Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászkellékes hajápolóktól kevésbé törik a haj? fórum

Fodrászkellékes hajápolóktól kevésbé törik a haj? (tudásbázis kérdés)


2020. aug. 4. 08:15
Nekem göndör hajam van ami brutál száraz,sok éve sok mindent ki próbáltam de a serical pakolásokhoz mindíg vissza térek és százszorta többet érnek mint a márkás flancos drága cuccok,és nem mellesleg fodraszkellékes krém haj festéket használok ami nem teszi tönkre a hajat.
2020. júl. 31. 16:06
Meleg ollósról hallottam már de itt senki nem csinálja...felkéne mennem Pestig
2020. júl. 31. 13:55
Gyakori meleg ollos vágás és minőségi ápoló szerek amit fodrász ajánl. Lehetőleg egyben hajgyogyász is legyen. Valamennyi töredezés amúgy termesztes. Attól hogy levagatod kopaszra nem oldódik meg a bajod hosszú tavain csak átmenetileg hülyén fogsz kinézni.
6. f047cd7294 (válaszként erre: 1. - 2ba06ddf13)
2020. júl. 31. 12:54
A haj, ha vékony szálú, bizony megtörhet, de a fodrász kellékes hajápolási termékek is okozhatják ( nem biztos). Amikor hosszú, és festett hajam volt, sosem használtam haj habot! Jó minőségű, sampon, és balzsam használat. A haj szálunk is elöregszik, megtörik, és hullik! Egy váltás más összetételű, márkájú készítményre, talán segít! Most nagy választék van mindenhol!
5. semleges (válaszként erre: 1. - 2ba06ddf13)
2020. júl. 31. 12:49
Tegyél rá pakolásokat és a végét vágasd le. Nézz utána a neten száraz töredezett hajra melyiket ajánlják.
4. NomNom (válaszként erre: 1. - 2ba06ddf13)
2020. júl. 31. 12:46

Mitől törik? Festve van?

Valamennyi töredezés mindig lesz, ezt hajápolók nem hozzák helyre. A letört részeket le kell vágatni.

2020. júl. 31. 12:43
Ez nem válasz.
2020. júl. 31. 12:40
Tökéletes megoldásnak tűnik.
2020. júl. 31. 12:32
Állandóan el van törve a hajam, pedig kenek rá olajat meg minden és mégis látok törött részeket. Nem vasalom, nem szárítom, néha befonom kenek rá hajhabot és ennyi.... már elegem van, azon vagyok levágom kopaszra!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook