Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogyassza valaki a kaukázusi kefirgombát?Mik a tapasztalatok? fórum

Fogyassza valaki a kaukázusi kefirgombát?Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. máj. 21. 20:18

írd csak azt be h kefírgomba a keresőbe...


[link]

15. Napsugi60 (válaszként erre: 13. - Humor Helga)
2010. máj. 21. 20:16

Köszi...elolvastam...

nem sokat foglalkoznak vele..:-(

14. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 12. - Napsugi60)
2010. máj. 21. 20:13
Üsd be a googleebe ott sok mindent ír róla .Elég régóta iszom,hát nem tudom fiatalabb szebb nem lettem.Bár van aki azt mondja pl azóta nincs székrkedése.Nekem különösebb gondom nincs.
2010. máj. 21. 20:12
2010. máj. 21. 20:08

Kaptam egy ismerősömtől ezt a gombát.

Nagyon sok jót állított róla. Két napja én is iszom, egészen kellemes az íze.

De szeretnék róla többet megtudni, olyanoktól aki fogyassza rendszeresen.

11. judyt640 (válaszként erre: 10. - Globus)
2009. nov. 14. 17:11
Ha most az üzletben kaphatóra gondolsz?akkor keress egy coop boltot és kóstolj meg egy 500ml es coop kau.. kefirt isteni,ha az otthon készithetöre akkor a tiéd biztos romlott.
10. globus (válaszként erre: 9. - Judyt640)
2009. nov. 14. 16:07
Meg nem tudnám mondani miért, olyan érzésem van tőle, mintha már valaki egyszer megette volna... :D Pfff.
9. judyt640 (válaszként erre: 8. - Globus)
2009. nov. 14. 15:31
Szia ez hasonló mint a boltban kapható .Nekem a gyerekkoromban fogyasztott aludttejre hasonlit de ha a kau.. nem izlett ezsem fog,de nagyon egészséges lehet mert sok jót irnak róla.
2009. nov. 14. 15:27

Ez egy külön anyag?

Kaukázusi kefir kapható a boltban, nem nyerte el a tetszésem, de más formában szívesen fogyasztanám.

2009. nov. 12. 18:09
Mi is iszuk a párommal én csak úgy mert nagyon finom de a párom amióta issza fele adag gyógyszert szed a vérnyomására.
6. judyt640 (válaszként erre: 5. - Gizus 62)
2009. nov. 12. 17:48
Igen ezt énis olvastam az érdekelne mit tapasztalnak azok akik használják
2009. nov. 12. 17:30

gombából készült krefir a következő tulajdonságokkal rendelkezik:


Tökéletesen helyrehozza a szervezet anyagcseréjét.


-megakadályozza a rákos sejtek növekedését.

-az összes allergiás megbetegedést.

-az összes gyomor-bélrendszeri betegségét, többek között a gyomorfekélyt, stb.,

-normalizálja a bél mikroflórájának a működését.


Gyógyítja:


-a tüdő megbetegedéseit, a hörgőhurutot, a tüdőgyulladást.

-a máj, epe és vese összes betegségeit, többek között feloldja a köveket.

-az összes gyulladásos betegséget, azaz antibiotikus hatása van.

-a cukorbetegséget, azaz normalizálja a szénhidrátcserét.


Teljesen megtisztítja a szervezetet a salakanyagoktól, azaz kivonja a szervezetből az anyagcsere termékeit, többek között a koleszterint, a nehézfémek alkotta sókat és az alkohol feldolgozás utáni végtermékeket.


Fokozza a nemi aktivitást, fiatalítja az egész szervezetet, mivel csökkenti a sejtek öregedését.

Megemeli a tónust és a szervezet belső tartalékait, javítja az emlékezőtehetséget.


Kaukázusi országokban miden család maga tenyészti ezt a gombát és ennek eredményeképpen ők az egyik legegészségesebb nép a világon.

2009. nov. 12. 16:42
erről sajnos nincsenek infóim :( Bocsi!
2009. nov. 12. 16:32
Én tegnap csináltam meg az elsö adagot ,ma megittam nagyon fini.Az internetes oldalon nagyon sok jót irnak róla ,arra lennék kiváncsi hogy aki már hónapok óta fogyassza mit érez esetleg milyen betegségei enyhültek töle vagy szüntek meg.
2009. nov. 12. 16:29
Anyósom ette egy időben, és nagyon tetszett Neki!
2009. nov. 12. 16:27
Fogyassza valaki a kaukázusi kefirgombát?Mik a tapasztalatok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook