok hogy van az...
2010. ápr. 9. 21:46
Sziasztok! Nemrég kezdtem funi járni hogy égjenek a kilók. Ha mentem akkor minig volt eredmény! Úgyhogy ez egy jó sport! Egész testre hatással van! Viszont nekem megfájdul a térdem ha sokat futok :-( Azóta az út mentén a füvön folytatom az edzést :-) Az nem árt az izületeknek!
6. Imo
2010. ápr. 9. 21:46
Én is imádok futni, most én is kihagytam több mint 1 évet, a kislányom most fél éves és én is szoptatok még ezért hanyagolom még jó 1 hónapig, de utána senki meg nem állíthat:)))
5. c3c6bfe2df (válaszként erre: 2. - _anatha_)
2010. ápr. 9. 21:45

Egri vagyok, itt nincs sziget!:D

Sokan járnak itt a stadionba, de én jobban szeretek természetes környezetben. Vannak elhagyatott kis földutak és nekem ott a legjobb. Nem vagyok még valami profi, de tetszik, amit csinálok és azon vagyok, hogy fejlődjek!:)


Cipőm viszont még nincs. Milyet tudnál ajánlani? Neked milyen van?


Gratulálok a kisbabádhoz!:)

2010. ápr. 9. 21:44

sziasztok!

Én is nagyon szeretk futni:)

Mostmár:)

De egyedül nem szeretek annyira....sokkal jobb ha van velem valaki, de olyan, aki jól bírja..mert akkor én is annál inkább meg akarom mutatni, hogy igenis bírom a futást, és sokkal többet futok, mint mondjuk egyedül.


Mert egyedül megunom és feladom....néha jó érzés azért egyedül is...olyankor kikapcsol az ember...van idő gondolkozni...de jobban szeretek valakivel együtt futni:)

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - C3c6bfe2df)
2010. ápr. 9. 21:41
Komolyan irigyellek! Én nagyon utálok futni, pedig a legolcsóbb, legelérhetőbb sport...lehetne, ha bírnám! Ügyi vagy!
2010. ápr. 9. 21:40
Szia, csak annyit, hogy megőrülök, annyira hiányzik a futás! Két hónapos a kisbabám, úgyhogy még nem nagyon lehet a szoptatás miatt. A legjobb a futásban, hogy ingyen van. (persze a jó futócipő kötelező) Utána pedig - legalábbis nálam - annyi endorfin szabadul fel, hogy egész este jó kedvem van tőle (este szoktam futni). Merre szoktál futni? Sziget? Vagy ott most necces a hídfelújítás miatt? Betonon, vagy terepen?
2010. ápr. 9. 21:36
Sziasztok! Nemrég kezdtem el futni járni és nagyon élvezem. Gondoltam indítok egy fórumot, hogy tapasztalatokat cseréljünk, lelkesítsük egymást és ismerkedjünk!:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook