Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogfehérítés után mit lehet enni? fórum

Fogfehérítés után mit lehet enni? (tudásbázis kérdés)


9. simple (válaszként erre: 1. - Csillag03)
2012. jún. 30. 10:02
Semmi olyat aminek színe van! Két napig.
2012. jún. 29. 20:32
Ja,ezen én is gondolkodtam..pedig ebből túl sokat nem is ajánlanak,mert árt a fognak,szóval az se lehet,hogy többször csináltatják...
2012. jún. 29. 19:46
Ha ez még sötrétedik, akkor majdnem olyan lesz, mint volt... Csak azt nem értem, hogy a híresebb emberkéknek, mitől olyan fehérek...
2012. jún. 29. 19:42

Répát semmiképp...és sajna igen sötétedett:(

Nem volt akkora pukk mint gondoltam...

2012. jún. 29. 19:38

és fogfehérítés után még sötétedett neked? vagy leglaább már megmaradt?

Szerinted sárgarépát ehetek?:)

2012. jún. 29. 19:34
ÉN is ugyanez:(
2012. jún. 29. 19:32

Köszi a választ:)

Akkor gondolom majonézt azt ehetek, és fött tojást is...:)

Neked mennyi árnyalattal lett világosabb? Nekem elvileg 3-4, de valahogy fehérebbre számítottam...

2012. jún. 29. 19:23

Szia! Én két hónapja voltam:DD Egy hétig nem lehet színezőanyagos dolgokat,de a paprika és paradicsom ubi,ezek nem színezősek...a koncentrátumok ,mint paprikakrém kechup már igen..Ehetsz krumlit húsokat salit,felvágottakakt amik nem paprikásak,fehér üccsiket,pl sprite,limonádé ,vizek,de nem ihatsz teákat,semmilyet,vagy kólát,vagy sprite-ot...mert azok színezettek.

Ha van még kérdésed írj :DD

2012. jún. 29. 19:18

Sziasztok!


2 órája voltam fogfehérítésen, és jelenleg nem merek semmit sem enni... Mert nem tudom mik azok amik fognak.... Persze ettem vajas kenyeret, de egy héten keresztül ez unalmas lenne...

Szerintetek paprikát lehet enni?

Tudnátok tanácsot adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook