Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyóznom kellene, de alig várom, hogy a Burger kingben ebédeljek. fórum

Fogyóznom kellene, de alig várom, hogy a Burger kingben ebédeljek. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. márc. 28. 21:30
Mi is szoktunk ott kajálni, kb havonta egyszer. Sült krumpli helyett salátát kérek a menühöz, zero-s üdítővel. Aki szerint ez hülyeség, annak a véleménye nem izgat, engem viszont kevésbé furdal a lelkiismeret mert számszerileg kevesebb kalóriát viszek be. Minőségileg így is úgy is trash (szemét) de egyszer egy hónapban az is belefér :)
10. Nemer Eszti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 26. 19:55

Úgy érzed választanod kell a fogyókúra és Burger King között? A megoldókulcs nagyon egyszerű!

EGÉSZSÉGTUDATOSSÁG


A "fogyóznom kellene" szöveget mi lenne, ha lecserélnéd egy ilyenre: "egészséges életet élő vagyok".

Remélem, lecserélted legalább gondolatban. Ezek után nem fogod várni, hogy a Burger kingben ebédelj.

Mert akinek valóban fontos az egészsége, az azt eszik, amire szüksége van a testének. A test ezt meghálálja és visszaáll az egészséges működés, mellesleg a plusz kilók eltűnnek. Persze a fenti folyamatot leegyszerűsítve, általánosítva írtam le.


Az egészséges élet a cél, de mindenki más-más startvonalról indul, mindenkinek más a tempója, stb. Olyan is van, aki egy helyben toporog, mert neki úgy jó az egészségi állapota, ahogy van.

Sokfélék vagyunk...

2023. márc. 13. 15:36
Finom is az, én is szeretem.
8. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 15:33

Egészségedre!


Nemrég hallottam Wolf András Michelin-csillagos séf nyilatkozatát. Azt mondta, ritkán ugyan, de előfordul, hogy hamburgert eszik.


Én is szoktam. Ritkán. Finom, és egészségemre nekem is!

2023. márc. 13. 10:13
Egy-két burgertól nem fogsz elhízni.
6. 55Judit (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2023. márc. 13. 10:10
Az emberek többsége nem egészségtudatos, ezért van igény rá. Szerintem valami gyümölcsöt, esetleg banánt több helyen lehet találni mint Burger kinget ha siet az ember. Ráadásul a banánnak praktikus a csomagolása is.😀
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - Dad1f54482)
2023. márc. 13. 09:47
Ha ezt mindenki ilyen racionálisan kezelné, akkor nem lennének gyorséttermek. A valóság pedig az, hogy ezek az kaják úgy van megcsinálva, hogy akkor is vágyj rájuk, ha tudod, hogy egészségtelen. Úgyhogy de, vannak, akik ezt várják.
2023. márc. 13. 07:15

Vicc fórum? Esetleg Burger king reklám?


Nem hinném, hogy bárki ezt várná. Az ilyen gyors éttermeknek sok értelme nincsen. Főleg nem egy főétkezésre. Talán, ha siet az ember és nincs más lehetőség.

2023. márc. 13. 07:07
Kell néha csalónap.
2023. márc. 13. 06:54
Hogy áll a fogyókúra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook