Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Foxpost szállítás csak csomagautómatán keresztül lehet, vagy van személyes átvétel is? fórum

Foxpost szállítás csak csomagautómatán keresztül lehet, vagy van személyes átvétel is? (tudásbázis kérdés)


4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2023. ápr. 28. 13:38
kamu és nem kapu :D
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Szofiaszabo)
2023. ápr. 28. 13:38

Ez sztem kapu, nekem egymás után 4-en írtak külföldi névvel, hogy megvennék amit árulok és foxposttal akarja. Gyanús volt ,hogy nem telesen a feltett kérdésre válaszolnak. ezek ilyen program által működtetett profilok. Aki rögtön ezzel kezd, hogy neki kell és foxpost, azt rögtön tiltom, főleg ha külföldi.

Van fenn több cuccom is, de mid érdekes módon ugyan azt a görkorit akarta :D

2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Szofiaszabo)
2023. ápr. 28. 12:00

A csapból is ez az átverés folyik... Ne kattints gyanús linkekre, ne adj ki személyes adatot, stb.


[link]

2023. ápr. 28. 11:38
Sziasztok. Cipőt árulok facebookon. És egy hölgy megakarja venni. Viszont foxposttal szeretné,hogy adjam meg az email cimen,és érte jön a futár! Ő fizeti a költségeket.. Foxpostnál nem jön házhoz a futár átvenni a csomagot nem? Csak csomagautomataba tudom betenni. Nem így van ? Ez átverés ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook