Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdő felújítás alatt, hogy lehet megoldani a wc-re járást? fórum

Fürdő felújítás alatt, hogy lehet megoldani a wc-re járást? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
120. _Berry_ (válaszként erre: 119. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 4. 22:24
Nem arról volt szó, hogy nem kapott...
119. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 118. - _Berry_)
2022. máj. 4. 18:36

Kapott bőven ötleteket is.


Kellemes estét!

118. _Berry_ (válaszként erre: 117. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 4. 18:16
Itt szó nem volt arról, hogy nem kell támogatás. Pont, hogy kell. Ötletek, hogy valaki hogyan lendülhet túl ezen a feladaton, vagy ha elég mély a dolog, akkor igen, akár orvosi segítség kell. Szó nem volt arról, hogy buksit kellene simogatni. Ami pedig az ítélkezést illeti, véleményem szerint egy viselkedési megnyilvánulás általános elítélése nem hasonlítható össze egy személyeskedő ítélkezéssel.
117. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 116. - _Berry_)
2022. máj. 4. 17:57

Tudom mi a pánik betegség. A FI. nem írta, hogy ilyen problémái lennének.

Amennyiben mégis ilyen betegségben szenvedne, akkor is abban kellene támogatni, hogy feltalálja magát, nem abban, hogy egy posványban ragadjon.

A pánikbetegség leküzdését lehet segíteni gyógyszerrel, pszichiátriai kezeléssel, pszichológus segítséggel, de leginkább a páciens önmagán tud segíteni.


És legyen az akármi, ami nem igazán a kornak megfelelő gondolkodás, viselkedés.


Nem ráerősíteni kell, buksit simogatni, hanem önálló gondolkodásra ösztökélni. Nekem ez a véleményem. Neked lehet más.

Csak te is hasonlóan ítélted el azokat a fórumozókat, akik nem a te normád szerint gondolkodnak.

116. _Berry_ (válaszként erre: 115. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 4. 17:34
A probléma az, amikor valaki abból indul ki, hogy ha neki valamit nem probléma megtenni, akkor a másiknak ugyan miért is az. Ez vezet a megértés hiányához. Lehet bátorítani a másikat, viszont a személyeskedés nem vezet a változásához. Vannak pl. pánikbeteg emberek. Egy ilyen embernek hiába mondod azt, hogy ugyan már ki lehet bírni 4 órát wc nélkül, az, hogy nem áll rendelkezésére valami, stresszt vált ki belőle, elveszíti a biztonságérzetét, és lehet, hogy egyébként valóban kibír 4 órát stresszmentes helyzetben, de ilyenkor a pánik váltja ki, hogy mégis mennie kellene. Egy pánikbetegtől ne várd, hogy racionálisan gondolkodjon.
115. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 114. - _Berry_)
2022. máj. 4. 17:03

"Mindenkinek a maga problémája a legnagyobb."


Azért nem árt, ha valaki át tudja látni, hogy ez nem probléma.

Nem halálos beteg, nem viszi a végrehajtó a lakását, van munkája és van a 4 órás mit tegyek/en kívül 1001 dolog, ami ennél nagyobb probléma.

Miért ne lehetne valakinek a figyelmét felhívni arra, hogy próbáljon racionálisan gondolkodni?

114. _Berry_
2022. máj. 4. 13:32
Szerintem ha belekotornánk mindenkinek a múltjába, jelenébe, belelátnánk a jövőjébe, akkor találnánk olyan helyzeteket, ami sokunknak nem probléma, meg 5 perc alatt megoldanánk, míg az illető rágódik rajta, fél tőle stb.. Miért kellett ezt a fórumot is elvinni a személyeskedés irányába? Attól, hogy sokunknak az adott téma nem probléma, kibírjuk órákig, van, aki szervi okok miatt, vagy akár pszichésen nem így van ezzel. Inkább örülni kellene, ha az embernek a felvetett dologgal kapcsolatban nincs problémája, nem belerúgni a másikba, hogy életképtelen, meg piti dolog. Mindenkinek a maga problémája a legnagyobb.
113. andi6020 (válaszként erre: 103. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 09:04
Te nem tudod megoldani 4 órára a pisilésed :D
112. Piroska52 (válaszként erre: 111. - Csemár)
2022. máj. 2. 08:58
Oké.
111. csemár (válaszként erre: 109. - Piroska52)
2022. máj. 2. 08:55

Itt: "megoldd"

Bocs!

110. Piroska52 (válaszként erre: 103. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 08:51
Ja és, ,,,ismersz,, így egyben.
109. Piroska52 (válaszként erre: 103. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 08:50

Szerencsére nem ismerlek, de aki ilyen piti problémának, ekkora feneket kerít, jobb is.

A hülye meg te vagy, mert egy fórum kell hozzá, hogy ezt megold.

108. 8d00a82c06 (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 08:35

Ne legyél már ilyen nagyra magaddal...

El mondanám, hogy saját HÁZAM van, és ilyen piti dolgot meg tudok oldani fórum nélkül is!

2022. máj. 2. 08:33
Kár hogy ilyen paprikás lett itt a hangulat, nem goldoltam (és nem volt szándékomban), csak a TAPASZTALATOKRA voltam kíváncsi, ki HOGYAN OLDOTTA MEG ezt a helyzetet. Úgy látszik már egy ilyen is kihozza az egyesekből a legrosszabbat. Valszeg a rosszindulatúak talán még nem is kerültek ilyen helyzetbe, talán még saját lakásuk sincs (?)
106. aszparagusz (válaszként erre: 103. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 08:33

Vegyél vissza egy kicsit az arcodból, a stílusodat javítsd.

Te indítottál egy ilyen "őrült nagy" problémáról fórumot.

Kaptál többféle javaslatot, ötletet.

Amelyik nem tetszik, azt ugord át.

105. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - 71ddaa07fa)
2022. máj. 2. 08:28
Nem mindenki teljesen egészséges, és nem vagyunk egyformák, örülj neki, hogy neked minden rendben van...még.
104. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Piroska52)
2022. máj. 2. 08:26
Él és élni hagyni... ja, és pálcát törni mindenki felett, aki nem te vagy :-)))
103. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Piroska52)
2022. máj. 2. 08:25
Engem nevezel életképtelennek? Nem is mersz, kis hülye.
102. timycat (válaszként erre: 90. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 1. 14:22

Nem csak te.


Nálam legutóbb lakás felújítás volt. Igaz lakatlan lakás, de akkor is evidens volt, hogy használhatják a mosdót. Minden nap lelöttyintettem fertőtlenítővel, de teljesen kultúrált állapotban hagyták mindig. Vittem oda kapszulás kávéfőzőt, kapszulát, cukrot, tejszínt, édesítőt, pékségből reggelente valamit, mindig volt 2 féle víz, cola és miután kitapasztaltam az ízléseket Fanta. Valamiért a Fantáknak volt a legnagyobb sikere.


Ha a lakásában laktam volna akkor sem féltem volna őket otthagyni akár egy fél napra is. Volt amelyik drágább órabérben dolgozott mint én, majd pont tőlem nyúlnak le valami szirszart és kockáztatják a jó hírűket, amiből élnek.


Egytől egyig normális mestereket fogtam ki, a klímások előtt meg pláne le a kalappal, fehér papírruhában, fehér kesztyűben dolgoztak, hoztak lepedőket, szőnyeget, vigyáztak hogy ne tapperolják össze a frissen festett falat, vagy karcolják össze a parkettát. Meglepődtem.


Szerintem alap hogy így állunk egymáshoz. Szerencsére nem volt gond, de ha lett volna gondolom könyörgés nélkül jöttek volna akármilyen piszlicsáré hibát kijavítani.

101. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 97. - 7aee3f2a07)
2022. máj. 1. 14:04

Az emberi ostobaság határtalan. Az ilyen kényeskedő embereknek remélem jól összegányolják a lakását!

Mintha egy szakmunkát végző alantasabb lenne, mint ők.

Sokszor pont az ilyen emberek lakása láttán farol ki az ember.

100. andi6020 (válaszként erre: 99. - Andi6020)
2022. máj. 1. 14:00
És nem csak ebben a fórumban :D
99. andi6020 (válaszként erre: 87. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 1. 13:58
Én azt nem értem, hogy felnőtt ember hogy tud ennyi hülyeséget összehordani ilyen magabiztossággal, mint napsi :D
98. andi6020 (válaszként erre: 81. - Solar-Tochter)
2022. máj. 1. 13:55
4 órára nagyon megéri
97. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 90. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 1. 13:53
Együtt dolgoztam különböző szakemberekkel, volt olyan nap, amikor hat ember használta a WC-t és láss csodát, nem történt semmi, mindenki képes volt kulturáltan megtenni ezt. Megjegyzem, olyan brigád gyűlt össze, ahol még csak nem is dohányzott senki. Az alkohol abszolút nem volt jellemző. Tőlünk kettőre viszont egy elég tróger banda dolgozott, dohányboltba rendszeresen mentek kőműves actimelért, meg sörért.
96. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 94. - Globus)
2022. máj. 1. 13:43
Ez egy emberi gesztus, emlékszem (dolgoztam építőiparban), a főnökömmel olyan helyen volt munkánk, ahol kaptunk kávét, üdítőt, sőt, még ebédet is. A munkát nem sikerült elvégeznünk a munkaidő leteltével, de simán ráhúztunk egy 50 percet, mindenféle kérdés nélkül. Megtehette volna, hogy otthagyja (volt munkája dögivel), de nem tette.
2022. máj. 1. 13:06
Te jó ég, ekkora vihart kavarjon egy félnapos munka, meg egy életképtelen valaki, aki nem tud megoldani, egy ilyen kis problémát.
94. globus (válaszként erre: 93. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 1. 11:53

Pár alkalommal szóba került, mindenki lehurrogott. Hülye vagy, még eteted is őket, hozzanak kaját, innivalót! Azért kapnak pénzt, hogy dolgozzanak!

Nem a rabszolgám, emberség is van a világon.

93. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 91. - Globus)
2022. máj. 1. 11:47

Ez a másik fele. Egy kávét, ásványvizet, üdítőt, urambocsá egy üveg sört is szoktam adni.

Ha éppen főzök akkor, meg is kínálom. De általában hoznak magukkal ételt.

Volt már rá példa, hogy valamiért el kellett menni a boltba, én bezártam az ajtókat, ahol nem kellett dolgozniuk és ott hagytam őket.

Mondjuk referencia alapján hívok mestert, visszajárók általában.

92. 71ddaa07fa (válaszként erre: 90. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 1. 11:46

Nekem pedig az furcsa, ha színházba vagy moziba megy valaki azzal kezdi, hogy elmegy WC-re. Mikor elindulok otthonról, meglátogatom a mellékhelyiséget, majd az előadás után, ami egy Gyűrűk ura esetében sem több, mint 3 óra, ha hazaérek ismét elszaladok oda, ahova a király is gyalog jár


Mikor még középiskolás voltam az is előfordult, hogy reggel mikor elindultam a lakásból, akkor pisiltam, majd egy budapesti színházlátogatás után, mikor éjfél felé hazaértem akkor látogattam meg újra a klozetet.


Persze ma már valószínű nem bírnám tízenpár órán keresztül, de én sem szeretek ott állni senki mellett miközben könnyezteti az óriáskígyót.

91. globus (válaszként erre: 90. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 1. 11:42
Nekünk az is furcsa, hogy a család eszik-iszik, az iparost meg sem kínálják egy pohár üdítővel...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook