Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak ide!! Szexuális tapasztalatok, hogy a nőknek jobb legyen!! fórum

Férfiak ide!! Szexuális tapasztalatok, hogy a nőknek jobb legyen!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
223. 8d686b983c (válaszként erre: 209. - Bujamaja)
2010. júl. 31. 22:31

Kedves bujamaja!


Azzal kezdeném , hogy nagyon sajnálom , hogy gyermek korodban ezeket láttad. Sokszor a felnőttek gyerekesebben viselkednek mint kéne.

Azért , mert " ilyen volt az anyád , nem jelenti azt , hogy Te is ilyenné válsz. Inkább tanulj belőle!

A hirtelen haragod próbált meg levezetni torna ...

Ahhoz , hogy neked jó legyen a szex a legfontosabb lépés a SAJÁT tested megismerése!!!

Tanulj meg önkielégíteni és akkor tudsz irányítani az ágyban tudod , hogy neked mi a jó mi kell. Az nem probléma , ha a párod mulya , de ha ezt hibának veszed tőle az már igen. Fiatal vagy elötted az élet , használd ki.

2010. júl. 30. 19:36

kőszike csajok nagyon rendesek vagytok..sokszor próbálkoztam már megoldani az idegességet de nem nagyon megy sajna:[ vasárnap voltam hellinger féle család felállításon,mert ugyebár nálam elsősorban azzal van a baj..kicsit jobb lett utána..de aztán hazajőttem és mire értem haza..arra hogy apám itt társkeresőzik..és még én vagyok a hibás anyám szemében,hogy ráfogom apámra...pfff:S pszichológushoz is szeretnék elmenni hamarosan..én próbálok érte mindent megtenni..de ha elkap az ideg akkor mintha nem is őnmagam lennék:[

Zigi nem éltem velük 1hónapig miután leérettségiztem,de sajnos ahova kőltőztem nem találtam munkát,így újból itthon vagyok,mert itt van néha:Smert elég rosszul állt a családom mindig is anyagilag:[ Egyik pszichológus ismerősm szerint azért is lehet mert rossz a nő-férfi mintám..tehát anyám és apám..sosem láttam hogy szeretnék egymást,csak üvőltőttek egymással és apám papucskodott,anyám meg játssza a királynőt meg a tőkéletes anyát..és mindig is zavarodott meg feszült voltam:[úgy érzem sajnos hogy amíg el nem vesztem addig nem tanulok úgymond...:[de jó óráimban próbálok neki kedveskedni és bizonyítani..

2010. júl. 30. 11:11

Nyitottam egy szerelem,szex nevű fórumot,még senki nem írt,hajrá..

Oda is gyertek,jó veletek társalogni!

220. f54d0e6a81 (válaszként erre: 218. - Bujamaja)
2010. júl. 30. 10:46

Hát,ha nem tűri,meglehet érteni főleg,ha ő szeret..

Nagyon fájhat neki ez!!

Elfogadsz egy jó tanácsot???

Ne bántsd a pasidat!

Vagy próbáld meg "szeretni" minden téren..

Vagy hagyd,hogy mással boldog legyen..

Tényleg azt elviselnéd??

Ha nem akkor biztos szereted,csak a gondolataidat kellene rendbe rakni!!!

Szóval?

219. c6560fb39d (válaszként erre: 218. - Bujamaja)
2010. júl. 30. 09:35

Akkor becsüld meg ezt a fiút,nem Vele van gond.Neked kell valahogyan megnyugodni,mert nem a fogigátló hanem a stressz öli meg a vágyat,azért nem működik a szex,idegbajosan nem nagyon lehet jót szexelni,főleg nőként,mert még a pasik valahogyan másképpen vannak ezzel,őket oldja a szex,de mi bonyolultabbak vagyunk.Utólag néztem meg mennyire fiatal vagy, gondolom még a szüleiddel élsz,ami elmondásod alapján a mindennapi bonyodalmak(idegesség) oka,valahogy ezen kellene változtatni,beszélni a szüleiddel,hogy neked ez így nem jó,valahogyan változtatni kellene.

Pont azt az embert bántod,(lehet akaratlanul a szüleid miatt) aki a legjobban szeret,vigyázz nehogy tényleg megunja a fenyegetéseket....lehet többé nem is fogsz ki ilyen aranyos fiút,becsüld meg,és valamit találj ki,hogy megnyugodj.Remélem sikrül változtatni!

2010. júl. 30. 07:59
hát nem kőnnyű...mert az előző barátommal pl minden szőrnyű volt,de vele meg mindenben passzolunk..komolyan sosem láttam még ilyen pasit,aki másfél év után is úgy trődik veled,mint amikor ősszejőttetek.Ha kell meghallgat,és szívesen megbeszéli a problémákat,azt is ami kőztünk van,vagy ami csak velem tőrtént,ha kell elhülyéskedünk..szóval tényleg mindenben nagyon jó csak az nem..és emiatt meg én vagyok idegse és egyre tőbbet veszekszünk,fenyegetem hogy elhagyom és nem bírom tovább,és egyre tőbbszőr mondok rá csúnyát már mérgembe és félek,hogy most már ő sem fogja ezt tűrni:[
217. f54d0e6a81 (válaszként erre: 216. - Bujamaja)
2010. júl. 29. 23:06
Értem,nehéz a helyzeted sajna...
2010. júl. 29. 21:48
kőszike Zigi99,kicsit álmos vagyok,szóval nehezen fogtam fel,de holnap elolvasom megint és értelmezem:D Eugénia,pont az a baj hogy nem kívánom csak néha..ha igen akkor meg hamar lelohad a kedvem.1hónapja nem szedek fogamzásgátlót[2évig szedtem 16 éves koromtól mert kórházba kerültem kórosan erős menzesz miatt],vártam hogy így hátha jobb lesz de még semmi..:S amúgy ezen kívül szeretek lenni,már amikor épp nem vagyok ideges a szex miatt és nem veszekszem vele:[
215. f54d0e6a81 (válaszként erre: 213. - Bujamaja)
2010. júl. 29. 21:41

Dehogy tág fogalom,kívánd a párod,szeress vele lenni!!

Egy próbát megér!

214. c6560fb39d (válaszként erre: 209. - Bujamaja)
2010. júl. 29. 21:16

Valóban rossz választás mondogatnod,erősítened magadban,hogy a szüleidre fogsz hasonlítani,még a végén bemeséled,és elhiszed,és úgy is lesz,homlokegyenest az ellenkezőjét kell erősítened magadban!!!Először is azt kell megoldanod,hogy a szüleid hatása alól kivond magad minél előbb!!!Te egy külön egyéniség vagy éld a saját életed,ne engedj beleszólni senkinek,mert így nem tudsz megnyugodni.A szexre(orgazmusra)nem kell koncentrálni,ahhoz nyugodt körülményekre,szeretetre van szükséged majd úgy tudod magad elengedni,átadni az élvezetnek,és az orgazmus jönni fog magától.

A fejedben kell rendet tenni,ne a szüleid rossz példája járjon előtted,válts egy nagyot,élj úgy ahogy szeretnél,dobd el magadtól a rossz emlékeket(lehet,ezt könnyű mondani)nekem egy irtó szigorú apám van,voltak dolgai...gyerekkoromban féltem tőle...aztán eljött az a nap amikor a sarkamra álltam,hogy megvédjem magam...szóval nem lehetetlen dolog,nem könnyű,de lehet váltani,akarnod kell nagyon boldognak lenni,ahhoz jogod van,hogy a saját életed éld úgy ahogy te akarod.:)Remélem sikerült egy kis reményt öntenem beléd,nem szabad ráhagyni,lépj,hogy boldog legyél!!!!

2010. júl. 29. 21:11
ez tág fogalom:P
212. f54d0e6a81 (válaszként erre: 211. - Bujamaja)
2010. júl. 29. 20:49
Dolgozz a szexen!
2010. júl. 29. 20:42

kőszikee a válaszod Eugénia:D

Eddig 3pasival voltam együtt,de egyikkel sem volt jó[akivel másfél évet voltam vele kimondottan rossz volt,meg persze fiatal is voltam]Mikor megismertem a jelenlegi párom,akkor azt hittem vele tuti jó lesz úgy is,mert nagyon akartam.Jó is volt az elején,főleg az előzőekhez képest,csak hát nem jőtt a várt csoda,talán ezért is nincs már kedvem mostanában egyáltalán.És ez megkeseríti teljesen a kapcsolatunkat.Már teljesen gondolkodom a szakításon,mert nem akarom szexmentesen leélni az életemet mint a szüleim.Pszichológiai szinten arra gondoltam,hogy apám miatt is lehet,hisz vele sosem voltam jó viszonyban,sosem foglalkozott velem,és anyámat is verte és csalta.Tudatalattimban talán őt keresem.Abból is gondolom mert az utóbbi időben úgymond megtetszett egy fiú aki úgy néz ki mitn apám,a foglalkozása és a hobbijai is azok,pedig nem ez a férfiideálom.De rájttem hogy valószínűleg csak azért vonz mert apámat keresem benne.Ezért is lehet rossz viszonyom e téren a férfi nemmel.A párom meg egyébként mindent megtesz,és tényleg csak kívánni tudok mindenkinek ilyen pasit..csak a szex ne lenne:[

210. f54d0e6a81 (válaszként erre: 209. - Bujamaja)
2010. júl. 29. 18:32

Adhatok egy tanácsot,bár szerintem egyszerű.

Úgy tudod elkerülni,hogy "olyan" legyél mint a szüleid,ha nem hasonlítod magad hozzájuk..

Különböztess el tőlük,ha a pároddal vagy akkor,ne foglalkozz mással,szerintem ez a helyes út!

Azt nem hiszem,hogy más pasi a megoldás,mert eddig se oldott meg semmit nem???

Remélem valamit segítettem,de szívesen segítek még,ha tudok..

Szia

2010. júl. 29. 17:03

Hali!szeretném ha segítenétek, mert az elmúlt időben van egy hatalmas dilemmám amit úgy érzek nem tudok már magam megoldani, és már a szakításon gondolkodom, pedig ezen kívül tényleg minden király..

A témával kapcsolatos:19éves leszek a barátommal 1éve vagyunk együtt, előtte másfél évig egy olyan pasival voltam akivel egyáltalán nem élveztem a sexet, színleltem is és nem is szerettem.


háttértörténetként elmondom hogy nagyon szörnyű gyerekkorom volt, állandó költözések, sehova nem tudtam beilleszkedni, mindenki utált. Anyámék katolikusan akartak nevelni, minden héten mise, és ők is és a nagy szüleim is csak 2-3x szexeltek életükben csakis gyermeknemzés céljából, engem is igy neveltek, mikor megtudták hogy van barátom 17évesen azóta és előtte is mondjuk, én vagyok a kur. a meg a fekete bárány a családba, lelkileg és testileg is terrorban tartottak mindig. kikészültem az évek alatt.


Apám egy papucs, anyám midnig azt csinált vele amit akart, mindig csak veszekedéseket láttam és hogy egymást verik. kémkednem kellett apám után, ő pedig csalta anyámat stb.

Ebből kifolyólag halálosan félek attól, hogy olyan leszek mint ők, ugyanis a mostani barátom akivel 1éve vagyok együtt ő is szótlan és határozatlan és mindent megtesz értem, nem bulizik, nem haverozik, nem csajozik, én vagyok neki csak. Én heves, hirtelen haragú vagyok, és anyámra hasonlítok, és egyre jobban rettegek a ténytől, hogy olyan kapcsolatom lesz mint az övék(mert ált. a lány gyerek olyan férfit választ akaratlanul mint az apja)Nem találkozunk sűrűn ezért meg sem unjuk egymást.


De van egy hiba ami egyre jobban fáj, főleg az elmúlt hónapban. Vele sem mentem el az 1év alatt. . Vele élvezem a szexet, bár van amikor nem(főleg mikor anyámék felhúznak idegileg, ami szinte napi rendszerességű, és úgy érzem az életem össze van kuszálódva), de már nem tudom elviselni, hogy nem jutok a csúcsra, és egyszerűen koncentrálni sem tudok a szexre és kedvem sincs sokszor. miért van ez?


már arra is gondoltam hogy öröklődött a frigidség vagy másik pasival talán élvezném aki idősebb pl és még ismeretlen?Van egy ember aki úgymond megtetszett az elmúlt egy hétben, de nem ismerem csak láttam párszor, és sokszor eszembe jut, hogy vele talán jobb lenne vagy bármi?De lelkiismeret furdalásom van, hogy így érzelmileg megcsalom a barátomat, és hogy talán kiszerettem volna belőle?

kérlek adjatok tanácsot,mert már nem birom így tovább:S

208. pandi71
2010. febr. 8. 23:09
nagyon pörögnek itt az események:-D
207. ec63a7fc29 (válaszként erre: 199. - Angyal63)
2008. nov. 8. 23:30
Egy kis szőrös édes állatka.
206. angyal63 (válaszként erre: 204. - A445f073a9)
2008. nov. 4. 20:09
:-DD
2008. nov. 4. 20:08
Ma estére ennyi volt részemről, további jó csevegést :-D Jó éjszakát mindenkinek :-DDD
204. a445f073a9 (válaszként erre: 203. - Angyal63)
2008. nov. 4. 20:08
EZ AZ! Ez a lehető legjobb hozzáállás. Komolyan. Én is valahogy így vagyok ezzel.:D
203. angyal63 (válaszként erre: 200. - A445f073a9)
2008. nov. 4. 20:06
Nem tudom miről van szó, nem is nagyon érdekel. A lényeg, hogy szórakoztató legyél - ha már itt vagy - a többi a te dolgod.
202. angyal63 (válaszként erre: 201. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 4. 20:05
:-DD
201. gyöngyszemü (válaszként erre: 198. - Angyal63)
2008. nov. 4. 20:02
Tényleg. Elnéztem a számokat Bocsika!! :-((( Na hát az tényleg dúrva volt!! :-((
200. a445f073a9 (válaszként erre: 199. - Angyal63)
2008. nov. 4. 20:00

Nem erről van szó. Vagy mégis?:D

ITT ugyan mit számít?

199. angyal63 (válaszként erre: 196. - A445f073a9)
2008. nov. 4. 19:57
Na igen. A Notre Dame-i szörny vagy, hogy ennyire titokzatos vagy? Netán aberrált politikus? Vicc volt... bár sose tudni :-DD
198. angyal63 (válaszként erre: 197. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 4. 19:55
Értem én.. csak "sugallatok"... de te azt írtad, hogy reggel megbeszéltük, hogy este... én erre reagáltam.
197. gyöngyszemü (válaszként erre: 192. - Angyal63)
2008. nov. 4. 19:53
Nem kötelezettség, és nem kötelező. És azsem biztos hogy az megvan beszélve... tali, dumcsi, dea lehetőség benne van... Á hosszú!
2008. nov. 4. 19:53
Ugyanmár, oda is azt írok, amit akarok, attól nem lesztek beljebb.:D
195. angyal63 (válaszként erre: 190. - A445f073a9)
2008. nov. 4. 19:51
Akkor 20 vagy 68 :-DD
194. angyal63 (válaszként erre: 189. - Gyöngyszemü)
2008. nov. 4. 19:50
Megadni semmit nem adott meg magáról, ezért tippeltem vagy egy baby-re, vagy egy öregemberre.. :-DD
1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook