Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megoldható szerintetek, hogy esküvői frizura+smink készítésre már eleve a menyasszonyi ruhámban menjek a fodrászhoz? fórum

Megoldható szerintetek, hogy esküvői frizura+smink készítésre már eleve a menyasszonyi ruhámban menjek a fodrászhoz? (tudásbázis kérdés)


1 2
49. fincsi5 (válaszként erre: 48. - Fincsi5)
2015. júl. 13. 19:29
Eredeti kérdésre válaszolva: megoldható, mint minden, de semmi értelme.
2015. júl. 13. 19:22

Úgy látom, nem kevés pénzt áldoztatok az esküvőre, akkor meg nem értem, hogy nem tud ott lenni fodrász, kozmetikus, és akkor ügyködni, amikor lehet.

Fényképezés mehet addig is, míg a "násznép" leküldi az első három kört. ?:)

2015. júl. 13. 16:01
Ha a fodrásznak nem te vagy az első menyasszonya, biztos tudni fogja, hogy kell a hajadba rakni
2015. júl. 13. 16:00
Én a fátylat elvittem a fodrászhoz, és ő rakta a hajamba.
45. Nuksi
2015. júl. 13. 08:34
Azt nem tudja esetleg vki, hogy a fátylat hogyan kell feltenni? Adtak hozzá egy átlátszó hajbatűzőt, de nem mondták hogy mi a teendő.
44. Nuksi (válaszként erre: 39. - Zonne)
2015. júl. 13. 08:32
Nem értem milyen gondjuk van azzal egyébként, ha én így tudok menni (ruhában) és vállalom a felelősséget... A ruha fölé vennék vmit. Gyűrődni az autóban mindnenképp fog... Az én ruhám is felülről rám adós és fűzős... Vékony ruha, alatta abronccsal ugye, így biztos nem jönne rám alulról. Emiatt a fodrász a fátyollal biztosan nem megoldható a ruhafelvétel előtt. azt találtam ki, hogy a sminket még nem ebben, de a fodrászt már ebben ülöm és ott veszem fel a ruhát a kettő között. Ha ez nem tetszik a fodrásznak, akkor viszont inkább bevállalom a hajamat egyedül.
2015. júl. 12. 20:39

ha abban akarsz mindenhol ücsörögni Auto uda ut

a fodrász sminkes stb

olyan lessz mint a mosogatorongy a sok ránctol


ha addig nem Volt okod idegeskedni aztán lessz

vagy vasalofiut is fogadtál

42. Channa* (válaszként erre: 41. - Zonne)
2015. júl. 12. 19:20
De akkor is volt, és akkor már alulról is bele lehet lépni. Az enyémen is volt sok csipke vagy mi az. Függönyből volt:DDDD
41. Zonne (válaszként erre: 40. - Channa*)
2015. júl. 12. 18:37
Az enyémnek annakidején mivel az egész háta csipke volt, nem lehetett hátra cipzárt tenni, csak oldalra.
2015. júl. 12. 18:20

Milyen ruha az amibe csak felülről lehet belebújni?

Nem hiszem el, hogy már a cipzáron is spórolni kell. Nekem felül szűk, deréktől puffos ruhám volt, ennyi erővel én is csak felülről bújhattam volna bele, de az én ruhám cipzárja lement a szoknyába is, így alulról is belebújhattam.

39. Zonne
2015. júl. 12. 17:43
Nálam is nagyon szűkös volt az idő, ráadásul egyberuhám volt, amit felülről kellett rám adni. Nekem is az volt az eredeti elképzelésem, hogy majd ruhában fodrász-sminkes, de ők nem fogadták kitörő örömmel ezt az ötletemet... Végül mindkettő házhoz jött (kerül amibe kerül) és végig ott voltak, amíg rám nem került a ruha - hogy ha esetleg haj, smink elcsúszik, akkor még gyorsan meg tudják igazítani. Igy is kb. 10 perccel a kezdés előtt sikerült elkészülni. Lesz elég idegeskedni való az esküvőd napján, legalább ettől az egytől kíméld meg magad :-) Ha pedig fűzik a ruhád, valaki nagyon gyakorolja be a fűzést :-)
38. f4a38a0605 (válaszként erre: 5. - Nuksi)
2015. júl. 12. 16:41
a szervezés rossz
37. andi6020 (válaszként erre: 33. - Igazság hol vagy?)
2015. júl. 11. 22:05
igazság hol vagy? :DDDDD
36. globus (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2015. júl. 11. 21:09
Én is erre gondolnék, ilyen melegben vágtatni mindenhová + aggódni, hogy jajj, el ne késsen. Bármilyen váratlan esemény közbejöhet, és sírás lesz a nagy napon. Inkább jöjjön házhoz a szépítkezés, életünkben 1x jár nekünk.
35. fehérke111 (válaszként erre: 30. - Gribedli***)
2015. júl. 11. 20:37
-:)))
34. Channa* (válaszként erre: 11. - Nuksi)
2015. júl. 11. 20:05

Tök egyszerű kontyot és nagyon kevés smink. Én elég natúr vagyok:D

Segítségem volt. A családból a nők.

33. igazság hol vagy? (válaszként erre: 32. - 38289cdce0)
2015. júl. 11. 18:54
Jó a kérdés,én is ezen gondolkodtam,hogy felteszem.Lehet Ő egy harmadik.D.
2015. júl. 11. 17:26
Te marciusban es aprilisban is mas-mas ferfiak utan futottal, akkor kihez mesz felesegul? :D
31. Nuksi
2015. júl. 11. 17:15
Köszi a tippeket! Próbaöltözés mindenképp lesz. De az a baj, hogy hazamenni se lesz már időm felvenni. Mivel az esküvő fél 1-kor lesz, ez nem szervezési hiba kérdése... Mondjuk az egy órás öltözési idő engem is meglepett. A házi fodrászon el fogok gondolkozni. Ja, és a készülődés nem az én lustaságomból nem kezdődik korábban, hanem mert a 9-kor nyitó szalon így is kinyit nekem fél 8-kor.
30. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2015. júl. 11. 17:03
Menjen házhoz a fodrász és a kozmetikus! Kérd meg őket, így szokás, amikor messze van a helyszín, ne te szaladgálj már! Van, aki pluszköltséget sem kér ezért, de ha mégis, egyszer kibírod. Ilyen esetben létszükséglet, sőt, ha nagyon komplikált a frizura és smink, akár a helyszínre is meghívhatod őket mert a helyszíni fotózás előtt esetleg fel kell frissíteni a sminket, megigazítani a hajat, stb. Egyszerűbb smink és frizura esetén ez kihagyható.
29. b00d33e65c (válaszként erre: 27. - Csféva)
2015. júl. 11. 16:28

Dettó!

Abroncsos,fűzős ruhám volt!

Először a hajam lett megcsinálva,majd a smink,és utána öltöztem fel,és ha 20 percet írok még az is sok!!

Fix,hogy nem rohangálnék menyasszonyi ruhába sehova!Még a wc-zés is egy élmény benne,nem még a sminkelés és egyéb móka!!

2015. júl. 11. 16:27

Sminkre semmi kép nem mennék ruhában...de igazából fodrászhoz sem. Abroncsos fűzös ruhám volt, anyukám segitett felöltözni szerintem 10 perc sem volt az öltözés.

Kontyom volt, semmi baja nem lett se a hajamnak sem a sminknek....

2015. júl. 11. 16:21
Abroncsos, fűzős ruhám volt. Fodrász és smink után vettem fel. 18 perc volt felöltözni.
2015. júl. 11. 16:11

Jó ötletet írtak itt,..csinálj próbaöltözést.Akár többször és akkor rutinod lesz.

Mi régen úgy vettük fel a ruhát a kontyra,hogy a fejünket lazán bekötöttük egy könnyű kendővel(ráteszed és a nyakadnál összefogod)így nem zilálódott szét a frizura.Legfeljebb egy kicsit meg kellett igazítani.De neked nem kontyod lesz,így talán könnyebb.

Viszont ha a fodrásznál kell felöltöznöd,akkor az időpontokon kéne változtatni.

2015. júl. 11. 16:10

Nekem is fuzos ruham volt, edesanyam segitett folvenni, par perc volt az egesz :D Pedig meg abroncs is volt alatta.

En nem mennek sehova menyasszonyi ruhaban, tok gaz.

24. Shally
2015. júl. 11. 16:06
Vagy még az a megoldás lehet hogy korábban kezded az egész szépítkezést,mondjuk fél 7-kor és akkor jut idő mindenre. Bár nekem az öltözködés nem volt 10 percnél több.
2015. júl. 11. 16:01
Megoldható,de szerintem tök gáz...
2015. júl. 11. 16:00

Miért nem csinálsz egy próbát, hogy mennyi időbe telik felvenni a ruhát?

Nekem van fűzőm, rendszeresen hordom is, és nem telik 5 percnél többe egy komplett öltözés egyedül. Segítséget is hívhatsz.

2015. júl. 11. 15:53

Nézd, én kozmetikus vagyok, és nem tudom elképzelni.


Hogy fog kinézni a ruhád, mire a fodrászszékből és a kezelőágyból kiszállsz? A gyűrődésekre gondolok.

Egyébként is meleg egy menyasszonyi ruha, hát ha még beteregetnek mindennel, hogy ne koszolódjon,megsülsz. De mivel is terítenek be? Hajmosáshoz használt törölközővel?


Én nem mennék így, az biztos.

20. 25800e2d09 (válaszként erre: 4. - Nuksi)
2015. júl. 11. 15:36
1 óra? Mu az isten1 óra? Páncélt egy óra feltenni. Ez egy ruha :S rosszul választották ki azt a ruhát.. Meg ki szervezett hogy ilyen kevés idő van mindenre?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook