Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fizikai munka mellett, napi egy óra biciklizés mellett, (étrend is ok) fog vékonyodni a combom és a fenekem? fórum

Fizikai munka mellett, napi egy óra biciklizés mellett, (étrend is ok) fog vékonyodni a combom és a fenekem? (beszélgetős fórum)


8. eandi78 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2013. ápr. 26. 10:25

Nekem sajnos fenék, comb a gyenge a pontom. Hiába vagyok 58kg (170 cm) a combom vastag és nem csak az izomtól. Hetente több, mint 100km-t kerékpározok és futok is. Nálam nem igazán használ:( Ha emellett diétázok azt érem el, hogy még jobban kiállnak a bordáim és még vékonyabb lesz a karom. Hasam is nagyon lapos.

Egy próbát megér, mert nem vagyunk egyformák, lehet te simán lefogysz.

Nekem 64cm a derekam és 94cm a csípőm:(

7. yousei (válaszként erre: 6. - Kszb)
2013. ápr. 26. 08:52
Zsír! Köszönöm szépen :-)
6. kszb (válaszként erre: 1. - Yousei)
2013. ápr. 25. 20:45

Igen! Mindenképpen! Saját tapasztalat :)

(igaz, nekem a hasam a leggyengébb pontom, de a fenekem, és a combom rendesen összement tavaly az egész tavasztól, őszig tartó bicajozásnak köszönhetően! Szépen formásít! És kb 1 órát tekerek n is minden nap, illetve strapás munkám van nekem is)

5. yousei (válaszként erre: 4. - 86433b7c74)
2013. ápr. 25. 18:09
Tudom, hogy csontból nem lehet. Ott is van felesleg, a csonton és izmon felül. Annó sikerült fogyni, de akkor edzőtáborban voltam...
4. 86433b7c74 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2013. ápr. 25. 17:34
A széles csípő az nem formálható fogyással. Ha valakinek olyan a csontozata hogy keskeny a válla de széles a csípője, az ha körbebiciklizi az egyenlítőt, akkor is körte marad.
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2013. ápr. 25. 17:02
Fenêkre jò,de ahhoz az is kell,h mindig növeld kicsit a teljesítményed.Nekem régebben bevált,főleg fenékre,de ha a combod nem fogy,izmosodni biztos fog,akkor futni kell,attõl biztos,h lemegy.
2. gkreka (válaszként erre: 1. - Yousei)
2013. ápr. 25. 16:22
Biztos, hogy formálódni fogsz!
2013. ápr. 25. 16:18

Sziasztok!

Nem is a kilók érdekelnek. Imádok mozogni, és a biciklizésre most van lehetőségem, végre :) Kissé hegyes-dombos helyen vagyok, ma is egy órát tekertem , amit megéreztem :) Szóval a legtöbb zsír a combomon és a fenekemen van. Várhatok ettől változást? Csodát nem várok, de 97-es csípő helyett jobb örülnék a 92-esnek. Eléggé bizarr ez a körte alkat. -_-'

Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook