Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Földreszállt angyalok? fórum

Földreszállt angyalok? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Földreszállt angyalok?

1 2 3 4 5 6 7
2009. szept. 13. 17:26
És hogyan?
90. f065926806 (válaszként erre: 89. - Ae013752fb)
2009. szept. 13. 17:26
:)
89. ae013752fb (válaszként erre: 87. - F065926806)
2009. szept. 13. 17:17

Az evolúcció meg minden az Isten által elindított folyamat. Azt hiszem ennél 1szerűbben ezt nem lehet leírni. Csak az emberek többsége mivel nem hisz semmibe amit nem lát az evolúciót is úgy kezeli hogy ez csak úgy magától elindult. (meg úgy általában az univerzum keletkezése)



*i. Nem lenne rossz, hogy ha kiderülne, hogy tévedett a látó. Engem nem motivál az, hogy angyal vagyok-e, hogy aztán kérkedhessek vele, (ahogy ezt teszik sokan).*


Sokak nem kérkednek vele sőt nem is mondják szépen csendben teszik a dolgukat.


*Nem is a magam része érdekel talán elsődlegesen, hanem az összesség, hogy egyáltalán léteznek-e angyalok? Érted mit akarok mondani? Hogy egyszerűen nincs egy elfogadott kép erről a fejemben. Hiszen akkor mi van az evolúcióval, az évmilliók alatt kialakult bolygóval... *



Az angyalok és az evolúció nem zárják ki 1mást :)



*, hanem az összesség, hogy egyáltalán léteznek-e angyalok?*


Higgyél bennük. :)

88. f065926806 (válaszként erre: 84. - Ae013752fb)
2009. szept. 13. 17:13
Nem vagyok összeroskadva, csak ez olyan, mintha valaki azt mondta volna, hogy két szívem van. Lehet, de én nem tudok róla. Érted?
2009. szept. 13. 17:08
Lazítok már évek óta.. nem is kergetek semmit, sőt már eljutottam arra a pontra is, hogy nem érdekel.... aztán mindig újra érdekelni kezd, aztán megint elmúlok. Ennél jobban nem tudom elengedni a témát... mégis mindig motoszkál valami. Nem lenne rossz, hogy ha kiderülne, hogy tévedett a látó. Engem nem motivál az, hogy angyal vagyok-e, hogy aztán kérkedhessek vele, (ahogy ezt teszik sokan). Nem is a magam része érdekel talán elsődlegesen, hanem az összesség, hogy egyáltalán léteznek-e angyalok? Érted mit akarok mondani? Hogy egyszerűen nincs egy elfogadott kép erről a fejemben. Hiszen akkor mi van az evolúcióval, az évmilliók alatt kialakult bolygóval... Érted? lehet, hogy azért is nem kapok jeleket, mert nem elég erős a hitem. De hogy higgyek, ha nem tudok megbizonyosodni? Ez a 22-es csapdája....
86. Zizisicc (válaszként erre: 83. - F065926806)
2009. szept. 13. 16:32
Köszönöm. :o))
85. Zizisicc (válaszként erre: 82. - F065926806)
2009. szept. 13. 16:30

Szerintem nagyon elébe mész a dolgoknak ...... a látó olyan elvárásokat ébresztett benned, amivel még nem tudsz mit kezdeni, és ezzel nagy terhet rakott rád. Hidd el, ha igazat mondott, akkor majd jön belülről a felismerés is, a bizonyosság is, de kívülről ezt nem lehet senkibe se belebeszélni. Ha viszont nem jól látta, amit mondott, akkor meg egy olyan képet kergetsz, aminek nincs köze a valósághoz. Ezzel nem azt mondom, hogy minden látó kókler, vagy téved, volt szerencsém ilyenhez is, és volt olyanhoz is, akitől nagyon is valós, helytálló infókat kaptam.

Ne siess! A feladatodhoz (kicsi v. nagy)megvan benned a kellő erő is. Megjön a tudás is, a könyvekkel, de még inkább a tapasztalatokkal, de ezeket sem lehet erőltetni ..... szerintem most lazíts kicsit! :o))

84. ae013752fb (válaszként erre: 82. - F065926806)
2009. szept. 13. 16:30

Bizony sokan már attól összerogynak ha megtudják hogy leszületett angyalok. Ezért is van az hogy nem tudhatják meg akármikor. LD magadat ahogy látom 1enlőre nem nagyon sikerül "feldolgozni" Ehhez idő kell hogy az ember ezt felfogja. adj 1 kis időt magadnak.


Ha feladatod van azt hidd elidőbe megtudod :)

83. f065926806 (válaszként erre: 81. - Zizisicc)
2009. szept. 13. 16:16
Jó volt olvasni amit írtál.
82. f065926806 (válaszként erre: 81. - Zizisicc)
2009. szept. 13. 16:11
Tudom, hogy mindenki szeretettel fordul felém és ez nagyon jól esik. Nehéz dolog ez. Mikor megmagyarázhatatlan dolgok történtek velem, sosem tulajdonítottam nekik jelentőséget..aztán mikor megszűntek, akkor érdekelni kezdett, hogy akkor vajon már miért nincsenek, és egyáltalán mik voltak azok? Anno a látó azt mondta nem mondhat többet, mert összeroskadnék a súlya alatt és nem tudnám feldolgozni... én bizonygattam, hogy tudni akarom, hiszen nagyon sok dologról mesélt. Az előzőn életeimről, hogy ki voltam, hogy most is leszületett angyal vagyok és indigó és nagyon sok mindent tudok.... Persze én erre felkaptam a fejem és azt mondtam, úr isten, hát akkor én miért nem érzek semmit? Azt mondta nagy feladatom van itt, de nem mondhat semmit. Vajon mi az a dolog, amitől egy ember összeroskadhat? Innentől kezdve elkezdtem olvasni, igyekeztem a belsőmre figyelni, figyeltem a jeleket..de semmi. Úgy érzem mintha valaki megfosztana attól,amit tudhatnék is. Ha csak hagyom, hogy újra menjen minden magától, vajon fog történni valami? És egyáltalán ki lehetek én?
81. Zizisicc (válaszként erre: 78. - F065926806)
2009. szept. 13. 15:58

Szerintem itt csak meleget kaptál, hisz mindenki szeretettel fordul feléd - a véleményétől függetlenül. :o))

Nem tudok igazán okosat mondani Neked, én csak azt tudom, hogy vannak dolgok, amiket nem lehet erőltetni, nem lehet siettetni, és a hit az pont ilyen. Én is nagyon racionális voltam, materialista családban nőttem fel. Harmincegynéhány éves koromig nem igazán érdekelt a spiritualitás, jól megvoltam a földi dolgokkal, pedig a környzetemben családomban történtek érdekes dolgok. Aztán a lányom születésekor majdnem meghalltam, és valahogy onnantól változni kezdtem ..... a sok fal, amibe a racionalitásom miatt beleütköztem, arra motivált, hogy kezdjek el keresni, legyek nyitotabb, figyeljek, olvassak, figyeljek a tapasztalataimra ..... és a legnagyobb megdöbbenésemre, azok a dolgok, amíg addig leperegtek rólam, most megérintettek, életre keltek bennem ..... meggyőződésem, hogy számomra akkor jött el az idő, hogy ezekkel kezdjek foglalkozni.

Szerintem Te se erőltess semmit ..... ne akarj rögtön állást foglalni, szemlélődj, légy nyitott, de ne erőltess magadra semmit, és azt se hagyd, hogy más rád erőltessen olyan dolgot, amit Te nem érzel igaznak, vagy nem áll közel hozzád ..... hidd el, ha itt lesz az ideje, megnyílnak a kapuk előtted! :o))

Természetesen ha hajt a kíváncsiság vagy az elszántság kérj segítséget, emberektől, az égiektől, a belső énedtől, az igazi önvalódtól, de ne légy görcsös ..... bízz abban, hogy az történik veled, és akkor, aminek történnie kell! :o))

80. f065926806 (válaszként erre: 75. - Ae013752fb)
2009. szept. 13. 15:08
Rendben. Akkor: Kérem valaki segítsen!! :) :)
2009. szept. 13. 15:02
Nem tudom elkezdeni. Próbáltam meditálni, nem megy. Mégis mikor egyedül vagyok, pikk-pakk el tudok mélyülni...csak nem tudom, hogy azt minek nevezik...
2009. szept. 13. 15:00

Na jó. Olvasok én itt hideget-meleget... :)

A belsőmben lezajló változások nagyon érdekesek. Kaptam már üzeneteket, és meg tudom szelídíteni az egómat (úgy ahogy), a baj az, hogy a hitem nem elég erős. Racionalista vagyok. Azt tudom befogadni és elhinni, amit megtapasztalok, bármi is történt eddig velem. Ha elém áll egy angyal, hogy helló én vagyok xy, akkor ok, le a kalappal. De addig, amíg ez nincs így..miben higgyek? Évek óta próbálom őket "megszólítani", és igenis volt, hogy hatalmas hittel voltam feléjük. Aztán feladtam. Ez olyan mint Isten. Belénk nevelik a vallást, a hitet, a sok hittanóra, meg minden. De látta már valaki? Beszélt már vele valaki? Nem tudom bizonyítani azt, hogy nincs, és azt sem, hogy van. Innentől kezdve miben lehet hinni? Lehet, hogy kuszának érzitek a mondandómat... én is. De ez az egész egy nagy zűrzavar. És mégis, mikor mozognak a tárgyak a lakásban, meg egyik pillanatról a másikra vérszínű pacákat kapok a lakásban...nos én sem tudok mit mondani.. A párom szokta azt mondani, hogy ha nem hiszel és nem oldod meg a feladatot, az élet később úgyis újra az utadba teszi, csak már sokkal keményebben. Mit tegyek? Hiszen hány ember éli le spirituális élményektől és ismeretektől mentesen az életét boldogságban és szeretetben?

77. 7717d911a9 (válaszként erre: 75. - Ae013752fb)
2009. szept. 13. 14:20
Így van!! És még egy: ELFOGADNI.
76. mese
2009. szept. 13. 14:02
Én tutira az vagyok!
2009. szept. 13. 13:59

Gyöngy0401



A segítséget csak kérned kell és jön :)

74. ae013752fb (válaszként erre: 72. - 7717d911a9)
2009. szept. 13. 13:59
Igen ezzel 1-et értek ezt nem mindenkinek könnyű feldolgozni én is azt javaslom gondolkozzon el a dolgon eméssze meg minden.
2009. szept. 13. 13:53
AMIT ÖNMAGADNAK ADSZ, AZZÁ VÁLSZ!!!
72. 7717d911a9 (válaszként erre: 68. - F065926806)
2009. szept. 13. 13:50
A legnagyobb problémád hogy folyamatosan vacilálsz. Ráadásul ilyen negatív gondolatmenetekkel ne várjál csodát. Mindez belőled fakad ugye?? Ha tudod hogy a negatív energia blokkol akkor hol akarsz változást???????Kezdjél önmagadról pozitívumokban gondolkodni. De Én azt javaslom hogy előtte csitísd le az elmédet, egyedülléttel, kirándulással, meditációval, csenddel. Tisztísd ki magad és ha úgy érzed jöhetnek a pozitív gondolatok.
71. ae013752fb (válaszként erre: 68. - F065926806)
2009. szept. 13. 11:22

Attól hogy Fata ezt mondja még lehetsz :)



olvasgattam a hsz-eit ő ebbe nem nagyon hisz innentől nem lep meg hogy szerinte megnyugodhatsz :) ..



Ha akarod rájöhetsz vannak erre "szakosodott" emberek akik tudnak segíteni.


Soha ne mond hogy soha :)



sokan jöttek már rá .

70. ae013752fb (válaszként erre: 63. - F065926806)
2009. szept. 13. 11:06
Az a részed blokkolni nem tudod (hisz meghalnál) normális szintre kell csökkenteni hogy ne az uralkodjon bened.
69. Zizisicc (válaszként erre: 68. - F065926806)
2009. szept. 13. 08:47
Szerintem akárki/mi is vagy, azért születtél a földre, hogy a földi körülmények között, emberként élj. Ezt sose feledd! És az emberhez hozzá tartozik az egoja, ne akard elnyomni, háttérbe szorítani, elmenekülni előle, mert annál jobban fog "erősödni". Fogadd el az emberi élet velejárójaként és szelidítsd meg. :o))
68. f065926806 (válaszként erre: 67. - 40163fd81d)
2009. szept. 13. 08:23
Lehet. De az is lehet, hogy igen. Vajon rájövök valaha is?? Szerintem nem. Mint ahogy nagyon sok másra sem.... Talán semmire sem. És lehet, hogy ez nem is baj.
67. 40163fd81d (válaszként erre: 58. - F065926806)
2009. szept. 13. 03:59

Szerintem megnyugodhatsz,nem vagy angyal.

:)

66. 7717d911a9 (válaszként erre: 63. - F065926806)
2009. szept. 13. 03:14

Egyszerűen fogalmazva:

EGO(hamis én)=HAZUGSÁG ÖNMAGAD(Igazi Én)=IGAZSÁG


Most voltam egy ismert magyar Mester előadásán. Ő mondta hogy kár az önámítás mert az hazugság és az EGO generálja. Sokan azért szeretik mert biztonságos és jól esik hallgatni, elhinni. De ez csapda!! Legyél őszinte, akármilyen kellemetlen és fájdalmas is az igazság, az fakad az Igazi lényedből.

65. 7717d911a9 (válaszként erre: 63. - F065926806)
2009. szept. 13. 03:05
Pont azért jön elő az EGO mer blokkolni akarod az igazi Én-edet. Az egoról muszáj tudomást venned mert addig jelen lesz az életedben amíg meg nem világosodsz. Ha gyakran el akarsz tünni mint EGO akkor sokat kell meditálnod.
2009. szept. 12. 22:18
Nagyon jól ment 18 éves koromig... még átjáróféle is voltam. Aztán megálmodtam egy halálesetet, és azóta mintha elvágtak volna mindent.
2009. szept. 12. 22:16
Lehet blokkolni az egót? Nekem mindig erősen a felszínre tör, mikor megpróbálom magamban felébreszteni a dolgokat. Pedig sok spirituális élményem volt már... mégsem vagyok képes kinyitni a szemem... pedig érzem az egészet...csak valahogy nem megy. Ötletek? A könyveken már túl vagyok, azt ne ajánljatok!
62. f065926806 (válaszként erre: 61. - 7717d911a9)
2009. szept. 12. 22:14

Zolcsika! Sikerült, remélem. Ismét kaptam egy megerősítést. Kaptam privibe nem a témába vágó levelet is, ezért is vettem le a képet... :(

Érdekes, mennyire elzárok mindent magamtól, az egóm mindig visszahúz, ha képes lennék nyitni a téma felé.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook