Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fissen üdén a kilók ellen 90-en napos diétával 2010.04.20 indul!!!Gyere!!! fórum

Fissen üdén a kilók ellen 90-en napos diétával 2010.04.20 indul!!!Gyere!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
144. csincsillab (válaszként erre: 143. - Rózi70)
2010. ápr. 26. 20:50
Hát akkor te még ügyesebb vagy.
143. rózi70
2010. ápr. 26. 20:37

Akkor ma mindenki ügyes volt! :))

Én holnap sajtokat fogok enni,salátával. Kaptunk sokféle ízesítésű kecskesajtot,nagyon szeretem.

Nálunk csak nekem kell fogyni,a család minden tagja gebe,nem könnyű mellettük....

2010. ápr. 26. 20:29
Már elöttem van a holnapi fincsi sonkás tojásrántotta savanyú uborkával.
2010. ápr. 26. 20:28
Látom ma mindenki gyümölcsnapon volt, én is, és nem estem kisértésbe. A kisbabám májpörköltjéből ettem 3 falatot de gondolom ennyi belefér. Nekem az a szerencsém, hogy a férjemmel közösen csináljuk, és nem kell neki is külön fözzek.
140. rózi70 (válaszként erre: 139. - A9cd36dded)
2010. ápr. 26. 20:03
Igen, megéri, tapasztaltam már én is. Csak kitartani kell.....
2010. ápr. 26. 19:48
Megéri csinálni! Én sem most kezdtem, valahogy mindig feladtam, de most arra gondolok,hogy nyáron bikinit szeretnék felvenni! És most eldőlt a fejemben, hogy csinálni kell, hiszen már nem lehet sehová halogatni! Pedig nálam is van a hűtőben süti amit anyum küldött, és alig bírom ki de nem ettem belőle. Mert elegem van magamból!
138. rózi70
2010. ápr. 26. 19:25
Nekem is muszáj csinálni.... Elég jól bírtam én is.
137. e4838aa63b (válaszként erre: 124. - Rózi70)
2010. ápr. 26. 18:49

Túl vagyok a gyümin is, és nem sok kedvvel álltam neki, mikor tudtam, hogy mennyit ettem keményítő és szénhidrát napon.

Tegnap bő 1kilóval mutatott többet a mérleg mint 4napja, erre ma mégis kevesebb voltam, még ha csak 10 dekával is.

Innentől tényleg tartom a diétát, ha törik, ha szakad ;)

2010. ápr. 26. 15:48
Próbáljátok majd ki egyszer a málna+ banán turmixot! Nagyon fini :)
135. rózi70
2010. ápr. 26. 11:53
Helló! Nekem is gyümölcsnap.
2010. ápr. 26. 11:38
Én vagyok, és épp gyümölcsnapot tartok :)
2010. ápr. 26. 11:36
Mindenki eltunt?
2010. ápr. 24. 21:33

ime a receptek

[link]

2010. ápr. 24. 21:26

és recepteket honnan szedtek?

nálunk vannak gyerekek is + a kicsit még szoptatom, nem lesz baj

nincs kedvem 3 félét pancsolni

130. 454db8ee37 (válaszként erre: 125. - 6f7563ce7e)
2010. ápr. 24. 21:06

Ja, és még lusta is vagyok, mint a ...szóval mozgás semmi..

A család meg szintén dagadt, úgyhogy vagy eszik velem, vagy ... .... ... főzök nekik külön.

129. 454db8ee37 (válaszként erre: 125. - 6f7563ce7e)
2010. ápr. 24. 21:02

Én nem hagynám ki a gyümölcsnapot, mert igazán jó érzés az utána következő nap. Jó, hogy olyan kitisztultnak érzed magad, üres a belsőd, ha nem is vagy vékony,de annak érzed magad, de nem vagy éhes!

A gyüminapot én azzal élem túl, hogy nagyon-nagyon sokat iszom, ami egyébként nem jellemző,mert sem a gyümit nem igazán kedvelem, sem a sok ivást.Rostos 100%-os léket veszek, néha egy kis mandulát, pisztáciát, aszalt sárgabarackot,banánt.Ezzel kihúzom a napot, és másnap min.1,5 kg-val vagyok könnyebb.

Szóval az összevonás így áll:

1.nap fehérjenap: husikák sok-sok salival, és részemről sok tejtermékkel(túró, tejföl,sajtok)

2.nap:keményítő+szénhidrátnap:zöldségfélék,tészták,főzelékek,zöldséglevesek,.(csak ne tejfölös sűrítéssel)

3.nap gyümölcsnap

Utána kezdődik elölről.

Szerintem így élhetőbb a diéta, kicsit már hasonlít a szétválasztó étrendhez, ami ugye nem diéta, hanem étrend, ami szerint élsz, tehát nem áll meg 90 napnál, folyamatosan tudod csinálni.

Én így tettem, azóta is így étkezem, szétválasztó módszer szerint,viszont a gyümölcsnapot csak hetente egyszer tartok (mert nem rajongok érte).( az igazi szétválasztó étkezés az nem naponként választ szét, hanem egy-egy étkezésen belül.

Én így a kettőt kevertem, én naponként választottam szét az ételeket, de nem a 90 napos diéta periódusaiban, hanem a magam állította 3 napos ciklusban.

Remélem tudtam segíteni.Nekem bevált.

128. andrea3
2010. ápr. 24. 17:44

Sziasztok lányok most már végre itt vagyok igaz még mindig nem valami jó a gyomrom de már alakul.


Kész a táblázatunk és szeretném ha használnák is írjatok!!

2010. ápr. 24. 14:10

Ezt most találtam szerintem érdekes



90 napos fogyókúrába kezdtem, de nem igazán bírtam az eredeti szabályokat. Módosítottam rajta egy kicsit és így is sikerült 13 kilót fogynom. Remélem tudok segíteni azoknak, akik hozzám hasonlóan nehéznek találják az eredeti 90 napost.



49 éves vagyok, egész felnőtt életemben vigyáznom kellett a súlyomra, hogy el ne hízzak. Imádok főzni, enni sőt etetni is. Úgy gondolok az ételre, mint valami örömet okozó dologra. Nekem soha nem volt mindegy, mit eszek. Nagyon kevés étel van, amit nem szeretek. Ez több-kevesebb sikerrel meg is történt. Már 25 évesen is fogyókúráztam évente egyszer legalább. Mindig irigyeltem azokat, akik annyit ehetnek, amennyit akarnak és mégsem híznak.

Az elmúlt 25 évben számtalan „csodaszert” kipróbáltam, a tablettáktól a bogyókig, a porokig. Mindig minden nagyon hatásos volt, nagyon jól bevált…amíg szedtem. Ahogy visszatértem a régi étrendemhez szépen lassan, alattomosan visszajöttek a nagy nehezen leadott kilók. Kipróbáltam számtalan diétát az Atkins-től az űrhajós diétáig, az eredmény ugyanaz volt.

Életem során úgy látszik időnként - a kerek évfordulók közeledtével - rám jön, hogy változtatni kell az életemen. 30 évesen elváltam, mert úgy éreztem, már nem vagyok szerelmes és nem nyújt elég örömet a házasság, amiben élek. Az én döntésem volt és nem bántam meg. Úgy gondoltam, ha nem változtatok 30 évesen, akkor később már nem fogok tudni.

Figyelmedbe...

Figyelmedbe ajánljuk még:

» 90 napossal 90 kiló ellen (cikk)

» Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (cikk)

» A 90 napos diéta megcáfolása (cikk)

» 90 napos alatt hogyan vészelhető át a víznap? (tudásbázis)

» 90 napos diétában mennyi az a bizonyos "1 szelet" csokoládé? (tudásbázis)

» Alkohol fogyasztható a 90 napos diéta alatt? (tudásbázis)

Idén 50 éves leszek. Szerettem azt hinni, hogy nem látszik a korom, hogy fiatalabbnak látszom, mint amennyi vagyok, de a fényképeimet nézegetve bizony a testemmel nagyon elégedetlen voltam. Aztán január 1-én vettem egy nagy levegőt és belevágtam a 90 napos diétába. Eleinte könnyű volt, mert szinte estek le az első kilók. Később lelassult a fogyás, de akkor új trükkhöz folyamodtam. Van egy szobabiciklim, ami évek óta csak akkor került elő, ha síelni készültünk és egy-két hetet edzettem előtte. Az első pár nap keserves volt, 84 kilósan bizony először 5 percet tudtam tekerni mindössze és a térdem is fájt. El voltam keseredve, később 1-2 perccel növeltem a napi időt. Lassan, de sikerült. Ma már 60 percet tudok egyszerre tekerni a legnehezebb fokozaton.

Nincs könnyű diéta, ez sem volt az. Sőt én nem is voltam igazán szigorú magamhoz. Azt nem bírtam volna ki 90 napig betű szerint betartani, amit a diéta leírása tartalmaz. Ezért tettem engedményeket. Nem ettem minden este ugyanazt, mint délben. Nem ettem minden nap húslevest. Egyáltalán nem ettem kenyeret és rizst. Gyakran hétvégén 2 fehérjenapot tartottam, amikor gyümölcs vagy keményítőnap lett volna. Így nem volt annyira kínszenvedés a családi ebéd. Néhányszor ettem édességet is ezeken a vasárnapi ebédeken. A vége felé a gyümölcsnapokon este ettem egy gyümölcsjoghurtot.

A fogyásom viszonylag folyamatos volt, heti 1 kilót tudtam így fogyni. 84 kilóval indultam és most 71 kiló vagyok.

Karácsonykor még 46-os holmikat hordtam, most a 40-es jó rám. Szerencsére sikerült új holmikat beszereznem turiból, így most nagyon csinosnak érzem magam. A régi ruháimat pedig elajándékozom, soha többet nem akarok beléjük hízni! Ami még nagyon motivált a 90 nap alatt az a párom állandó és folyamatos öröme és dicsérete, hogy milyen karcsú és csinos lettem. Nagyon jól érzem magam a bőrömben! Persze, tudom, ettől még nem lettem 50 kilós 25 éves manöken és nem is öltözködöm úgy, hogy mosolyogjanak rajtam. De nagyon jó érzés.

Hogyan tovább? Délig csak gyümölcsöt fogok enni ezután is. Megpróbálom a hétköznapokon folytatni a szétválasztást: fehérje, keményítő, szénhidrát, de vasárnaponként módjával ugyan, mindenfélét fogok enni. Remélem sikerül megtartani a súlyomat.

Azért írtam le mindezt, hogy akinek nincs bátorsága belevágni az „eredeti” 90 naposba, az egy kis módosítással ezt megcsinálhatja. Igaz, nem 15-20 kilót fogy vele, de sokkal kellemesebb végigcsinálni.


Sok sikert hozzá!

2010. ápr. 24. 13:54
ja és honnan szedtek recepteket?
125. 6f7563ce7e (válaszként erre: 108. - 454db8ee37)
2010. ápr. 24. 13:53

Sziasztok, lehet h csatlakoznék

hogy van ez az összevonás?

már sokat hallottam erről a módszerről, 1 ismerősöm csinálta is. ,és működött

a gyümi és lé napot kihagyom akkor is jó

5 embere főzök, ha van család hogy oldjátok meg?

nekem kb 5-6 kg kéne leadnom, főleg fenék és comb

tornáztok is vmit?

124. rózi70 (válaszként erre: 123. - E4838aa63b)
2010. ápr. 23. 22:52
Igen, ma nekem is fehérje. Délelőtt gyümölcsturmix, délután 2-kor egy sonkás tojásrántotta(2 tojásból) és később ettem még egy joghurtot, epreset. Ennyi volt. Most már éhes vagyok, de lusta is, hogy lemenjek valamit enni.... :))
123. e4838aa63b (válaszként erre: 120. - Rózi70)
2010. ápr. 23. 20:21

Vagyok :)


Ma újra indult a ciklus, fehérje nap lévén reggeli volt egy narancs, ebéd virsli, tojás, sajt, zöldség, vacsi kefir, gyümölcs joghurt, fél vajas zsömle sajttal.


Úgy érzem tele vagyok, pedig ugyebár nem sok a mai fogyasztás :)

122. rózi70 (válaszként erre: 121. - Csincsillab)
2010. ápr. 23. 16:11
Játszva leadod! :))
121. csincsillab (válaszként erre: 118. - Rózi70)
2010. ápr. 23. 16:03
en olyan 5 kilot szeretnek leadni, de mehet tobb is.
120. rózi70
2010. ápr. 23. 15:47
Lányok!!!! Ne csináljátok ezt velem..... :((
119. a9cd36dded (válaszként erre: 114. - Rózi70)
2010. ápr. 22. 22:37
Én azért még bízom benne, hogy nem pártolnak el innen az emberkék. :) Ma nagyon nehezen megy ez a gyüminap, ettem reszelt almát, és muszáj volt szórnom rá egy kis diót,mert alig bírtam megenni. Ezen kívül meg csak banán van itthon, amiből meg elég volt 2 :)
118. rózi70
2010. ápr. 22. 22:19

20-at legalább...na jó, 15-el már kiegyezek... :))

És te?

117. csincsillab (válaszként erre: 116. - Rózi70)
2010. ápr. 22. 21:57
Mennyit szeretnél leadni?
116. rózi70 (válaszként erre: 115. - Csincsillab)
2010. ápr. 22. 21:52

Szerintem így is működik.....már csak azért is, mert sokkal kevesebbet eszünk, mint előtte....

Persze jobb lenne betartani, de na bumm... :))

2010. ápr. 22. 21:40
Na vagyok én is. Nekem ma keményítőnap volt , krumpli volt a menű. nekem az a legnagyobb bajom ezzel a diétával, hogy nem tudok este ugyanazt enni, mint ebédre. Pl. ma este almát ettem inkább. És van sokszor, hogy nap közben eszem gyümölcsöt. szerintetek igy hatásos a diéta?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook