Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Fix törlesztőrészlet, árfolyamkockázat nélkül"- olvasta valaki a blikkben azt a hirdetést? fórum

"Fix törlesztőrészlet, árfolyamkockázat nélkül"- olvasta valaki a blikkben azt a hirdetést? (beszélgetős fórum)

20. Cservenák Vali (válaszként erre: 19. - Szilvia7676)
2010. okt. 18. 19:24
Szilvia ezeket a kölcsön hirdetéseket felejtsd el örökre és másokat is beszélj le róla. Mert ez egy nagy átverés.
19. szilvia7676 (válaszként erre: 18. - Zsuzska81)
2010. okt. 18. 18:13
Köszönöm. Azt hiszem már el is felejtettem ezt a "hitelt" mint lehetőséget. Még egyszer köszi.
2010. okt. 18. 18:07
Állítólag sok embert behúztak ebbe, mikor rájöttek, hogy miről van szó akkor kérték vissza a pénzüket ( mert hogy még van valami szerződéskötési díj vagy nem tudom minek nevezik), akkor azt mondták hogy mivel már részt vettek az első sorsoláson ezért nem jár vissza a befizetett összeg. A PSZÁF vagy a fogyvédők azért nem tudnak semmit tenni állítólag mert hogy arra figyelnek hogy legyen aki lát belőle pénzt illetve nem is pénzt mert az soha nem kaphatsz hanem gondolom akik autót vagy kisebb értéket akarnak megvenni azok "nyernek" a sorsoláson. Azért lehetsz bárlistás is ehhez a "hitelhez" mert tulajdonképpen a csoport tagjai egymásnak nyújtanak hitelt.
17. szilvia7676 (válaszként erre: 16. - Zsuzska81)
2010. okt. 18. 18:02
Köszi. Nem hangzik valami túl jól:(
2010. okt. 18. 17:58
Olvasd el a neten mit írnak a fogyasztói csoportokról. Nem túl jó a hírük. Röviden úgy tudnám neked leírni egy példával hogy fogunk 10 embert mindenki felírja hogy mit szeretne venni ez a tíz ember minden hónapban befizet x összeget és bizonyos időszakonként kisorsolnak valakit akinek megveszik azt amit felírt. Ha nem is pontos amit leirtam de valami ilyesmi.
15. szilvia7676 (válaszként erre: 11. - Fbab8271ce)
2010. okt. 18. 17:49

Nincs ott, legalábbis a hirdetésben nincs.

Igen, én is olvastam, hogy a legtöbb bank bedobta, hogy 3 évig fix, utána meg ki tudja, határ a csillagos ég...nehéz ügy

14. Cservenák Vali (válaszként erre: 11. - Fbab8271ce)
2010. okt. 18. 17:49
Ez az,hogy nem tudni mi lesz 3 év mulva.
2010. okt. 18. 17:48
Az ilyen és ehez hasonló hirdetésekkel nem szabad foglalkozni mert ezek mind átverések. Az emberek már tanulhatnának a sok csalásból Ébresztő emberek,hát még nem volt elég az átverésekből!!!!!!!!!!!
12. szilvia7676 (válaszként erre: 10. - Cservenák Vali)
2010. okt. 18. 17:48
Hát ez az. Nem tudni, hogy milyen cég is valójában. Persze nem ugrunk fejest bele, de nem sok lehetőségünk van....
2010. okt. 18. 17:47
aés nincs ott, hogy havi fix törleszéts 3 évig? pl a tvben most így reklámoznak egy hitelfajtát...3 évig...és utána? mi 2006ban vettünk fel hitelt, 3 évig nagyon jó volt, aztán majdnem a duplája lett a havi a válság miatt
2010. okt. 18. 17:47
Nagyon kell vigyázni holmiféle magán bankokkal.mert könnyen mehetünk miattuk a hid alá.
9. trapiti (válaszként erre: 6. - Szilvia7676)
2010. okt. 18. 17:46
Hát akkor ez itt a bibi... elkezdesz fizetni, és majd valamikor egyszer esetleg kapsz pénzt is...
8. szilvia7676 (válaszként erre: 3. - Trapiti)
2010. okt. 18. 17:45

Igen kiszámoltuk mi is.

Ha mást hitelt vennénk fel akkor is jóval többet fizetnénk vissza. Sajnos voltunk bankban és ott mivel a netto bérünk "nem elég" ezért nem is kapnánk hitelt. Hiába tudnánk fizetni, a férjem kap feketén is fizetést, de hát ugye a bank ezt nem látja.

2010. okt. 18. 17:45

Nem tudom melyik bank ilyen nagylelkű, hogy fíx törlesztőrészlet árfolyam koczkázat nélkül hirdeti magát jobb alaposan utánanézni és megfontolni ezt a lépést és inkább személyesen érdeklődni.

Üdv.Ágnes

6. szilvia7676 (válaszként erre: 4. - Zsuzska81)
2010. okt. 18. 17:42
De igen, egészen apró mini betűkkel.
5. mosolygi (válaszként erre: 1. - Szilvia7676)
2010. okt. 18. 17:37
Szia! Nézzetek utána nagyon! Autóra biztos, hogy van, én is olyan konstrukciót választottam; de a lakást vevő barátaim szerint, ott nincs fix törlesztő. (Tavalyi álláspont.) Vagy ha van is, a család szerint évente így is, úgy is felülbírálják, s lehet majd a 3x-osát fizetni. Kocsinál csak a futamidő végén, elvileg. 2 év alatt legalábbis nekem nem emeltek.
2010. okt. 18. 17:37
Valahol nem látod a hirdetésben azt hogy "fogyasztói csoportok szervezésére" irányul a hirdetés?
2010. okt. 18. 17:37

Így 19.200.000-t fizetsz vissza... ez 60%-os kamat!!!!!!!!!!!!!!

És még egy jóval nagyobb értékü ingatlant is be akar vonni, amire 25 évre jelzálogot jegyeznek be. Vagyis nemcsak az a ház lesz megterhelve amire felveszed a hitelt, hanem egy másik is. Ha bármi van, veszíted mindkettőt!

Tisztességtelen ajánlat!!!

2010. okt. 18. 17:34

Szia!


Én semmi pénzért nem vennék fel hitelt egy ismeretlen cégtől. Nagyon sokan pont ez miatt(is) dőltek be mostanában,mert ilyenektől vettek fel hitelt. Szerintem nem hiába hirdetik magukat így,hogy fix törlesztő. De ez csak az én véleményem...

2010. okt. 18. 17:27

Házvásárlás előtt állunk és a múlt héten találtuk a blikkben egy ilyen hirdetést.

Fel is hívtuk (vezetékes szám volt megadva) és azt mondták, hogy 12 milliót 25 évre havi fix 64 ezerért kapnánk, ha van egy nagyobb értékű ingatlan fedezet, mint amit a ház ér.

Szerintetek???

Lehet, hogy én vagyok túl gyanakvó, de semmi cégnév. Egy fiatal hang a telefonban, persze a megadott időpontban képtelenség elérni, csak a délelőtti órákban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook