Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász vagy bárki ha segítene kifésülhetetlen hajnál...hogyan? fórum

Fodrász vagy bárki ha segítene kifésülhetetlen hajnál...hogyan? (beszélgetős fórum)


28. correct (válaszként erre: 3. - 7230827147)
2016. aug. 4. 00:29

Most u.ez áll fönn, balzsammal próbálkozom, holnap - illetve, ma. :)

Köszi nagyon!

2011. nov. 12. 16:37
szia!Nem tudom sikerült-e ki bontani a hajad.Fodrász vagyok és tudom a problémád és tudom a válasz rá ,hogy mit kell tenni. Hova valósí vagy.Mert erre egy megoldás van. Találkoznunk kellene személyesen.
26. correct (válaszként erre: 18. - Xido)
2011. nov. 6. 17:13
Abszolút nem hülyeség, már próbáltam így ahogyan leírtad. De szakadt tőle a hajam, nagyon gubis. Nem baj, nekikezdek a többinek.:)
25. correct (válaszként erre: 16. - T.Ili)
2011. nov. 6. 17:11

Huu Neked is köszi!:)

Minden oké most már. Már csak a besugárzás jön.:)


Olyan sokan írtátok, hogy nagyfokú, és, vizesen-balzsamosan, és végtől fel, hogy biztosan ez lesz a megoldás. :)

24. correct (válaszként erre: 15. - Ade3888e36)
2011. nov. 6. 17:09

Igen. Nem volt kifésülve mert nem szabadott a heg miatt.

Most már szabad. Köszönöm a leírásod, utánanézek ennek is!

23. correct (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2011. nov. 6. 17:08
Nagyon-nagyon köszi!
22. honey555 (válaszként erre: 12. - Correct)
2011. nov. 6. 15:45
Nagyon szívesen, örülök ha segíthettem:)
21. Lencsy
2011. nov. 6. 12:38
Én is csak a hajbalzsamot tudnám javasolni és a vizes fésülést mint a daueres hajnál ! Megmosod , leöblíted ..rá a balzsam és még ott vizesen törlés nélkül kifésülni és csak utána leöblíteni !
2011. nov. 6. 05:40
A swarzkopf-nak van egy ilyen rózsaszín hajspréje, Glisskur... azt hiszem hajfényként van meghírdetve... én csak azzal tudom kifésülni a hajam és tényleg beválik, pl az esküvői frizkomat is avval bontottuk ki pedig az egész egy nagy tupirkonty volt :)
19. Dolores007 (válaszként erre: 18. - Xido)
2011. nov. 6. 00:40
Ó, régen én is így csináltam. Öblítő a hajra, majd víz alatt kifésültem az exra-csúszós hajat.
18. xido
2011. nov. 6. 00:26

hülyeséget mondok,de lehet viccesen fog hangozni..ha kádban fürdesz,akkor töltsd ameddig tudod,mássz bele,majd menj a víz alá,rázd meg ahogy engedi a hely és víz alatt fésülgesd ha hozzáférsz így..zuhanyra nem mondanám,mert ott nem vesz körül

folyamatosan a víz,hogy a hajad úgymond a semmiben

lebegjen és folytonos nedvesség alatt szét lehessen

óvatosan fésülni:)

2011. nov. 6. 00:20
Arra nem gondoltál, hogy azon a részen levágod?
16. t.Ili (válaszként erre: 1. - Correct)
2011. nov. 6. 00:05

Ági,mi történt veled?:(

Remélem már teljesen jól vagy!


Ha van még otthon babaolaj,kend be a csomókat vele,ott ahol nagyon gubancos. Hagyd rajta egy két órát, de még jobb lenne, ha egy éjszaka is rajta lenne. másnap, ha otthon vagy, kezd el bontogatni a végéről kezdve. Ha van otthon nagy fogú fém fésűd,(amolyan hagymavágó típus ) az lenne a legjobb, de ha nincs akkor is valami nagy fogút keress!Mindig morzsolgasd át olajos kézzel a gubancokat,és csak ami nem jön még, hagyd még pihenni,hagy szívja még az olajat. Kösd be közbe a fejed, valami légáteresztő kendővel, amit nem sajnálsz. Mondjuk pelenkával.

Szerintem estére végzel vele:)

Ügyes légy ! :)

2011. nov. 5. 23:48

Még a két hónapos rasztát is ki lehet bontani simán balzsammal meg sűrű fogú fésűvel. Úgy ahogy már írták, nedvesen, sok balzsammal, a végeknél kezdve.


Póthajnál meg parókáknál bevett szokás még az Egyesült Államokban meg más afroamerikaiak által is lakott helyeken az úgy nevezett "bleach bath" azaz fehérítő fürdő. Meleg vízbe kell 1-2 evőkanálnyi fehéírítő tartalmú (pl clorox vagy flóraszept)valamit tenni és ebben 10 percig áztatni aztán leöblíteni és balzsammal kifésülni. Ez az enyhén de kellőképpen lúgos oldat optimálisan lesimítja a haj felszínét és könyebb kifésülni. Bár a te hajad nyilván nem a károsodás miatt gubancolódott össze hanem mert egyszerűen nem volt kifésülve hetekig. Ha gondolod, próbáld ki. Nem fogja kifakítani a hajadat és kárt sem tesz benne.

14. andi6020 (válaszként erre: 7. - Correct)
2011. nov. 5. 23:40

Tapasztalat, lószőr kefével kellene próbálnod, de még jobb az a kefe, amit póthajhoz találtak ki.

Én azzal csináltam. Vizesen, bő balzsammal, amit ne is öblíts ki rendesen.

Fésülés közben is balzsamozhatod, vagy kifésülő olajat kenj rá.

Kitartás, és jobbulást!

2011. nov. 5. 23:40
nekem a Gliss gur hajregenerátor és kifésülő szpré vált be,ez a narancssárga színű. De ajánlanám még a szilikonos kifésülő szprét azok a leghatékonyabbak.
12. correct (válaszként erre: 9. - Honey555)
2011. nov. 5. 23:38

Nagyon szépen köszönöm Neked is!

Kénytelen leszek hinni is benne, hogy sikerülhet.

Felfogva csak a "lófarok" tök dús. De kiengedve... :O

Köszi még egyszer! Meglesz, vizesen.

11. correct (válaszként erre: 8. - Zanna01)
2011. nov. 5. 23:36
Köszönöm, meg fogom ezt próbálni. Hosszú a hajam, de vékony szálú egyébként.
10. correct (válaszként erre: 5. - Geccho)
2011. nov. 5. 23:34

Jó, akkor holnap légyszíves amikor átjössz segíteni rendrakásban, akkor beiktatunk egy ilyet.


Na de tényleg kéne valami.:S

2011. nov. 5. 23:34

szia,

szárazon semmiképp se próbáld, és csak nagy fogú fésűt használj

a hajvégektől haladj centinként felfelé

szerintem a legjobb ha bevizezed, vastagon bekened hajpakolással vagy balzsammal, és próbálsz aszerint eljárni amit leírtam:)

2011. nov. 5. 23:34

Vizesen, sok-sok balzsam, és hajkefével próbáld, ne fésűvel.Nem tudom milyen hosszú a hajad, és milyen sűrű, de eltarthat majd egy ideig. Ne tépkedd semmiképpen, ha nem megy elsőre, akkor másnap és harmadnap is folytathatod.

Kitartást és türelmet!

2011. nov. 5. 23:34

Ezen a balzsam sem tud segíteni, olyan mint a rasztafrizkó és jó nagyban itt-ott.


Zebracsikó, köszönöm szépen.

2011. nov. 5. 23:32
Azért nem megyek a fodrász fórumra, mert így bárki más is ha tud jó ötletet, meg tudja írni.
2011. nov. 5. 23:32
Kibogozhatom szálanként :D
2011. nov. 5. 23:31

kifésülő balzsam



és gyógyulást kívánok!!!

2011. nov. 5. 23:31
Balzsammal próbálkoztál már? Az selymessé teszi és megkönnyíti a fésülést.
2011. nov. 5. 23:31
Van fodrász fórum, keress rá!
2011. nov. 5. 23:29

Sziasztok!

Kop. műtétem volt, szóval nem igénytelenségből, de a fejemen a hajam (hol máshol:D), nagyon kócos egy-két helyen, de annyira, hogy ezt fésűvel is képtelenség kiszedni, csak, hogyha tépem már...nagyon durván...

Tud valaki valamilyen ötletet mégis?

Valami, amivel bekenhetem, áztathatom, vagy bármi...!

Nagyon megköszönném!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook