Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászhoz szeretnék menni, de nem tudom milyen frizura állna jól. Ti hogyan döntitek el, milyen frizurát csináljon a fodrász? fórum

Fodrászhoz szeretnék menni, de nem tudom milyen frizura állna jól. Ti hogyan döntitek el, milyen frizurát csináljon a fodrász? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 28. 10:58
köszi.nem vagyok sajna vékony alkat,ezáltal az arcon is telt,tehát ezért nehéz eldönteni ilyen haj állna jól.egy vékony arcú nőnek minden jól áll
2011. márc. 28. 10:56

szia! szerintem a legjobb, ha olyan fodrászhoz mész, akit jónak tartasz, megbízol benne.

és akkor rá is bízhatod hogy milyen fazont vág neked. ő sokkal jobban el fogja tudni dönteni, látva a hajad állagát, mennyiségét stb.

(a legjobb szerintem ha ilyenkor egy olyan fodrászt választasz akinél még nem voltál, mert ő újonnan lát, a régi meg hajlamos ugyanazt vágni amit már korábban is)

2011. márc. 28. 10:55
Sziasztok.Fodrászhoz szeretnék menni, de nem tudom milyen frizura állna nekem jól.Ti hogyan döntitek el, milyen frizurát csináljon a fodrász?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook