Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Forever Slim Beauty - tapasztalatok fórum

Forever Slim Beauty - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2022. febr. 11. 16:45

Kavitációs gépet otthon használni ellenőrzés nélkül nem biztonságos!

Elektrokozmetikai szolgáltatásokat csak is hivatalos szakképesítéssel rendelkező kozmetikus alkalmazhat!


Kavitáiós kezelések veszélyei: [link]

Egy amerikai nő arról beszélt, hogy egy barátnője otthoni kavitálás miatt kórházba került! Ő is felhívja a figyelmeket, hogy veszélyes: ne végezd otthon,ne légy felelőtlen!


Olvassatok, járjátok be a témát, ne csak magyarul, hanem angolul! Beszéljetek a háziorvossal ajánlja-e!

Kozmetikust is megkérdezhetitek, de, ha a kozmetikus is foglalkozik elektrokozmetikával, testszobrászattal, persze, hogy ajánlani fogja a saját szolgáltatásait. Minden, ami nem természetes, az vissza fog ütni! Ezek az erős ultrahangos frekvenciák hosszú távon nem csak a zsirt repeszti szét, hanem csontritkulást is okozhat. Ezek a módszereket milyen kutató csoport vizsgálta be? És évekkel később milyen a kivizsgált személyek egészségügyi állapota?

Ne áldozd be az egészséged pár centiért.

7. 3aa914ed63 (válaszként erre: 5. - Judit36)
2017. jan. 11. 16:46
Igen, látom, neked "van". Foreveres MLM-ügynökökkel nem foglalkozom.
6. poloskás46 (válaszként erre: 5. - Judit36)
2017. jan. 11. 13:20
Ez itt a reklám helye? :D Elárulod mi az a "lötty"? Priviben is jó, nehogy gond legyen. :)
5. Judit36 (válaszként erre: 2. - 3aa914ed63)
2017. jan. 11. 13:07

Mondjuk van :D


Én nemrégiben elkezdtem inni egy löttyöt teljesen más célból és azon hápogtam kb két hét múlva, hogy eltűnőben -nem gyengén- a narancsbőröm. :D

4. 3aa914ed63 (válaszként erre: 3. - Poloskás46)
2017. jan. 11. 12:14
Evés-ivás-sport, aztán lesz :)
3. poloskás46 (válaszként erre: 2. - 3aa914ed63)
2017. jan. 11. 12:05
Oké, én már beérném némi javulással is. :)
2017. jan. 11. 11:57

A testen belül felhalmozódott zsírt étkezéssel és sporttal lehet eltüntetni, semmi mással. A cellulitiszt is. Ezen a masszázs maximum picit segíthet.


A másik megoldás a plasztika.


Harmadik út nincs. Jó lenne hinni, de nincs.

2017. jan. 11. 11:55

Sziasztok!


Van valaki itt, akinek van tapasztalata a gép hatásosságáról? Elsősorban cellulit eltüntetésére gondolok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook