Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiam hatodikos. Osztályában egy fiú szinte mindennap bántja.Ti mit tennétek a helyemben? fórum

Fiam hatodikos. Osztályában egy fiú szinte mindennap bántja.Ti mit tennétek a helyemben? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2008. dec. 3. 19:59
Szia.Ez felháborító,sajnálom,hogy ez megtörténhet.Légyszíves írd meg,hogy mit tudtál intézni...
2008. dec. 3. 19:57
azért csak vigyázva... sajnos a problémás gyerek anyukája szintén problémás lehet :((
2008. dec. 3. 19:56
Meg kell keresni a suliban az ifjúságvédelmi felelőst, ha ezzel nem érsz célt, akkor a település Gyermekjóléti Szolgálatát. Ők majd felveszik a kapcsolatot a fiú szüleivel és a hatóságtól majd jobban megijednek, mintha "csak" Te szólsz nekik!
2008. dec. 3. 19:56
Én a helyedben az igazgatónőhöz fordulnék és elmondanám az egészet.Azt is,hogy ofővel is beszéltél és nem történt semmi és a gyerek szülei se tesznek semmit.Ha az igazgatónő se lép semmit még mindig lehet feljebb lépni.S,lehet,hogy ha beszélnél a gyerekkel akkor az is segítene.
2008. dec. 3. 19:54

Szia!

Nem vagyok még anya,de így elsőre holnap mennék reggel a gyerekkel suliba és megmutatnám az o.főnöknek,igazgatónak,azonnal találjanak megoldást!!!

2008. dec. 3. 19:54
és mit szól mindehez az osztályfőnök és az igazgató? (mármint, hogy bántják a fiadat)
2008. dec. 3. 19:52
Elnézést,hogy lassú voltam, de maga a kérdés nem fért volna el a címben.
2008. dec. 3. 19:52

Fiam hatodikos.Osztályában egy fiú szinte mindennap valamivel bántja.Hol elgáncsolja,fejbeveri,belerug,fejét üti a tankönyvvel,stb.Már szóltam a gyerek Édesanyjának,semmi eredmény.Szóltam a szülőin,minden megy tovább.Megengedtem a fiamnak,hogy visszaüssőn,de jó erősen,ha osztályfőnökit kap,meg sem szídom.A fiam nem üt vissza.Ma betelt a pohár,hatalmas monoklival jött haza.Elterveztem,hogy n elkapom a gyereket?

Szerintetek ez a megoldás?

2008. dec. 3. 19:50
Mi a probléma?
2008. dec. 3. 19:49
?
2008. dec. 3. 19:48
Ti mit tennétek a helyemben?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook