Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az Aldi olajmentes fritőze ropogós krumplit süt? fórum

Az Aldi olajmentes fritőze ropogós krumplit süt? (tudásbázis kérdés)


13. Guruljka (válaszként erre: 4. - Papája)
2020. okt. 2. 12:28

Sajnos igen! Habár én az elektromos serpenyőben is ropogósra sütöm a mirelit hasábkrumplit, de csak akkor sikerül, ha legalább minimális olaj van rajta/alatta.

Kis olajat cseppentgetek rá és megforgatom a krumplit, mindegyikre kerül valami minimális olajréteg.

A kellő hőfok elérésére fedővel kezdem sütni, de a végén fedő nélkül is sütni kell még, hogy ropogós legyen.

12. andi6020 (válaszként erre: 11. - Bless the child)
2020. okt. 2. 08:18

Kiszárad?

Amúgy passz, sosem használtam ilyen sütőt.

2020. okt. 2. 08:07
Zsiradék nélkül hogy tud bármi is ropogósra sülni?
2020. okt. 2. 08:02
Anyóséknak van, nagyon szeretik. Ők nem mirelit kajákat sütnek benne, hanem amit ők paníroznak, pucolnak. Szeretik, finom lesz benne az étel.
9. kisj
2020. okt. 2. 06:42
A mirelit krumplit, -meg úgy általában a mirelit kajákat- jól meg lehet benne sütni.
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - Garabonciás)
2020. okt. 1. 17:54

Kérlek szépen vannak itt nagyon előkelő élelmiszer üzletek, meg olyan nagyok is, h el lehetne dugni benne néhány falut.

De nekem most dolgom van, egy példa.

[link]

7. Garabonciás (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
2020. okt. 1. 17:45

Tényleg? :O Nem gondoltam volna. Azt hittem hogy nálatok csak ilyen Walmart, Apple, BestBuy meg hasonló nagy amerikai áruházak vannak. Vagy áruházláncok.

Miket meg nem tud az ember itt Hoxán. :D

6. vigyefene (válaszként erre: 3. - Garabonciás)
2020. okt. 1. 17:38

Így néznek ki.

[link]

5. vigyefene (válaszként erre: 3. - Garabonciás)
2020. okt. 1. 17:36

Méghozzá jó pár van a közelemben, az egyik legolcsóbb árakkal.

Nagyon szeretem a túrós lepényüket.

Aldi.... [link]


Lepény.... [link]

4. papája (válaszként erre: 1. - Shally)
2020. okt. 1. 17:32

Barátnőm évekkel ez előtt vett egy olajmentes krumplisütőt (jó drágán) A lényeg, mivel a krumplinak nincs zsír tartalma, így a készülékben "szerencsés esetben" megpárolódott, vagyis főtt krumpli lett.

Ami gyakoribb volt ehetetlenül keményre összeszáradt.

Kidobott pénz lett, azóta sem használja.

Gondolom, az Aldisban is inkább zsíros húsokat lehet sütni további zsiradék hozzáadása nélkül.


Sajnos a finom ropogós sültkrumpli olajban sül.

3. Garabonciás (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2020. okt. 1. 17:30

Amerikában is lehet kapni Aldis cuccokat. Ne már! :D Rögtön lehidalok. :D

Amúgy nekünk is van olajsütőnk, már régi darab, nem ez az újfajta de én utálom elővenni is. A krumplit úgy szoktam sütni hogy mindig hideg olajba rakom bele, akkor biztos hogy ropogós lesz. De én az ilyeneket a nagyanyám vasedényébe szoktam úgy általában. Nagyon megbízható darab. Már vagy 30-40 éve megvan :D Ja, és mindig előfözöm a krumplit. ;)

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Shally)
2020. okt. 1. 17:26

Igen.

Pl. én krumplihoz, és kirántott hagyma karikákhoz használom legtöbbször.

Elég egyenletesen is süt, mivel légkeveréses.

[link]

2020. okt. 1. 16:45
Kérdésem az lenne az Aldis olajmentes sütővel.ropogósra lehet- e sütni a krumplit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook