Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Forrólevegős fritőz tapasztalatok, vélemények fórum

Forrólevegős fritőz tapasztalatok, vélemények (tudásbázis kérdés)


10. júliusi (válaszként erre: 9. - Lukas Zokni)
2022. szept. 30. 16:02
Én pont igy jartam.Végul nem vettem le es milyen jol tettem, mert nem is kell.De nem a leirasban olvastam en sem...
2020. dec. 14. 18:46

Sziasztok. Egy ostobának tűnő kérdésem van. Vettem egy forrólevegős sütőt. Az üstből elég nehezen tudtam kivenni a sütőbetét lemezt. Persze, mert a 4 oldalsó kis lemez-lábán rajta voltak a szilikon gumi papucsok. Gondolom azért, hogy a szállítás közben a lemez ne verje össze a teflonos üstöt.


Ha leveszem ezeket, akkor viszont nagyon hamar én karcolom le a teflon bélést. Ha rajtahagyom, nem olvad rá a kajára? Mert minden marhaságról írnak a papírjai, de erről nem. Üdv.

8. mignon11 (válaszként erre: 7. - Eminore)
2019. aug. 31. 09:42
Azóta sem került le a konyha pultrol! Remek rengeteg mindent csináltam benne.
2019. aug. 7. 21:42
Én szinte mindennap használom. Nagyon ritkán sütök olajban. Szerintem nem kacat!
2018. dec. 26. 18:48
Remek! Pizza rántott hús zöldség natúr szelet....ezeket már csináltam benne. Kivehető a belseje könnyen tisztítható. Egész csirke is grillsütő benne. Ezt a hétvégén kipróbálom..
2018. nov. 23. 07:01

Klarstein vitair turbó

Karácsonyi ajándék lesz.Nekem. Majd írom milyen tapasztalataim lettek.Ez egy hatalmas holmi 9l űrtartalom.

2018. nov. 18. 10:17
Felesleges pénzkidobás, és kacat a konyhában. Nagyon régen megdőlt a tézis, hogy a zsír hízlal, ráadásul a zsírban sütött étel finomabb is ;) Nagy tétet tennék rá, hogy nálad is a kamrában végzi. Én is megvettem kb. 5-8 éve (nem emlékszem pontosan) Tefal, nem is volt olcsó, azt sem tudom, hol van. Ráadásul sokáig is tartott benne a sütés.
3. apeeng (válaszként erre: 1. - Mignon11)
2018. nov. 13. 11:22

saccperkábé öt éve van egy 3 év garanciás Aldis forrólevegős "fritőz"-ünk..nem is értem, hogy lehetett eddig nélkülözni..


eleinte sültkrumlit készítettünk csak, de ez a próbaüzem volt..azóta amit sütni lehet, és kis adag, azt csakis ebben..például ha gyorsan kell pirított zsemlekocka, vagy debreceni a reggelihez,vagy bármi, amit a sütés feldob/átvarázsol, azt csakis ebben..

a tisztántartása macerás, de az éjszakai áztatással megoldom, reggel csak kis mosószerrel átöblítem.


még annyit, hogy 200 fokra van állítva, néha belenézek, milyen színű-állagú a sütnivaló..


a nejem betesz egy kistányért, rajta fél zsömle, virsli, sajt, aztán ha szétfolyt, már tálalható is.


persze én kezelem, mert némi trükk kell az égési sérülések elkerüléséhez.


szóval tökéletes. Kis helyen elfér, és baromi gyors...

2. delbuk (válaszként erre: 1. - Mignon11)
2018. nov. 13. 10:38

Nekem tefal van, sültkrumplira tökéletes, bár a fagyasztottal működik a legjobban. Persze, ha van olyan eszközöd, amivel egyenletesre tudod vágni, akkor a frissből is jó lehet.

Húsra sem rossz, csak abból egyszerre nem tudsz sokat készíteni, mert annál már probléma, ha egymáson vannak.

2018. nov. 12. 06:41
Ha valaki már használja, írja le mik a tapasztalatai. Szeretnek egyet, jó lenne tudni mik a buktatok. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook