Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlás fórum

Fogamzásgátlás (beszélgetős fórum)


7. Venes (válaszként erre: 1. - Ascera)
2006. dec. 23. 08:28

Én már másfél éve szedem és szerintem nagyon jó.

Rám semmilyen mellékhatása sem volt hatással. Minden gyógyszernek van ennyi káros hatása, elég csak a mindenki által vett láz és fájdalomcsillapítót mérvül venni.

Egy grammot sem híztam, nem változtam meg és bár az elején nem tartottam be az egyhavi, vagy már nem is tudom mennyi limitet, de semmi gond sem lett. Nem volt kimaradásom, semmi.

Én meleg szívvel ajánlom!:)

6. ascera (válaszként erre: 2. - Reni79)
2006. dec. 22. 23:53
Hú, én ezt nem is tudtam. Még szülés előtt én is szedtem a tri-reg..-t, kb. 7 évig(!!!), mert nekem egyáltalán nem szólt a doki, hogy ezt így nem lehet. De ne aggódj, nekem két gyönyörű gyermekem van, nem leszel meddő tőle!
5. 93a74b44ea (válaszként erre: 3. - 93a74b44ea)
2006. dec. 22. 15:56

pedig ez egész alacsony hormontartalmú állítólag

szerencse kérdése, vagyis alkatfüggő az egész sztem

én szteroidgyógyszer mellett 3 éve csontsoványra fogytam, más 20 kilókat hízik tőle...

4. szika (válaszként erre: 3. - 93a74b44ea)
2006. dec. 22. 15:48
én az utóbbitól híztam 15 kilót pár hónap alatt, úgyhogy visszatértema régire... :) De a súlyomnak már mindegy.
2006. dec. 22. 14:50
én reg.lont kb.5 évig szedtem, 2 éve yad.ne-t, egyikkel se volt semmi problémám
2006. dec. 22. 14:36
Én a tri-regolt szedem lassan egy éve de most szolt a drága dokim hogy ez az egyik legerősebb gyogyszer és tönkre teheti a méhemet.Akár meddővé is tehet.Jó mi?
2006. dec. 22. 14:34
Sziasztok. Szedi valaki közületek a M..li..st fogamzásgátló tablettát. Fontos kérdéseim lennének. Nekem most írták fel, de rengeteg mellékhatása van. Nektek mi a tapasztalatotok?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook