Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak fura viselkedése... párkapcsolat dilemma fórum

Férfiak fura viselkedése... párkapcsolat dilemma (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jan. 2. 09:29

Szerintem is várj egy kicsit, ha nem keres továbbra sem, akkor felejtsd el, egy kicsit korai volt még a bemutatás.

Mi a párommal egy utcában lakunk, de már együtt voltunk 2 hónapja is, mikor átmentem hozzájuk hivatalos "anyu, apu ő a barátnőm" randira..... Bár az anyukája neki is sokszor mondta, hogy miért sétálgatunk, nyugodtan legyünk náluk.


A másik megoldás, ha nem akarsz dillemában lenni: rákérdezel, hogy mi ez a nagy hallgatás?

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 09:07

Ha nem kér személyes találkát, akkor felejtős.

Most játssz egy kicsit kivárásra.

Személyfüggő, hogy ki mit keres. A párom mindig azt mondja, hogy ha olyan lennék, mint az anyukája, akkor Dunának menne.

2. a ferj (válaszként erre: 1. - C64384e0f7)
2013. jan. 2. 09:05
ha nem keres, az nem jó. meg amúgy is hova ez a nagy sietség? kérdezd meg kerek perec most mi van?
2013. jan. 2. 09:03

Kicsit gondba vagyok manapság a férfiak viselkedésével... még hogy a nők a bonyolult megfejthetetlen jellemek....


Egy férfi nevezzük nevén az illetőt Ádám, már a második randinkon beakart mutatni a szüleinek. Én kézzel lábbal ellenkeztem mondván ez azért mégis korai (szülőfüggőség szerintem). Azután kb a negyedik randi után mégis elvitt és bemutatott a szüleinek. Azóta viszont sms-t szinte nem is kapok tőle, hívni nem hív, fb-n szoktunk csak beszélgetni. Kicsit úgy érzem hanyagolja a dolgokat. Nem jöttem be az anyós-apósjelöltnek? Egy férfit befolyásolhatja szerintetek egy anyuka vagy apuka "véleménye"??? ha így van akkor ez veszett ügy... Tényleg igaz hogy a férfik általában az anyukájához "hasonló" házias nőket keresnek???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook