Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szemölcsöt letudta már valaki küzdeni almaecettel? fórum

A szemölcsöt letudta már valaki küzdeni almaecettel? (beszélgetős fórum)


15. viva70 (válaszként erre: 1. - Artiny)
2016. júl. 15. 22:17
Szia! Nekem sikerült egy évek óta meglévő függő szemölcsöt egy hét alatt almaecettel teljesen leszedni. Nem jött vissza azóta sem szerencsére. Csak egy szépséghibája van a dolognak, ugyanis annyira megmarta az almaecet a bőrömet, hogy még mindig látszik egy kis halvány folt. Pedig ez már kereken négy hónapja volt. De, inkább az, mint a szemölcs.
14. kisj
2016. júl. 14. 21:30

Vérehulló fecskefű. Nekem ez vált be. (a természetben nőtt "változata")

Nőtt egyszer egy ronda nagy szemölcs az egyik ujjamra.

Sebész kivágta, de néhány hét után újra visszanőtt és nagyobb lett mint valaha.

Nagymamám erre azt mondta: menj oda a Karcsi bácsi kerítéséhez, törj belőle és azzal kenegesd.:)

Rövid idő múlva szőrén-szálán eltűnt az ujjamról örökre.

13. artiny (válaszként erre: 12. - 1abbb5d144)
2016. júl. 14. 17:05

találtam egy gél formaju verrehullo "krémet"...lehet ezt megrendelem, orosz keszitmeny, es elvileg pattanasokra is jo,ekcémara, peelingre, szemolcsre


[link]

12. 1abbb5d144 (válaszként erre: 8. - Artiny)
2016. júl. 14. 15:57
amúgy biopatika inkább szerintem
11. 1abbb5d144 (válaszként erre: 8. - Artiny)
2016. júl. 14. 15:56
akkor a kréme sem fog hatni, és lehet, más van rajtad...krémeket csak azért csinálnak gyógynövényekből, hogy ne adagolja véletlenül se túl az ember...
10. 937a2a883a (válaszként erre: 9. - Artiny)
2016. júl. 14. 15:22
Nem, arra értettem, amit ő írt. :)
9. artiny (válaszként erre: 7. - 937a2a883a)
2016. júl. 14. 14:22
Szia, ez alatt az almaecetet erted? es hol volt neked, mennyi ideig tartott, akkor is hasznalta ha mar nagyon egetett? :)
8. artiny (válaszként erre: 6. - Hapcimanci)
2016. júl. 14. 14:21
Regen a kezemen is volt (meg az elsok amik megjelentek gyerekkent) - azon haszsnaltam magat a novenyt, de egy nyar alatt nem lattam semmi hatasat. Amugy kerestem kremkent [link] de nem tudtam hol lehetne megvenni, Gyorbe szoktam jarni,de a rossmanban nem volt.
7. 937a2a883a (válaszként erre: 4. - 1abbb5d144)
2016. júl. 14. 13:02
Nekem tényleg az vált be.
2016. júl. 14. 13:01
A vérehulló fecskefüvet én is mmegpróbálnám konkrétan a növény sárga levét, nedvét használva. Nekem régen a kezemről tüntetett el sszemölcsöt tavasszal pedig mindkét gyerekem talpáról. Kb 2-3 hétig majdnem minden nap bekentük1x.
2016. júl. 14. 12:38

Google a barátod, íme:


[link]


Okosodj :DDD

2016. júl. 14. 12:14
En verehullo fecskefut hallottam ra.
3. MZsanett (válaszként erre: 2. - MZsanett)
2016. júl. 14. 12:04
Nem volt egyszerű amúgy, 2 napig tartott kiszedni, mert fájt, de megérte vele szenvedni.
2. MZsanett (válaszként erre: 1. - Artiny)
2016. júl. 14. 12:02
Rokonom egészségügyben dolgozik, és ő mondta, hogy a gyökerét kell eltávolítani, akkor nem nő ki többé. Sokszor ott szúrják el az orvosok, hogy kiégetik, de nem távolítják el a gyökerét, ezért visszanő, és mehetsz vissza újra. Tavaly nekem is volt egy szemölcsöm az orromnál, de én kinyomtam, mint egy pattanást, és lefújtam fertőtlenítővel. És csodák csodájára elmúlt, azóta nem nőtt vissza. A gyökerét kell kiszedni.
2016. júl. 14. 10:37

Szemölcsöt valaki már letudta kuzdeni almaecettel?


a homlokomon vannak apro kicsi,pattanasnak latszodo lapos szemolcsok.

Mar volt regen hidrogennel par alkalommal egetve, de nyomot hagyott sokaig es visszajottek.


Ha ecettel aztatot vattat raktam rá estere, harmadik napra nagyon sima lett a homlokom, ... majd par napra ra ha este hasznaltam alvas kozben az ecetet,elkezdett sebesedni ott ahol voltak a szemolcsok ,majd 10 nap mulva a sebek meggyogyultak es sima lett a borom. De megint ugy ereztem,lattam hogy jonnek vissza egy ket helyen. Megint elkezdtem hasznalni, most par nap utan abban a fazisban vagyok,hogy tegnap este mar egette a boromet az almaecet. Most nem tudom ,hogy folytassam e - hogy jo hogy egeti,vagy pihentessem egy napig - ne hogy "megégjen" a borom, es par nap mulva folytassam.


Ha van olyan akinek mar sikerult kiirtani a szemolcsot almaecettel leirhatna,hogy erot adjon hogy sikerulhet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook