Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fizikai vonzódás fórum

Fizikai vonzódás (beszélgetős fórum)


1 2
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 14:09
Mondd közben, hogy munka után nincs programod és szívesen meginnál valamit!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2022. szept. 8. 14:02

Gondoltam erre igen. Egy véletlen simítás vagy érintés egy mosollyal.

Igazán béna vagyok ilyen ügyekben.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 13:59
Akkor érintsd meg! Érteni fogja - szerintem.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2022. szept. 8. 13:50
Néztem. Értette. Visszanézett és ott is felejtette a szemét. Többek között ezen jelekből is tudom, hogy számára sem vagyok közömbös nőként. De valahogy ezen a szinten lebeg a dolog már hetek óta, én meg egyre türelmetlenebb vagyok és már várom a következő fokozatot. De nyilván nem fogom én leteperni, vagy elszólni magam kétertelműen.
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 13:40
Nézz rá úgy, hogy értsen a tekintetedből ! :)
2022. szept. 8. 13:23

Van egy férfi a környezetemben, aki iszonyatosan vonz fizikailag. Egyébként is jó fej, kedves, nyilván a karaktere is kellemes, de én csak fizikai kapcsolatot akarok vele. És ami azt illeti, a jelekből tudom, hogy ő is velem.

Egyrészről: hogy tudnám finoman jelezni, hogy "táncra hívom" anélkül, hogy közönségesnek vagy tolakodónak esnék ki?

Másrészről: aki már volt hasonló helyzetben, elmondaná, hogy ha megtörténik a "dolog" közöttünk, utána csökken e ez a vágy? Mert az utóbbi néhány napban másra már nem tudok gondolni, főleg ha a közelemben van, csak hogy meg akarom érinteni, estébé.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook