Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk almaecettel fórum

Fogyjunk almaecettel (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. iberke
2011. márc. 19. 17:11
Sziasztok, bevallom töredelmesen az első üveg után tartottam egy kis szünetet, ami 3 hétre sikeredett.... vhogy elfelejtettem, a hasam visszanőtt, a mérlegre rá sem merek állni... viszont megint elkezdem, mert az emésztésemre ráférne...
2011. febr. 24. 13:24

Olyan az íze mintha citromleves vizet innál.Abszolút iható,nem gáz.

Én is nagyon keveset ittam,kb 2 dl egész nap!Most már megvan a napi 1-1,5 liter,ami nálam nagy szám:):)Pisilek is rendesen:)

2011. febr. 23. 15:48
Sziasztok!Csatlakoznék.Bár idegenkedtem tőle,(mert milyen íze lehet már??)de kipróbálom.Kb.egy héttel ezelőtt vettem kapszulát,semmi...És azt is utálom bevenni!A folyadék meg úgyis rám fér,nagyon keveset iszom!Úgyhogy ma veszek,vagy max holnap,és hajrá!!!!
58. Szuzan
2011. febr. 22. 19:18

Sziasztok.Az alma ecetet én is iszom ,persze hígítva ,és el kell ,hogy mondjam,hogy nagyon jó.

Régebben ,ha olyat ettem ,elrontottam a gyomrom ,de ha ezt folyamatosan iszom nem lesz gondom.

Akár estére még szalonnát is ehetnék!/Nem fogok!/

de akár ,egy pohár ecetes víz!és tuti nem lesz gyomor rontás!Ez egy millió százalék!ezt már nagyon sokszor kipróbáltam ,igaz nem szalonnával,de tuti.

Ajánlom mindenkinek!Annyira nem is durva az íze!

57. trixi50 (válaszként erre: 45. - Iberke)
2011. febr. 22. 19:09
Nekem segít a Doktor Stomi pezsgőtabletta,az epecsepp kockacukorra.
56. trixi50 (válaszként erre: 44. - Lukasikmoncsi)
2011. febr. 22. 19:07

Ájulás előtti állapot(gyengeség) zöldet hánysz vagy hasmenésed van és görcsölsz rendesen.Ha rád jön a rosszul lét azonnal nyiss ablakot lélegezz orron be szájon ki és a WC-n ülve mintha székelned kellene ha hánynod kell tarts magad elé amibe tudsz.

Sajnos vannak olyan ételek amik kiváltják ezektől kell óvakodni vagy ha már baj van az a jó ha alul vagy felül kijön.A lélegzetvétel és a friss levegő pedig segít az ájulást elkerülni.És persze egy darabig szigorú diéta.

55. trixi50 (válaszként erre: 49. - Lukasikmoncsi)
2011. febr. 22. 19:02
Kávé és a kevés folyadék bevitel okoz sötét vizelet általában.
2011. febr. 22. 17:47

Hát fogyni én sem fogytam,viszont megiszom a napi 1,5-2 liter vizet:)

Találtam egy 13 napos diétát,ami jónak tűnik,legalábbis a hozzászólások alapján.Viszont elég kemény.

2011. febr. 22. 16:45
Én 2 hónapja iszom az almaecetet, 3-szor 1 e.k.egy pohár vízben,de semmit nem fogytam. Kicsit jobb az anyagcserém, ennyi.
52. iberke
2011. febr. 21. 21:34
Hali, hát mérekeztem a hasam kisebb de kg-ra ugyanannyi... Nálad Moncsi mizujs?
2011. febr. 21. 18:51
Sehol senki??
50. iberke
2011. febr. 18. 18:18
nem tudom, lehet, a férjem egyszer úgy megmasszírozták, hogy zöldet pisilt, ha nem hiszem nem látom ...és nem wc öblítőtől volt, lehet méregtelenít a veséd vagy nagyon kiválaszt...???
2011. febr. 18. 15:40

Én is a biot iszom,olyan mintha cirtomleves vizet innék,szerintem.

Lehetséges hogy az almaecettől lett barnás a pisim?Már bocs:):):)Szerintetek?

2011. febr. 18. 14:19

Sziasztok.

Tegnap este én is beszereztem, nem annyira veszélyes az íze, mint gondoltam, bár a bio változatát vettem és még csak ma ebéd előtt próbáltam ki. Aztán majd kiderül...:)

47. iberke
2011. febr. 18. 13:03

Hali, hétfőn még láttam a hasam ha álltam a cicimtől, ma már nem... ez nem jelenti azt, hogy fogytam de a belem már lehet picit összéb húzódott... na majd hétfőn mérlegelek, bár először szerdán mértem magam

üdv

2011. febr. 17. 14:34
Szerencsére nekem ilyen gondjaim nincsenek:):)Akár a vasszöget is:):):)
45. iberke
2011. febr. 17. 13:41
Hát, hogy nem bírom a zsírosat, nem bírom felbüfizni, nehéz, hányinger stb...
2011. febr. 17. 13:22
Milyen az ha beepézel???
43. iberke
2011. febr. 17. 13:16

Hát mondja már meg vki, hogy lehet vacsira bundás kenyeret enni meg lángost????? Én tuti beepéznék tőle... Na de a kolbász, azt bírom... Ah parileves az jó.... nálam gyümileves, rakott krumpli

JÓ ÉTVÁGYAT!!

42. iberke (válaszként erre: 40. - Nika0304)
2011. febr. 17. 13:14
szia, csatlakozz örülünk neked!! Én minden étkezés előtt iszom, és az arány ahogy mondod, viszont még utána átöblítem a szám 1 dl vízzel, a fogamra vigyázom... Nekem nem okozott hasmenést, hétfőn kezdtem, és olvastam sok olyanról aki fogyott tőle, itt a hoxa-n is ha rákeresel az almaecetre régebbi fórumokat felhoz... De olyan is írt, aki semmit sem fogyott vele, viszont erre a "csodaszerre" még fut a keretből...
2011. febr. 17. 12:52

Sziasztok!


Tegnap vacsi előtt ittam és utána kicsit fájt a gyomrom,de nem volt vészes.Egx db bundás kenyeret ettem utána.

Viszont ma reggel már nem volt gond,és csak egy sonkás zsömlét ettem:)

Most jön az ebéd,paradicsom leves:)

2011. febr. 17. 11:54

Sziasztok!

Én is szívesen csatlakozom hozzátok, már rég óta ki szerettem volna próbálni az almaecetet. Nem kimondottan a fogyás miatt (bár -5 kg. jól jönne), hanem az emésztési problémáim miatt. Teljesen mindegy, hogy mit eszem (zöldség, gyümölcs...) minden felfúj, pedig a tejről már teljesen leálltam.

Ti minden étkezés előtt isszátok? Maximum napi 5-ször azt az 1 ek. 2 dl víz arányt? Nekem ez egy kicsit soknak tűnik? Érdekelne még, hogy ez nem okoz folyamatosan hasmenést, mivel sajnos a munkám miatt nem igazán oldható meg az állandó wc-re járás?. Van olyan, aki fogyott már ettől?

39. anyucika3 (válaszként erre: 36. - Iberke)
2011. febr. 17. 08:59
:D
38. iberke
2011. febr. 17. 08:59
Amúgy gondolkoztam a zsírégető klubboson amit a Falusi Mariannal reklámoznak, de amibe csak nekem kerülne egy havi adag, annál kevesebbet költök kajára hármunkra...
37. iberke
2011. febr. 17. 08:58
Ja és a férjemet is rábeszéltem, igaz ő csak reggel és este fogja inni, napközben nem kivitelezhető... Viszont azért haragszom, hogy enni is csak össze-vissza tud, ha péksütit eszik ki vagyok akadva! a vércukra éhgyomorra pont határérték volt! próbálta valaki a callentics tornát? Arra gondoltam mikor pici alszik, akkor lehet kellene egy fél órát beiktatni, és attól talán nem ugrik fel a vérnyomásom sem...
36. iberke
2011. febr. 17. 08:56

Almaecetes jó reggelt! tegnap kolbászt vacsoráztam, tejföllel, meg kenyérrel... és egy nagy kocka csokit utána... Na majd meglátjuk!

Viszont a közérzetem sokkal jobb, nem vagyok olyan fáradékony!

2011. febr. 16. 19:54

Megittam az első adagot:)

Bizakodó vagyok,hátha....


Jó éjt:)

34. anyucika3 (válaszként erre: 33. - Iberke)
2011. febr. 16. 18:48

5x,de akkor is csak 3x vagy 4x étkeztem.

De egészséges egyébként,nem árt inni.És tényleg lúgosít.

33. iberke (válaszként erre: 32. - Anyucika3)
2011. febr. 16. 18:47
Hát ez elkeserítő, és hányszor ittál egy nap?
2011. febr. 16. 18:41

Én ittam az almaecetet 5 hónapig,életmódot étrendet nem változtattam,1 dkg-ot nem fogytam.

Viszont amióta napi 3x eszem nagyon keveset,elindult a súlyom lefelé.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook