Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyokúrázott már valaki Foreveres termékekkel? fórum

Fogyokúrázott már valaki Foreveres termékekkel? (beszélgetős fórum)


2017. márc. 13. 16:16
Szia, én is az életmódprogramukkal fogytam és illetve csinálom is :) engem teljesenmeggyőzött hogy 100 természetes alapon vannak a termékek. ha kérdésed lenne írj :)
22. Tombraider (válaszként erre: 21. - Sziszi72)
2009. márc. 15. 20:47

Szia! 3 hónappal ezelőtt a gyomromra kezdtem el szedni a bogyókat és egyéb hormonproblémákra. Tarthatatlan volt, hogy állandóan gyomorfájásom volt, bármitől, amit ettem. Párhuzamosan elkezdtem jógázni. Nem tudom, hogy minek hatására, de jól érzem most magam.

Azt gondoltam itt az ideje, hogy visszatérjek a versenysúlyomhoz. Másfél éve hormongyógyszerek miatt híztam meg. Ezért kezdtem el szedni a Garciniat, de emellett diétázom és próbálok visszatérni a régi edzési mennyiségemhez.

8-10 kg-tól (64,7-ről 55-re) szeretnék megszabadulni, két hete kezdtem, eddig -2,7kg, de nem is akarok egy héten belül többet fogyni, mint 1 kg, mert azt akarom, hogy tartós legyen.

21. sziszi72 (válaszként erre: 20. - Tombraider)
2009. márc. 15. 13:51

Szia!

És megkérdezhetem,hogy honnan indultál és a három hónap alatt,hova jutottál?Neked is vannak súly ingadozásaid?

20. Tombraider (válaszként erre: 11. - Pezo80)
2009. márc. 15. 07:06

Huh, de profi és közérthető magyarázat, köszönet érte!

Én 3 hónapja kezdtem el szedni a Foreveres termékeket. Igazából szkeptikus voltam, de gondoltam egy próbát megér. Azt azért tudtam, hogy nem egy-két hét után kell majd éreznem a változást. Minden étrendkiegészítőt forgalmazó ügynök elmondja, hogy 2-3 hónap szükséges, hogy az étrendkiegészítő beépüljön a szervezetbe. 3 hónap után abszolút meg vagyok elégedve vele. Ezért is határoztam el, hogy a Garciniát is elkezdem szedni, éppen tegnap volt az első nap. Ettől sem holnaptól várom az eredméy, hanem 1 hónap után.

2009. márc. 14. 18:25
Fórum: Reductil tapasztalatok.
18. Prücsi (válaszként erre: 13. - Sziszi72)
2009. márc. 14. 18:24
A reductil végül is gyógyszer, de nekem csak ez segített. Én is féltem tőle, hónapokig gondolkoztam, hogy szedjem e, de orvos írja fel és nekem nincs eddig mellékhatása. Kevesebbet eszem, csökkenti az étvágyat.
2009. márc. 14. 18:22
De nekem az Ultra van.Nem a sima shak!
16. Pezo80 (válaszként erre: 15. - Sziszi72)
2009. márc. 14. 16:31

Szia!

Egy adag 25 gramm az 90 kcal.

2 dl 1,5%-os tejjel pedig 200 kcal.

2009. márc. 14. 14:10

Szia!

A shakből 1 adag 200kcal?

14. Pezo80 (válaszként erre: 12. - Sziszi72)
2009. márc. 14. 00:29

Szia! Semmi értelmi minden nap a mérlegre állni. A napi 1-2 kg testsúlyingadozás teljesen normális, az emésztőrendszer tartalmától a szervezetben lévő szénhidrátraktár és víz mennyiségétől függően. Drasztikus diétákkal pont ezek ürülnek ki és ezért lehet pár nap után lényegesen kevesebb súlyt mérni. Igazi, tartós eredményt csak a testzsír csökkenésével tudsz elérni, ez pedig optimális esetben naponta kb. 10 dkg, ha megiszol 2 dl vizet az 20 dkg, az eredmény hosszútávon látszik meg. A túlsúlyt sem 1-2 hét alatt szedted fel, a fogyás sem egyik napról a másikra megy.

Pontos mérési eredmények nélkül nem tudok pontos számokat mondani, de az alapanyagcseréd kb. 1600-2000 kcal között lehet napi energia bevitel nem lehet ez alatt. Ebből következően a 200 kcal-ás shaket tízóraira és uzsonna vagy vacsora helyet ajánlanám. Reggelire fogyassz teljes kiőrlésű gabonából készült szendvicset kb 300-400 kcal mennyiségben. Az ebédre csirkehúst rizzsel vagy halat párolt zöldséggel kb. 600-700 kcal legyen.

13. sziszi72 (válaszként erre: 10. - Prücsi)
2009. márc. 13. 20:48
Szia Prücsi!Ez a reductil micsoda?Mi az összetevője?Én valahogy az olyanoktól amit a sportolók is szednek kicsit félek!Azért is választottam ezt,mert ez természetes anyagokból van!
12. sziszi72 (válaszként erre: 11. - Pezo80)
2009. márc. 13. 20:45
Szóval akkor úgy néz ki,hogy én jól szedem?De mért van az,hogy egyiknap 92 másiknap 94,és a 94 megmarad majd nem két hétig,utánna megint elindul lefelé.Most 3napja minden nap 20dkg megy le naponta.Tegnap este óta iszom a sheaket,és tényleg nem vagyok éhes!Te mit javasolsz,melyik két étkezést váltsam ki vele?Most a reggelit és a vacsit váltom ki.
11. Pezo80
2009. márc. 13. 14:16

Az egészséges fogyás, testsúly csökkenés alapja a testzsír csökkenése. Az emberi szervezetnek a létfenntartáshoz energiára van szüksége. Ez az energia fehérje, zsír és szénhidrát formájában található meg az emberi szervezetben. Átlagos ember energiakészlete: fehérje kb. 6 kg energiatartalma kb.: 24000 kcal, szénhidrát: 400-600 gramm energia: 1600-2400 kcal, zsír: 9-15 kg energia: 81000-150000 kcal. Látszik, hogy az emberi szervezet az energia raktározására a zsírokat használja. A fehérje építi fel az izomzatot, a szénhidrátok pedig a gyors energianyerést szolgálják. Abban az esetben, ha a táplálkozással bevitt energia és a létfenntartással felhasznált energia egyensúlyban van a testzsír nem változik. Ha a bevitt energia több, mint a felhasznált a többlet energiát a szervezett zsír formájában raktározza.

Ha a felhasznált energia több mint a bevitt a hiányt a zsírokból fedezi, a testzsír csökken.

A napi felhasznált energiát az alapanyagcsere (létfenntartáshoz szükséges energia) és a napi fizikai tevékenység által felhasznált energia összege adja. Az alapanyagcserét számos tényező befolyásolja, így például a nem, kor, a fizikai aktivitás, annak jellege, időjárási viszonyok, hőmérséklet, a táplálkozás, a fizikai állapot (izomtömeg) és örökletes tényezők. A rendszeres testmozgás, edzés kétszeresen is jó hatással van a zsírcsökkenésre, egyfelől többlet energiát használunk fel, másfelől ezzel gyorsítjuk az alapanyagcserét. Ha csak a diétázással próbáljuk csökkenteni a testsúlyunkat azzal lassítjuk az anyagcserénket. Ha a bevitt energiamennyiség az alapanyagcsere alatt van a szervezet takarékosabb üzemmódba kapcsol és csökkenti az energia fogyasztást, a bevitt energiát azonnal raktározni fogja.

A fentebb leírtakból következően a hatékony és gyors fogyáshoz megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyagra és rendszeres mozgásra van szükség.

Egy példa:

25 éves nő

65 kg

testzsír%=33,5

testzsír tömege: 21.5 kg

Alapanyagcsere: kb.: 1450 kcal

Átlagos napi energia szükséglete: 2170 kcal

A tervezett testsúly: 58 kg.

A tervezett testsúly eléréséhez 7 kg-ot kell fogynia, ehhez kb. 50000 kcal plusz energia felhasználásra van szükség.

A 7 kilo leadását 10 hétre terveztük ez 5000 kcal-t jelent hetente.

Az 5000 kcal különbségből 3500 a energia bevitel csökkenésével keletkezik a maradék 1500 kcal heti 3-szor 70 perces edzés. Ez azt jelenti, hogy a napi energia bevitel: 1670 kcal (NEM LEHET AZ ALAPANYAGCSERE 1450 kcal ALATT!!!)

EZ CSAK ELMÉLET!!!

A valóságban lehet még több buktató. Ahhoz, hogy ez így megvalósuljon a megfelelő fehérje, szénhidrát, zsír arányt is bekell tartani. Továbbá a nagy vércukor és inzulinszint ingadozást kerülni kell, ehhez napi ötszöri étkezés szükséges. A bevitt energia 60%-a szénhidrát, 15 %-a fehérje, 25 %-a zsír. Kerülni kell az egyszerű szénhidrátokat (cukrok), fogyasszunk teljes kiőrlésű gabonából készült termékeket, sok zöldséget, száraz húsokat.

A táplálék kiegészítők így a FOREVERES termékek a fenti célok elérését segíthetik. A Foreveres autószerelőből, könyvelőből lett „életmód tanácsadókkal” (tisztelet a kivételnek) az a baj, hogy ezeket az alapvető életmóddal kapcsolatos dolgokat nem tudják, céljuk a minél nagyobb forgalom. A termékeket használom és forgalmazom én is megfelelő „használati utasítással”.

A gél a csökkent tápanyagbevitel miatt kisebb mennyiségben bevitt vitamin és ásványi anyag pótlását szolgálja. A garcinia-ban található HCA egy olyan természetes anyag ami a tápanyagok emésztésétét követően a májban keletkezik és a szénhidrátok zsírrá alakulását csökkenti. Minél többet eszünk annál több HCA-ra van szüksége a szervezetnek, hogy megakadályozza a zsír szintézist. Ha valaki sokszor eszik keveset annak megfelelő mennyiségben termelődik a szervezetében HCA nincs szüksége plusz bevitelre.

Én azért szeretem a fehérje tartalmú turmixokat mert alacsony kalória bevitel mellett nehéz az izomtömeg megőrzéséhez szükséges megfelelő mennyiségű és minőségű aminosavat bevinni.

A fokozott zsírégetés során fokozottan szabadulnak fel káros anyagok a szervezetben ezt pedig fokozott folyadék fogyasztással lehet kiválasztani. Blossom tea gyógynövény hatóanyagaival segíti a máj méregtelenítő funkcióját.

2009. márc. 13. 13:15

Nekem nem használt semmit. Csak a pénzem bánta.

Most reductilt szedek. Ez az első dolog ami segít. Szóval meg kell gondolni, mert sokba is kerülnek ezek a termékek.

2009. márc. 13. 13:11
Szurkolok neked!
8. christine81 (válaszként erre: 7. - Sziszi72)
2009. márc. 13. 12:09
Szia!Elhiszem,hogy lemerítenek a gyerköcök,nekem 1Kisfiam van,de Ö egyedül is letud meríteni,nemhogy 2gyerköc!Nekem is sokat kell fogynom,min. 15kg-ot,most 80 kg vagyok,de ha több lemenne az sem gond!Voltam már 59kg is,de terhes lettem és visszajött,és most nem tudok töle megszabadulni!:)90 napos diétában reménykedem,hogy talán majd azzal lemegy,majd meglátjuk!
2009. márc. 13. 09:14
Szia!Hát megmondom őszintén,hogy a mozgás abból áll,hogy ha nem esik az eső,akkor a fiúkkal kimegyünk sétálni.De a tornával én is úgy vagyok,mint te,hogy nem visz rá a lélek!Pedig lehet,hogy hatásosabb lenne.De nekem is van 2kisfiam 2,5évesek és rendesen kimerítenek.Úgy,hogy iszom a blossom teát,a gélt és szedem a Garciniát.Tegnaptól viszont elkezdtem a sheket inni,úgyhogyha elfogy a gél akkor azt abba hagyom,mert így már marha sokba van.A tea viszont nagyon jó,mert ebből simán megiszom a 11/2litert kb.2óráig,de másból nem tudok ennyit inni.A sok folyadék viszont kell.De amint a fényképem láttam,neked nem lehet olyan sok súlyfelesleged.Hány kilo vagy?Az enyém az elég drasztikus.Nekem minimum 20kilot kellenne fogynom!
6. christine81 (válaszként erre: 5. - Sziszi72)
2009. márc. 12. 23:29
Szia!Én most,ebbe a hónapba 2-án kezdtem,eddig 1,5-2kg ment le!Azt hittem gyorsabban fognak olvadni a kilók,de reménykedem,hogy majd beindul!Van hogy bűnözök lehet,hogy az miatt megy lassabban!Foreverest használod vagy tornázol is mellette?Én gondoltam rá,hogy tornázni is kéne,de nem visz rá a lélek!Mikor Kisfiam ébren van nem tudok töle,mikor alszik tudnék,de akkor meg itt vagyok a hoxán!:)))
5. sziszi72 (válaszként erre: 4. - Christine81)
2009. márc. 12. 14:09

Szia!

Még nem.Csak úgy próbáltam lefogyni,hogy a szemem kopogott az éhségtől,olyan keveset ettem.De most képzeld tegnap este óta,megint meg indult lefelé,pedig már lassan 2 hete semmit nem mozdult!Lehet,hogy mégis csak jó lesz?Hozzá kell tennem,hogy 98-ról indultam,és voltam a két hónap alatt már 92 is.Aztán egyik napról a másikra fölment 94-re és ott állt majdnem 2 hétig,és most tegnap óta megint vissza mentem 93-ra.Hogy mért van ez?És te,hogy állsz?

4. christine81 (válaszként erre: 3. - Sziszi72)
2009. márc. 11. 22:10
Kb. 1 éve próbáltam eredmény nélkül!Azóta is küzdök a kilókkal,most a 90 napos diétát kezdtem el,majd meglátjuk,hogy használ-e!Mást próbáltál már?
3. sziszi72 (válaszként erre: 2. - Christine81)
2009. márc. 11. 15:42

És mivel fogytál le?

Én már bő két hónapja próbálom,de ezidáig 4kg ment le.Ami szerintem csak annyi,ami vizet elhajtott a tea!

2. christine81 (válaszként erre: 1. - Sziszi72)
2009. márc. 11. 13:50
Szia én próbáltam,de nekem nem használt semmit!Azt mondták,hogy kb.1 hónap után kezd fogyni töle az ember,de én nem vártam meg,én gyorsabban szerettem volna fogyni!
2009. márc. 11. 13:41

Sziasztok!

Fogyókúrázott már valaki a Foreveres termékekkel?Ha igen várom a tapasztalatokat.

Én is ezzel fogyózom,jobban mondva fogyóznék,mert idáig nem sok sikerem van.Ezért is várom a hozzászólásokat,hogy mit csinálok rosszul!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook