Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt február 1-től fórum

Fogyjunk együtt február 1-től (beszélgetős fórum)


133. c6beeeb07a (válaszként erre: 132. - Csibész25)
2012. febr. 4. 16:13
Szia!Sajna nekem nincs ötletem,nem nagyon értek ehhez.....
2012. febr. 3. 19:58
Ki küldi még el az adatait? Van ötletetek hogy hova rakjam fel a táblázatot? worlbe csináltam
2012. febr. 3. 18:07

sziasztok

én ma alig ettem valamit, mert meg vagyok fázva, és nem kívánok semmit. :( rozskenyeret ettem, meg zöldséget. Tornahiányom van, de örülök, hogy be tudtam magam vonszolni a melóhelyre, nemhogy most tornázzak, úgy várom már a tavaszt! LOL

130. Skittles (válaszként erre: 126. - C6beeeb07a)
2012. febr. 3. 17:24
hello. én ma már csak 1 natúr Aktiviát és citromos vizet. most indulok tornázni :D
129. csibész25 (válaszként erre: 127. - C6beeeb07a)
2012. febr. 3. 17:24
Köszi jobban. Legalább már tudok enni:-)
128. c6beeeb07a (válaszként erre: 101. - Zozob)
2012. febr. 3. 17:18
Igazad van,így fogom enni a műzlit!KÖszi:)))
127. c6beeeb07a (válaszként erre: 125. - Csibész25)
2012. febr. 3. 17:17

Szia Csibész25! Jobbulást neked!!!


Remélem jobban vagy már?

2012. febr. 3. 17:15

Sziasztok!

Tegnap éjszaka iszonyat rosszul aludtam,nem tudom mi lehetett az oka,lehet,hogy éhes voltam,de lehet azért,mert jön a hó.-:))))

Most ettem bajor rozskenyeret(ISTENI)sonkával,és uborkával.Jól is laktam...talán később még lesz egy alma.Ti mit esztek vacsira?

2012. febr. 3. 15:06
Képzeljétek, nekem pár napra sajna fel kell függesztenem a fogyókúrát! Rámjött valami nyavaja, kihánytam mindent semmi nem marad meg bennem. És ráadásul holnap melóznom kell! :-( Bár így biztos lemegy néhány kiló!
124. Skittles (válaszként erre: 112. - Aletta90)
2012. febr. 3. 13:38
ez nagyon jól hangzik, én úgy ismerem a receptet, hogy megfőzni a répát sós vízben, kis tepsibe v tálkába rakni, rá a szószt és be a sütőbe :)
123. jeva
2012. febr. 3. 10:44

Jó reggelt!

Még nem reggeliztem:-)

Azt hiszem baromfi párizsi lesz, ebédre meg főzök egy kis karalábé levest..

Ma tuti nem hagyom ki a futást!!!

További szép napot mindenkinek!!

122. Gabicsa
2012. febr. 3. 10:33

Sziasztok, úgy érzem ebből gyümölcsnap lesz, iszonyatosan megkívántam mindenféle gyümölcsöt...


Reggel 40 perc ugrálókötelezés, aztán rohanás munkába, a reggelit csak a buszon volt időm megenni, ananász ás papaya (mázli, a gyerek annyi trópusi gyümölccsel jött haza januárban, hogy itthon úgy zuhant ki a kétmázsás csomagjához kötözve a vonatból)


Zozob, az 1-2 kiló átmeneti pluszokon tényleg nem kell kétségbeesni, amúgy is a centi a hitelesebb.


Szép napot mindenkinek, és hurrá végre péntek van! Egyúttal a harmadik napunk, kitartás!

121. zozob
2012. febr. 3. 09:52
Szisztok.Ma kicsit elkeseredtem, mert többet mutatott a mérleg 1 kg-al, mint tegnap, pedig nem ettem semmit tiltottat, ls a többiből sem zabáltam, csak ettem fehérjét is a zöldésgen kívül. na nem baj, fog ez még amúgy is jojózni. Reggelire barofi párizsit ettem padlizsánkérmmel. Mot egy kis mogyorót rágcsálok. Ebédre a maradék padlizsánkrémet tervezem.
120. Csipkerózsika (válaszként erre: 117. - C6beeeb07a)
2012. febr. 3. 08:27
Az én párom is azon nyammogott este, utána meg még az étcsokit is elhúzogatta az orrom alatt - a szemétje - de nem hatott meg vele...
2012. febr. 3. 08:01
Jó reggelt! Nálam a sok zöldség megtette hatásást. Legalábbis maximálisan salaktalanít és méregtelenít.Hajrá ma is mindenkinek!
118. Gabicsa
2012. febr. 2. 21:56

Nálunk is békés minden, krimit nézek, és közben hasizmozok - úgy döntöttem, akkor hagyom abba, ha rájövök, ki a gyilkos :)


Bár csak jövő héten terveztem méredzkedni, de akkor én is megcsinálom holnap reggel, és küldöm.


Szép álmokat mindenkinek. Letelt a második nap, ügyesek vagyunk!

2012. febr. 2. 21:24

Köszi,jól telik az estém,én sem ettem ma sokat,és nagyon jó érzés,hogy meg bírtam állni.Vacsira megcsináltam amit korábban kiírtam receptet,fini lett.Férjem direkt előttem ette a jó kis zsíroskenyeret hagymával...(imádom)hú de nem ettem belőle,KIBÍRTAM!

Egyébként én is sok teát iszom.


Szép estét Kedves fogyitársaim!!!!!

116. jeva
2012. febr. 2. 21:02

Ja és mivel ilyenkor a centi is többet mutat, inkább nem mérném le magam.. Majd később beleírjuk az enyémet is a listába :-) Remélem nem gond :-)

További szép estét mindenkinek!!

115. jeva
2012. febr. 2. 20:56

Sziasztok!!

Kinek hogy telik az estéje?

Kicsit magam alatt vagyok, nem jött ma össze a futás..:-( Pirosbetűs napjaim ma indultak, nagyon kész vagyok.. Viszont ezért nem indult lefelé a mérleg nyelve az utóbbi napokban..:-)

Nem sokat ettem ma.. joghurt túróval ebédre, virsli vacsira..

És sok tea!!

114. csibész25 (válaszként erre: 112. - Aletta90)
2012. febr. 2. 19:39
ez jól hangzik. kipróbálom.
2012. febr. 2. 19:04
sziasztok, ha lehet én is csatlakoznék ehhez a fórumhoz, Zsuzsi vagyok, anno 2008-ban 89 kg indítottam, most 67 vagyok, és 60 szeretnék lenni. 160 cm vagyok amúgy. Az elmúlt 2-3 évben 70 és 65 kg között ingáztam. Egyszerűen nem megy lejjebb :( Már alig várom a tavaszt, hogy menjek futni! Addig itthon kéne valami hatásos torna....
2012. febr. 2. 18:49

Sziasztok!

Van egy jó vacsi ötletem, ami laktató, de kevés kalóríát tartalmaz.



Hozzávalók:

1 kg sárgarépa (lehetõleg nagy sárgarépaszálak), 2 dl tejföl, 1 gerezd fokhagyma, ízlés szerint só, 1 késhegynyi törött fekete bors, olaj a sütéshez.


Elkészítés:

A sárgarépákat gondos tisztítás után úgy karikázzuk fel, mint a róseibnihez való burgonyát szoktuk. A nedvességét papírszalvétával leitatjuk, és bõ, forró olajban ropogósra megsütjük. A felesleges olajat lecsöpögtetjük, és fedetlenül tesszük tálba. (Ha befedjük, a párától megereszkedik.) Amíg a sárgarépa sül, elkészítjük a mártást: a tejfölbe belekeverjük a megtisztított és zúzott fokhagymát, meg kevés sót és borsot. Ki-ki a saját tányérján mártogatja bele a sült sárgarépát. Ízletes és egészséges vacsora. Jó étvágyat hozzá!

111. zozob (válaszként erre: 110. - Csibész25)
2012. febr. 2. 18:35
valami fehérjét keress zöldséggel, én virslit ettem savanyúsággal és már nem is kívánom a házi péksütit
2012. febr. 2. 18:31
Olyan éhes vagyok :-( Ma spenót volt az ebéd tökörtojással és egy nagyon kevés főtt krumplival hogy valamennyire jól is lakjak, azonkívül csak gyümölcs. Épp azon gondolkozom mit vacsizzak ami alacsony kalóriatartalmú de jól is lakom.
2012. febr. 2. 18:15
Sziasztok eddig kettőnk adata van meg! Aki szeretne bekerülni a táblázatba, várom az adatokat.
108. zozob
2012. febr. 2. 18:07

[link]

ez sem lehet rossz, szeretem a boxos edzéseket

107. zozob (válaszként erre: 104. - Gabicsa)
2012. febr. 2. 18:06
Ez tényleg szép volt tőlük. Így nagy segítség lehetnek neked, minél több támogató......
106. zozob (válaszként erre: 89. - Csibész25)
2012. febr. 2. 18:05
Talán még a célt is belevehetjük, holnap reggel én lemérem magam és megírom :-)
105. zozob (válaszként erre: 89. - Csibész25)
2012. febr. 2. 18:03
szerintem ennyi elég, a lényeg :-)
104. Gabicsa
2012. febr. 2. 17:52

A csemetéim mégiscsak tüneményesek! Csak kiböktem nekik ezt a diéta-dolgot, erre mire hazaértem már belökték a fagyasztóba a komplett tepsi sütit azzal, hogy ez lesz majd az ünnepi vacsora desszertje, ha elértem a kitűzött súlyt :) plusz egy ajándék uszodabérlet! Szóval most már ha akarnám sem tudnám feladni a küzdelmet az álomalakért!


Éppen sül a vacsorám, addig nézek valami jó menüötletet holnapra. Szép estét nektek is!


Szerintetek milyen sűrűn lesz érdemes eljárni úszni? Azt hallottam, ha még nem vagyok edzésben, nem ajánlott nap mint nap járni, inkább pár héttel később álljak át erre a ritmusra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook