Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlás fórum

Fogamzásgátlás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
187. Joyce (válaszként erre: 183. - 29)
2007. jún. 21. 13:27
Nem tudom melyik az egészségesebb. Nekem azt mondta egy nődoki, hogy ha tovább szedem a következő havit és többet, mint pár nap, akkor legközelebb egy másiknak kezdjek neki, hogy ne legyen sokkal kevesebb a tablettás napok száma. Én már csináltam mindkettőt (hamarabb abbahagytam, tovább szedtem). Most is tovább fogom szedni, de most több, mint egy héttel. Remélem nem fogok közben vérezni. Csinált már valaki ilyen hosszú meghosszabbítást?
186. lill (válaszként erre: 185. - Weberkitti)
2007. jún. 21. 13:19
harmonnetet szedsz te is?
185. weberkitti (válaszként erre: 168. - Sosniok)
2007. jún. 21. 13:07

Én is azt szedtem! Nem kell félni tőle semmi bajom nem volt tőle! Nem fájt a hasam...

De!, mióta nem szedem (babót szeretnék) feljött rám kb 3 kg!!! Rosszul is vagyok tőle! Jó lehet nem azért van, de ugyan annyit eszek... és mégis többnek tűnik! :(

184. lill (válaszként erre: 182. - Sosniok)
2007. jún. 21. 13:02
sokat nem kellett ennem, nem letzt nagyétvágyam. és ami azt illeti, bár kritikus volt régen az elő napom mindig, de emellett csak 2 napig jött meg. most, hogy szedem ez 3 napra nyúlt, de inkább plusz egy nap, csak ne hányjak első nap..
183. 29
2007. jún. 21. 11:19

Sziasztok!


Szerintetek, hogy érdemes variálni?Megyek nyaralni, és pont azon a héten jön meg.Szedjem tovább a gyógyszert, vagy inkább előbb hagyjam abba.Én Triodénát szedek.

Köszi

182. sosniok (válaszként erre: 181. - Lill)
2007. jún. 21. 05:51
az jó hogy neked minden oké::) Nekem annyira nem mert 9 napig menstruáltam és folyamatosan farkasétvágyam van. Néha van hányingerem. De bízok abban hogy elmúlik. Mert nagyon tudnám értékelni.
181. lill (válaszként erre: 180. - Sosniok)
2007. jún. 20. 09:12

én eddig javulást tapasztaltam, mert mondom, mindennapos dolog volt, hogy hánytam amikor megjött. most nem.

aztán, hogy majd később hogy alakul, mennyire jön vissza a hányinger, nem tudom - de remélem soha :o)))

180. sosniok (válaszként erre: 177. - Lill)
2007. jún. 20. 05:44
nem a fájdalomról beszéltem hanem a hányingerről és a szédülésről. Bár nem akarlak elkeseríteni de elvileg van akinek ugyan ugy fáj mint az elött. Nem tudom miért van így. Talán alkat függő.
179. lill (válaszként erre: 178. - F124753f33)
2007. jún. 19. 15:58
elvileg a harmonet magyon gyenge. direkt kértem is, mert féltem, hogy hízni fogok tőle vagy egyéb..
178. f124753f33 (válaszként erre: 175. - Lill)
2007. jún. 19. 11:13
Nem túl erős hormontartalmú? Vagy mennyire korszerű, én nem ismerem.
177. lill (válaszként erre: 176. - Sosniok)
2007. jún. 19. 11:11

hogyan?

hogy újból fájni fog?

176. sosniok (válaszként erre: 174. - Lill)
2007. jún. 19. 05:55
az nekem is volt ettol a bogyotol is de elmulik idovel ez is.
175. lill
2007. jún. 18. 10:29
ha harmonettel kapcs. vannak tapasztalaitok, nagyon szívesen meghalgatnám :o))
174. lill (válaszként erre: 172. - Sosniok)
2007. jún. 18. 10:28

nekem örökös gond volt, ha megjött mindig hányinger hányás , szédülés. most, hogy szedem, az első hónaptól már csillapodtak a fájdalmak, és utána már meg se éreztem. régebben első nap csak feküdni birtam annyira rossz volt.

és Harmonettet szedek.

173. sosniok (válaszként erre: 170. - Joyce)
2007. jún. 18. 10:06
szióka köszönöm a válaszod. Most már lassan egy hete szedem és nincs különösebb problémám vele. Rem nem is lesz.
172. sosniok (válaszként erre: 169. - Gabcsi88)
2007. jún. 18. 10:05

szió

én mostmár elkezdtem szedni múlthét kedd óta. Nos az első napom brutál volt nagyon rosszúl éreztem magam. Hányinger fejfájás rossz gyomor érzete levertség. De aztóta nincs problémám néha van hányingerem de nem vészes. Annyi talán hogy mensid tovább fog tartani a megszokottnál az első honapokban.Ja és igen akkor szedd be amikor megjön az első nap a legjobb de ha szeretnéd korigálni az időpontját akkor olvasdd el a mellékelt útmutatót. sok sikert. állítólag jó bogyó rem nekem is bejön.

171. rexona
2007. jún. 16. 12:05
én Lindynett-et szedek.
170. Joyce (válaszként erre: 168. - Sosniok)
2007. jún. 16. 11:59
Én szedtem, kb. 2 hónapig. Előtte szedtem másikat, attól szerintem híztam, de a Jasminelletől nem hinném. Jó, mert alacsony a hormontartalma! Már nem azt szedem, de nem azért, mert nem jó. Probáld ki! Ha valami lesz is, max. abbahagyod.
169. Gabcsi88 (válaszként erre: 168. - Sosniok)
2007. jún. 16. 11:56

Szia :)Sajnos nekem sincs még nagy tapasztalatom, most írta fel az orvos, még van 2 hetem, hogy elkezdjem szedni. Direkt mondtam neki, hogy olyat akarok, amitől nem hízom :P Azért még félek,és én is várom a tapasztalatokat a Jasminelle nevű gyógyszerről. :)

Lenne egy konkrét kérdésem is : A gyógyszert ugye a menstruáció első napján kell elkezdeni szedni. Ha mondjuk megjön pl. este 11-kor, de én a bogyót este 6-kor szeretném szedni, akkor csak másnap vegyem be az elsőt? Lécci, írjatok, mert gyógyszer terén még teljesen tapasztalatlan vagyok. Előre is köszi mindenkinek :)

168. sosniok
2007. jún. 5. 07:11
Sziasztok. A segítségeteket kérném azzal kapcsolatban hogy kírta az orvos nekem a jasminelle neveztű gyógyszert és kiváncsi lennék hogy van e valami tapasztalatotok vele kapcsolatban? Nem használtam még gyogyót. előre is köszik. katus:)
2007. máj. 7. 19:06
Tuti nem lesz egyszerű a dolog, de majdcsak sikerül. Köszönöm még egyszer.
166. gpetra (válaszként erre: 165. - Kisangyal16)
2007. máj. 7. 18:56
Igazán nincs mit! Sok sikert és kitartást kívánok Neked, tudom, hogy nem lesz egyszerű, de a szervezetednek ezzel teszed a legjobbat.
165. kisangyal16 (válaszként erre: 164. - Gpetra)
2007. máj. 7. 18:55
Köszi, hát ezt a választ vártam. Igazából én is tudtam, hogy nem fér meg a kettő egymás mellett, dehát rég hallottam ezt, és hiába tudom, hogy a legrosszabb dolog a dohányzás, reménykedtem hogy megváltozott ez az egész. Mivel a tabletták is változnak. És hát jóformán az összes ismerősöm szed tablettát és a 90 százalék cigizik. Na mindegy, szóval le kéne tennem. Ma veszem be az első tablettát, úgyhogy időszerű a dolog....köszi még egyszer.
164. gpetra (válaszként erre: 163. - Kisangyal16)
2007. máj. 7. 18:15
Mindenképpen jobb lenne, ha letennéd a cigit, nemcsak a gyógyszer miatt, de amellett különösen nem ajánlott. Főleg idősebb nőknél, de Neked sem tenne jót. Én mondjuk dohányoztam a gyógyszer mellett egy ideig, aztán szép lassan letettem.
2007. máj. 7. 18:09
Igen igen. Az orvosom csak annyit mondott, hogy jobb lenne, ha letennék róla amíg szedem(a szövődmények miatt).
162. gpetra (válaszként erre: 161. - Kisangyal16)
2007. máj. 7. 17:51
A kérdésed arra vonatkozik, hogy tabletta mellett lehet-e dohányozni?
2007. máj. 7. 17:49
Na de a dohányzással kapcsolatban meg nekem segíthetne valaki...idegesít...köszi
160. kisangyal16 (válaszként erre: 159. - Gittus84)
2007. máj. 7. 17:15
szia! Ha ez megnyugtat mi több mint 3 éve használunk gumit a barátommal, volt olyan időszak, amikor elment egy héten 3-4 doboz (pirulok).És ezt csak azért írom le, hogy pl nekem ilyen hosszú idő alatt egyszer sem volt semmilyen gondom a gumival. Nem vagyok (voltam) terhes és még ijedtség sem volt soha. Csak ez hátha segít, hogyha helyesen használtátok nagyon megbízható. Az esemény utánira pedig azért figyelj oda. Mármint hogy ne kelljen sűrűn beszedni, mivel gondokat okozhat. Az esemény utánival nagy hormonadag kerül a szervezetedbe, ami enyhén szólva nem tesz jót, felborít mindent(ez csak egy vész megoldás). Viszont szerintem ha most meg szeretnéd nyugtatni magad, mert úgy érzed, hogy azért valamit nem úgy kellett volna csinálni és azt érzed hogy van esélyed babára, akkor nyugodtan vedd be! Remélem nem írtam nagy hülyeségeket és tudtam segíteni(megnyugtatni)!
2007. máj. 7. 12:05

sziasztok!én 6 év után, 2 hete hagytam abba a gyógyszer szedését.Óvszerrel védekeztem, szerintem helyesen használtuk, viszont most hallottam, hogy ez kevés mert ilyenkor a simogatással és csókokkal is vigyázni kell, nehogy a gumira, illetve "oda" kerüljön valami pl. kézről vagy szájból... Ez tényleg ennyire macerás????????

Sajnos nincs tapasztalatom óvszer téren ezért most nagyon nyugtalan vagyok! még benne vagyok a 72 órában, gondolkodom hogy kérjek e esemény utánit biztos ami biztos jelszóval...

2007. máj. 7. 11:53
sziasztok!én 6 év után, 2 hete hagytam abba a gyógyszer szedését.Óvszerrel védekeztem, szerintem helyesen használtuk, viszont most hallottam, hogy ez kevés mert ilyenkor a simogatással és csókokkal is vigyázni kell, nehogy a gumira, illetve "oda" kerüljön valami pl. kézről vagy szájból... Ez tényleg ennyire macerás????????
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook