Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogbaleset - kinek a felelőssége szerintetek? fórum

Fogbaleset - kinek a felelőssége szerintetek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
6. adfa0d8bdb (válaszként erre: 4. - 73829699c0)
2016. jan. 11. 11:16
A tanulóknak egyénileg van Sz..ba tanuló baleset biztosítása, de ez is csak annak van, aki igényelte.
5. adfa0d8bdb (válaszként erre: 3. - Pipi57)
2016. jan. 11. 11:14
Még nem kaptak választ, folyamatban van az ügy, de ha kapnak is valamennyit, csak töredékét a felmerült költségeknek.
2016. jan. 11. 11:14
Az iskolanak nincs biztositasa ilyen esetre?
3. Pipi57 (válaszként erre: 1. - Adfa0d8bdb)
2016. jan. 11. 11:12
Ilyenkor az iskolai balesetbiztosítás nem érvényes?
2. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Adfa0d8bdb)
2016. jan. 11. 11:11
BALESET...
2016. jan. 11. 11:08

Sziasztok!

Röviden és tömören a sztori:

Szerencsére nem én vagyok benne érintett, csak érdekel a véleményetek. Ugyanis nem tudnak megegyezni iskolánkban a felnőttek egymást közt. Gyermekem 10 éves, az osztályában történt egy baleset. Tesi órán az egyik gyerek (lány) nekilökte a másikat (szintén lány) a térelválasztó palánknak (nem direkt, hanem egy labdajáték hevében), akinek a metszőfoga (csontfog) kiesett. Anyuka tajtékzik azóta is, ami érthető, hiszen én is ki lennék kelve magamból, ha velünk történt volna ez a baleset.

A gyereket elvitték fogászatra, implantátumot javasoltak neki, ami nem olcsó mulatság. (S eddigi költségek is már felmerültek, vizsgálat, röntgen... stb.) Kit terhel szerintetek a költség? A balesetet szenvedett gyerkőc szüleit? A lökdösődő gyerek szüleit? A tornatanárt? Az osztályfőnököt? Mert már mindenféle verzió felmerült és senki nem akarja vállalni a felelősséget.

Már azon is tanakodtunk hogy összedobjuk a pénzt, hisz nagyon sajnáljuk a kislányt. Szegény ő vétlen volt és azóta sokat sír, nem akar iskolába menni. Lányom barátnője ráadásul.

De persze ez sem megoldás, mert van aki ezzel sem ért egyet, nem akar beszállni.

Ti mit gondoltok, mit lehet ilyenkor tenni?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook