Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férj fórum

Férj (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 15. 19:53
menekülj!!!
18. McKenzi (válaszként erre: 8. - 11111)
2008. dec. 17. 14:02

ő alkoholista. Neki segítség kell, lehet csak ultimátummal tudod rávenni. Ismertem olyat is, aki le tudta tenni és egy két rövidebb visszaesés után "száraz" tudott maradni, ma sem iszik - csak sajnos beteg lett az italozásnak köszönhetően. Hiába nem iszik hosszú évek óta.

Alkoholistával élni egyre nehezebb, tehát ha nem teszi le a poharat csak rosszabb lesz.

2008. dec. 17. 13:51
Jézusom!
16. katácskák (válaszként erre: 2. - Dee7182d35)
2008. dec. 17. 04:56

Egy Ismim szintén ezt tette 1x, Béres cseppel aztán "sok" eszméletlen alvás után az Embere-kezdte elölröl.

Mondván,biztos nem az alkoholtól volt :(

Egyébként mit tesz ilyenkor:elalszik, kötözködik,hajlandó beszélni- mi-Ki váltotta ki belQle, hogy a pohárhoz nyúl(t) legrosszabb esetben verekszik?

Sajnos, ha oka van rá az Embereknek akkor mindegy milyen nemü, az NEM sokat számít.

15. a1baa7edcc (válaszként erre: 14. - Sirga)
2008. aug. 11. 19:54

Erre mondjak az oregek, hogy "letepted, szagold".

Egyebkent azt gondolom, hogy vannak olyan emberi hibak, melyek meglete eseten jobb menekulni, nem pedig szagolni, a reszegeskedes is ilyen.

14. Sirga
2008. aug. 10. 19:58

Antea! A 11. hsz-ed eső után köpönyeg! Mit ér vele, ha már hozzáment?

O.Andi! Utolsó 2 mondatodhoz fűznék csak hozzá valamit, mivel a Te életedben Te vagy jártas. Szóval, csak annyit: hála Istennek, nem lehet általánosítani! Saját tapasztalat. :)

13. o.andi
2008. júl. 8. 23:05

Mit is irhatnék ide...lenne mit,de akkor sem változna meg...most éppen elegem lett a piálásaiból,barátaiból...egszóval belöle!!

De ezt már 7 éve kellett volna igy tennem!!

Visszatántorithatatlan vagyok férj ügybe...ami szar abból soha sem lesz jó!!

Kutyaszalonna szindróma!!

12. vmágika (válaszként erre: 1. - 11111)
2008. jún. 4. 16:44
Elválnék minden gondolkodás nélkül!Lesz ez még rosszabb is!
2008. jún. 4. 16:43
Nem kellett volna hozamenni.
10. 852308703c (válaszként erre: 1. - 11111)
2008. jún. 4. 09:43
el kene beszelgess vele...ha lehet vele beszelni...mert..sajat tapasztalatbol tudom..egyszer meg csak hetvegenkent...majd a heten is becsuszik...majd..egesz heten...stb...nem akarok dramatizalni...de kozelrol lattam egy alkooholista szenvedeseit....es mintha a ferjed "jo" uton haladna az fele....:(
9. 4916977221 (válaszként erre: 1. - 11111)
2008. márc. 20. 20:32

Nehéz téma! Nehéz jól dönteni ilyen esetben. Mindenképpen el kellene vele beszélgetni. Ha az ivást teljesen nem akarná feladni, mert neki a hétvégi pihenéshez szüksége van alkoholra, akkor vagy bizonyos mértéket kellene tartani, vagy ne annyira töményt igyon.

Lazításnak esetleg egy kis bor? Mindenképpen valami könnyebb..

2008. márc. 20. 20:23
Ő azt mondja hogy nem iszik,mert szerinte ha valaki csak reggel,vagy délután megiszik 2-3 pohár pálinkát az nem gond.De az hogy minden hétvégén részeg hát ki kell pihenni az egész heti munkát és az egész heti gőzt.
2008. márc. 11. 04:13

DE mi az indoka hogy mindig reszeg?Szomoru,vagy depresszios...?Hat pedig szerintem elobb vagy utobb ugy fog ez megoldodni,hogy te ossze cuccolsz es lepattansz,amikor mar vegleg kiabrandulsz meg bele faradsz a dolgokba.Na es akkor mikor o egyedul marad,akkor fog eldolni,hogy teged valaszt vagy az ivast?!De ha nekem vele kellene elnem,en nem hiszem hogy birnek.Olyan kiabradito egy ember mikor be van rugva,mint ha nem is o lenne,hanem valaki mas!!

En a helyedbe,leulek vele mikor joan,es elmondanam nek hogy ez egy kicsit sok mar!!!Nem tudom,de azert sajnallak mert eleg egy szar helyzet lehet ez!De a legjobb szerintem ha elmesz,es akkor majd radoben,hogy milyen az amikor senki nem foglalkozik vele,nem azert mert nem szeretne,hanem azet mert eluldozott az alkohollal maga mellol.Sok sikert,akar mit is fogsz tenni!

2008. márc. 9. 07:44
Amennyiben belátja, hogy baj van elvinném orvoshoz. Nagyon sok alternetíva van amivel kordában lehet tartani az ivászatot. Azért kikéne deríteni, hogy miért is iszik valójában?
2008. márc. 9. 06:41
Elhagynám..
2008. márc. 9. 00:11

Én már hozzá sem mennék olyan pasihoz, aki iszik, mert undorodom a részegektől. Egy percig sem tudnék alkoholistával élni.

Az első részegség után választás elé állítanám, a második után pedig elköltöznék. Egy piás mindig talál magának okot az ivásra, és nem tud lemondani az italról.

3. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 1. - 11111)
2008. márc. 8. 19:46
Valamelyk józan napján biztosan elbeszélgetnék erröl Vele...komolyan....Nem akarnék alkoholista férjel együtt élni
2. dee7182d35 (válaszként erre: 1. - 11111)
2008. márc. 8. 19:44

Itt a hoxán olvastam,de nem tudom már hol,hogy valaki hashajtót kevert,(vagy akart keverni)a férje italába!Nekem tetszik az ötlet,bár kissé drasztikus.El nem tudná képzelni mitől lett olyan rosszul!Hi...

Komolyra fordítva a szót,józan állapotban el kéne vele beszélgetni,már ha lehet.

2008. márc. 8. 19:39
Ti mit tennétek ha a férjetek minden hétvégén részeg lenne,de közbe-közbe még 1-1 nap is becsuszna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook