Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jövőre Ceglédi kannát adnék a Forma 1-es verseny dobogósainak a Magyar nagydíjon. fórum

Jövőre Ceglédi kannát adnék a Forma 1-es verseny dobogósainak a Magyar nagydíjon. (beszélgetős fórum)


23. birebora (válaszként erre: 21. - Unom)
2023. júl. 26. 07:20

Herendi váza és bonbon tartó. Papirt nem tudom, régen kaptam a diplomaosztómra. De ha nagyon keresném a szüleimnél megtalálnám, mert tőlük kaptam. Nagy becsben tartom.

Vajon a Zsolnaira is vonatkozik az örök garancia?

22. andi6020 (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
2023. júl. 25. 15:15
Mekkora probléma
21. unom (válaszként erre: 19. - Birebora)
2023. júl. 25. 08:00
Ha Herendi, akkor igen. Gondolom valamiféle papírok kellenek hozzá.
20. birebora (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
2023. júl. 25. 04:42
Szerintem az sem érdekelné őket.
2023. júl. 25. 04:40
Újra elkészitik neki. Nagyszerű. A porcelángyár örök garanciát vállal. Ha egy ilyen összetörik legyártják ingyen. Nem tudom, ha nekem eltörne a vázám, kapnék-e újat. Igaz az nem 15 milla.
18. Fisica (válaszként erre: 16. - _Berry_)
2023. júl. 24. 21:15
Ez nem így van. Sokan értékelik, hogy itt nem tucat serleget kapnak.
17. Fisica
2023. júl. 24. 21:14

Baleset volt, de Lando már kétszer verte le ugyanígy Max seregét. A két utóbbi dobogója alkalmával, két hete Silverstone-ban és tavaly Imolában.

Mind a ketten tanulhattak volna belőle, csak ugye azok nem törékenyek voltak..

16. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
2023. júl. 24. 20:54
Az is hibás volt, aki kitalálta, hogy ilyet kapjanak, teljesen felesleges volt. Ezeknek elég lett volna fémből valami, azt sem értékelték volna, mert csak a pénz számít.
15. Utolsó betyár (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 24. 16:07
Igazad van, inkább földhöz kellett volna szeretkeznie, miután megkapta. Aztán felelősségre vonni a szervezőket, hogy adhatnak számára egy olyan serleget, amilyenben a drága ükmamája nyugszik.
14. Utolsó betyár (válaszként erre: 12. - PöttyösPanka)
2023. júl. 24. 16:03

A megküzdést az esetében nem úgy értettem. Valószínű neki csak a milliók számítanak, amit egy-egy győzelemért kap. Az ilyen díjak pedig nem igazán érdeklik. Ugyanúgy tett volna a Ceglédi kannával, mint ezzel. Mert láthatta, hogy törékeny és elrakhatta volna a pódium egy olyan sarkába, ahol semmi baja nem lett volna a pezsgőzés során.

A másik ökörivadék, pedig mielőtt a dobogóhoz csapta a pezsgőjét, szintén arrébb tehette volna a serleget.

Adrenalin ide vagy oda, elővigyázatosabb lehetett volna mind a kettő, ha számítana nekik valamit ennek a tárgynak az eszmei értéke, és nem mint Dagobert bácsi, csak a dollármilliókat látják a szemük előtt

2023. júl. 24. 15:58
Isten bocsássa meg nekem, lehet ez 15 millió, de olyan, mint egy hamvaknak készült urna.
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Utolsó betyár)
2023. júl. 24. 15:56
Mondjuk ő pont megküzdött érte. Ezért kapta meg. De az eredménye így is, úgy is megmarad. Ha van trófea, ha nincs. Mellesleg ha még dolgozott benne az adrenalin, érthető, hogy nem volt érkezése pityeregni picit.
11. unom
2023. júl. 24. 15:51

Ráadásul a cég minden termékére ingyenes pótlast biztosít, így erre is.

[link]

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Utolsó betyár)
2023. júl. 24. 15:12

A felfokozott hangulat ezt hozta ki, de nem tudhatjuk, mi zajlott a színfalak mögött.

Persze, tiszteletben tartom a véleményed, én is szomorú lettem volna, de nem tudhatjuk a vidámság nem álarc volt-e lányos zavarában?

9. Utolsó betyár (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2023. júl. 24. 15:08

Baleset volt, majd utána a két hülyegyerek ott röhögött rajta. Ha én 12 évesen összetörtem volna az anyám legcsúnyább vázáját, akkor is elszégyelltem volna magam.

Az egy dolog, hogy illik-e a lakásodba, az egy másik, hogy azt a valamiért azért kapta, mert elért egy jó eredményt a futamon. Azaz egy örök emlék.

Lehet azért becsülök meg minden dolgot a multimilliomos autóversenyzőkkel szemben, mert nekem meg kell küzdenem érte, de akkor is egy kis megbánást tanúsíthatott volna az egyik, egy kis sajnálatot pedig a másik pilóta.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Józsibirka)
2023. júl. 24. 14:56
A nem sajátja volt, így könnyen vonogatta a vállát.
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - Utolsó betyár)
2023. júl. 24. 14:49

"Te ezt 15.000 000 Ft-ért tudnád megvenni"


Nem, te ezt nem tudnád megvenni. Egy készült belőle. Mellesleg tényleg baleset volt. Az meg az én véleményem, hogy bár szép, meg jó, meg különleges, de elég idejétmúlt. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy teljesen más országból jött fiatalember annak a 15 milliónak akár csak a felét is látná benne, amikor ránéz. A szívem szakad meg, hogy a nagymamám féltve őrizgetett kerámiáit nem teszem ki a polcra, mert egyszerűen nem illik a minimalista stílusú lakásomba. Akkor sem, ha darabja százezreket ér.

2023. júl. 24. 14:49

A színbad, dobogó sem egyforma anyagból készül, erről visszapattintotta a fizika törvénye

A

Porcellán serleget !

2023. júl. 24. 14:47

Egyertelmű, hogy nem szándékos volt !

De a vállát húzogatta a majomgyerek, 2x is! Tehát azt fejezte ki, "kitérdekel" leszrta !


Persze nesirjon, de kis meglepődés azért kifejezni nemártott volna, aztánn hadmennyen a buli!

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Utolsó betyár)
2023. júl. 24. 14:37

Ami nem szándékos, azon én nem rugóznék.

Az ízlésünk sem egyforma, meg az anyagijaink sem.

Nekik a 15 milla meg sem kottyan, de még mindig állítom nem szándékos volt, az meg az imázsát veszélyeztette volna, ha leül mellé és zokog.

3. Utolsó betyár (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 24. 14:32
Akkor sem, ha véletlen volt. Tegyék el a pódiumnak egy olyan sarkába, ahol nem történhet baja a pezsgőzés során. Te ezt 15.000 000 Ft-ért tudnád megvenni, 6 hónapig dolgoztak rajta, majd utána rózsás jókedvükbe összetörik.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Utolsó betyár)
2023. júl. 24. 14:29

Véletlen volt.


Egyébként sem a versenyzőké, az istállóké.

Pár istálló készített másolatot a versenyzőinak.

2023. júl. 24. 14:26
A tegnap történtek után nem érdemelnének mást. Kevés kivétellel úgysem tudják értékelni a Herendi porcelánt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook