Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy tényleg csak barátság? Honnantól vonzódás? fórum

Lehet, hogy tényleg csak barátság? Honnantól vonzódás? (beszélgetős fórum)


2022. júl. 16. 13:22

Egyébként azóta megbeszéltük, már nem zavar a csaj, elmondtam neki, hogy nem kultiválom az éjszakai beszélgetéseket, 8 után inkább hanyagolja, ha lehet, de azzal a csajjal, ha szeretne, akkor nyugodtan.

Szerintem inkább a visszautasításnak érzett távolságtartása zavart, amire magyarázatként éppen beillett az a csaj. A sok csókos emoji és szívecskék (Másnap mutatta, hogy korábban is küldtek egymásnak ilyeneket, megjegyzem inkább ő kezdeményezte, a csaj nem mindig fogadta. Lehet, hogy a barátom többet is érez iránta?)

2022. júl. 16. 12:37

Tudtam, hogy van ez a barátnője, nem zavart, hogy találkozót beszélt meg vele, láttam képet az exéről is, amin összebújva vigyorognak. Nem zavart!

Nyaralásból jött meg a csaj. Azon az estén velem különösen távolságtartó volt, amit csak egy hülye nem vett volna észre. Reggel is távolságot tartott tőlem, majdhogynem a visszautasítását éreztem.

Este sohasem csinált olyat, hogy bevonult volna a WC-be a telójával, akkor este igen. Elaludtam, és a hangra ébredtem fel, ahogy a csókos buborékok szálltak. Kérésemre megmutatta, és egyből próbált megnyugtatni.

Reggel az autóban beszéltünk arról, hogy ez bánt, és elmondtam, hogy az este után már csak kegyelemdöfés lenne, ha még találkozna is a csajjal. Lemondta a találkozót, mégis szomorú maradtam, mert azt éreztem, hogy titkolózik előttem, holott egyszer sem féltékenykedtem, nem volt oka a titkolózásra.

13. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 23:52

Nekem van egy betegapolo baratom, aki sokszor ejjel dolgozik, en meg vengedlatos vagyok, es pl. most setalok meg csak haza ugy, hogy Koran vegeztem. Vele barmikor irunk egymasnak, vagy akar hivjuk is egymast. Amelyik baratom meg hajnali 5-kor mar a vonaton ul, azt nem zavarom keson.

a puszis emotikon meg nem jelent semmi extrat.

12. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Sütikee)
2022. júl. 13. 23:38
Van férfi barátom! Én is küldök szíves puszit neki, de eszembe sem jut lefeküdni vele! Neki is a felesége a mindene! Azt is tudja hogyan hordom a fazonom odalent! Igazából mindent is tud rólam! Én benne még soha nem csalódtam, míg a barátnőimben sorba! Ezért ő a szívem csücske, már 16 éve!
2022. júl. 13. 23:21

Lemaradt...

Az éjszakai puszikat.

FI! Kérd meg, hogy mutasson be titeket egymásnak, és meglátod, hogy nincs okod az aggodalomra.

A féltékenység tényleg nem vezet jóra, főleg ilyen friss kapcsolatban.

10. Sütikee (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2022. júl. 13. 23:19

Ezzel mondjuk egyet értek, és hiszek a férfi-nő barátságban, sőt ismerek is ilyen párt, akik hat év után szakítottak, de a legjobb barátok lettek, mindenhova együtt mentek, és a csaj új párja is "csatlakozott".

Ennek ellenére én nem igazán díjaznám ezeket az éjszakai

2022. júl. 13. 23:07
Hja és 15 éves barátság közé ne akarj állni! Ha okos, téged dob! Én sem dobnám a barátságot egy friss kapcsolatért!
8. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 23:02

Nem akarok cinikus lenni, de jobb lenne, ha azonos neművel történik?

Ne csinálj belőle ügyet! Akard megismerni, legyél te is barátja!

7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 22:19
Ne nézegesd a telefonját, aztán ennyi :). Egy csókos smiley pont semmit nem jelent. Mondjuk ha már őt is lehúzod azzal, hogy egy szomorú fejet kell néznie, annak nem lesz jó vége. 1 hónapos kapcsolat szinte semmi, ne kezdj el már most féltékenykedni...
6. kisj
2022. júl. 13. 19:57
Nem lesz hosszúéletű ez a kapcsolat, mégpedig a te hosszállásod miatt.
5. 934dba4365 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 18:45
Nem fér. Menjen, amerre lát!
2022. júl. 13. 18:43

15 éves barátság már elég régi, nem hiszem, hogy ott lenne valami.

Nem kell féltékenynek lenned. :)

2022. júl. 13. 18:36
Akkor most már szomorkodhattok együtt a semmi miatt.
2022. júl. 13. 18:33
Lehet, hogy tényleg csak barátság, de számomra ez nem fér bele ebben a formában!
2022. júl. 13. 18:21

1,5 hónapja tart a kapcsolatunk, sokat vagyunk együtt, érzem, hogy szeret, és mindenben támogat.

Még az elején, 1-2 hét után történt, hogy mással is találkozott, majd közelebb kerültünk egymáshoz, és azóta minden nap együtt vagyunk, együtt alszunk, nagy az összhang közöttünk.

Tegnap este viszont megingott a bizalmam. Ma találkozott volna egy régi barátnőjével, akivel 15 éves a barátságuk. Nem is zavart addig, míg tegnap éjjel nem küldött a nőnek csókos smile-t, és az viszonozta. Aludtam, a hangra ébredtem fel.

Azóta nagyon szomorú vagyok, érzi is rajtam, és most már ő is rossz hangulatba került, mert tudja, hogy semmi rosszat nem csinált, mégis miattam úgy érzi, mintha valami nagy bűnt követett volna el. A találkozót is lemondta, nehogy jobban megbántson.

Belefér egy kapcsolatba, hogy a másik az éjszaka közepén egy ellenkező neművel váltson 1-2 üzit (időpontot egyeztettek a talihoz) puszikat küldve? Számomra ez elképzelhetetlen lenne, pedig vannak fiú barátaim.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook