Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Forma 1 Magyar nagydíjra az állójegyekről mik a tapasztalatok? fórum

Forma 1 Magyar nagydíjra az állójegyekről mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

2012. febr. 27. 16:34
Igen lehet, de ha már álló jegyet akartok venni, érdemes club állót venni 10.000Ft egész hétvégére, a vasárnapi álló meg 80 euro ami bőven 20.000Ft.
2012. febr. 27. 13:01
Köszi a választ! Még azt szeretném kérdezni, hogy ha csak vasárnapra vennék jegyet akkor is lehet menni csütörtökön a boxutca látogatásra?
2012. febr. 25. 16:37
mi már többször voltunk álló jeggyel is, a pálya sok részére elmehetsz vele és vannak olyan helyek amik akár olyanok is mintha tribünön lennél. Viszont ha pl a célegyenes végénél szeretnétek jó helyet, akkor elég korán ki kell menni mert hamar beletik:)
2012. febr. 24. 10:58
Sziasztok! Szeretném a páromat meglepni szülinapjára és mivel kerek számot ünneplünk szeretném egy álmát valóra váltani, mégpedig szeretném meglepni forma 1-es jeggyel a magyar nagydíjra. Én állóhelyre gondoltam mert azt engedhetem meg magamnak kettőnkre egész hétvégére. Van valakinek tapasztalata az állóhelyekkel? Válaszokat és a segítséget előrre is köszönöm...:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook