Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férfi társaságban hogy viselkednétek ilyen szituban? fórum

Férfi társaságban hogy viselkednétek ilyen szituban? (beszélgetős fórum)


25. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 19:55
Ha normálisak lennének, visszafognák magukat a jelenlétedben. Én sok időt töltöttem férfiak társaságában munkahelyen, és baráti körben is. Nem vetették el a sulykot. Amelyik olyan, arra nem vagyok kíváncsi. Nem muszáj jópofát vágni.
24. Főnix3 (válaszként erre: 23. - 45e71ccc79)
2023. júl. 5. 21:44
Nem is feltételeztem rólad. :)
23. 45e71ccc79 (válaszként erre: 21. - Főnix3)
2023. júl. 5. 21:40
Én amúgy ilyeneket nem szólok be, mert szerintem ez suttyóság.
22. Főnix3 (válaszként erre: 21. - Főnix3)
2023. júl. 5. 21:29
Hja,hogy ő, nem te. :D Bocsi,félreolvasta.
21. Főnix3 (válaszként erre: 20. - 45e71ccc79)
2023. júl. 5. 21:25

Nem hiszem, hogy vissza szóltál volna. :D Ritkán találok olyan partnerre,akinek gyors válaszai vannak. :)


Ha mégis, akkor azt mondtam volna, hogy

-Majd ez is elmúlik,addig élvezd ,hogy él.

Vagy csak annyit , hogy szívesen,ez most ingyen volt. :)

20. 45e71ccc79 (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. júl. 5. 21:01
"Pl. Hallottam ahogy pisiltél. Visszakérdeztem, és felizgultál? Nem számított a válaszomra..." - ha azt mondja: igen, arra mit válaszoltál volna?
19. rockcica (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. júl. 5. 20:32
Pont így...😅
18. c4da557d31 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 5. 20:27
Biztos nem szólnék bele, ha olyan a téma, ami nem érdekel. Viszont néha te is bedobhatnál egy olyat ami téged érdekel ☕ és akkor ők is figyelnének rád kicsit. Hidd el, kiguglizzak hogy miről is van szó.
2023. júl. 4. 23:28

Szerintem, ha úgy érzed, hogy közéjük kell tartoznod, akkor vedd fel a stílust, a poénokat. Ha meg akarod tartani a társaságban a női státuszt, akkor határozottan húzd meg a határvonalakat!

Sok éven át dolgoztam katonákkal. Határozottan le kell őket építeni.

16. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 23:09
Szerintem minden az egyénen múlik. Ha kényelmesnek érzed azt, hogy bekapcsolódj és szeretnél, akkor tedd azt. HA nem érzed kényelmesnek akkor viszont ne tedd, mert csak erőltetett és kínos lesz az egész. Az meg sem neked, sem a többieknek nem jó.
2023. júl. 4. 21:33
Én is csak férfiakkal dolgozok. Ha nem tetszik a téma, másra terelem a szót. Bedobok olyat, amiről én is szívesebben beszélgetek.
14. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 21:25

Kérdezd meg legközelebb,hogy magadon tesztelted?

Vagy mondhatod még neki/k, hogy "Nekem is van ellenszerem a feltűnőségi viszketegségre." :)Vigyél neki/k kis kiszerelésű, krémet, nesze, kend be magad 'nevetgéllel...,mert nem vagy vicces. :)

Felizgat a rivalizálásotok.. Stb,vedd fel a kesztyűt!


Az előző munkahelyemen én voltam egyedüli nő, hamar rájöttek, hogy nem érdemes beszólogatni.

Pl. Hallottam ahogy pisiltél. Visszakérdeztem, és felizgultál? Nem számított a válaszomra...

A kedvencem ütőkártyám, mikor már kezdtek kihozni a sodromból,amire tuti megsértődik a pasi, hogy mitől van kisebbségi komplexusod? Minél nagyobb a szád, annál kisebb a 'pöpölő...

Ne legyél szívbajos, csak lazán szólogass vissza, ha meg eldurvul, akkor nyugodtan rájuk lehet szólni. :) Bár, ha látják, hogy nem vagy anyámasszonykatonája, akkor nem lesz gond,"befogadnak". :)

13. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2023. júl. 4. 20:41

6 an vagyunk nők egy szobában, és van egy férfi munkatársunk. Még bírja.

Nem kell félteni bennünket sem. :)

12. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 18:51
Csak férfakkal dolgozom, tehát napi szinten vagyok velük egy helyiségben, és bár elsül néha ilyen poén, de azért nem ebből áll a beszélgetés. Szerintem vagy játsszák magukat, vagy egyszerűen taplók. Én nem vagyok prűd, kimondottan férfiak között élem a mindennapjaimat, de nem érezném magam jól egy ilyen szituációban, és fel sem merülne bennem, hogy ebbe a beszélgetésbe be akarnék szánni...
11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 18:50
Minden héten ezzel telik kb 2-2,5 óra az életemből, plusz pletykálkodás, a férfiak durván pletykásak. Nálunk ezt vezetőinek hívják, így nem tudom magam kivonni belőle, de nem is feszengek, kb úgy veszem mintha az időjárás lenne a téma.
2023. júl. 4. 17:54
Bekapcsolódok, amíg elviseli a tűréshatárom. Aztáná megkérdem, más témátok nincs?
9. vigyefene (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 17:43
Óóóó, akkor szelid társaság.
2023. júl. 4. 17:41

Altesti poént arra értem, hogy: -Fáj a hátam -Van fájdalomcsillapítóm, de csak kúp formában

És akkor az ilyenek tovább fűzése.

2023. júl. 4. 17:38

Sztereotip férfias témák.


Ennek a fordítottja: barátnőzés, shopping, asztrológia, aura és csakra és egyéb ezo, na meg Prüntyőke ma elengedett kézzel ült a bilin. :)


Mindegyikhez lehet alkalmazkodni és bele is lehet szólni, mert miért ne?

2023. júl. 4. 17:37

A nőket sem kell félteni, ők is szabadszájúak egymás között.

Így van, vagy nem?

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 17:14

A pasik már csak ilyenek...:)

Ha női kollegát kapnak, kezdeti időkben még visszafogják magukat. Aztán a kollegina vagy megszokik vagy megszökik.

De nem kell szó nélkül hagyni, ha elharapódzik az ilyesfajta poénkodás. Nyugodtan szólj rájuk, ha már zavar!

Abból fogják tudni, hogy meddig mehetnek el.

4. Kacsahercegno (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
2023. júl. 4. 17:00
Amúgy az is lehet, hogy neked játszották magukat, hogy milyen lazák meg viccesek. Bár akkor lehet nem kezdtek volna fociról meg csajokról beszélgetni, amihez valszeg nem tudsz hozzászólni... Ez meg a másik hogy prosztóság az is, hogyha ott vagyunk 5-en, akkor az egyik embert direkt kihagyjuk a beszélgetésből...
3. 45e71ccc79 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 16:59
Én férfiként unom, ha ez a fő téma, focit soha nem szerettem. Meg általában amit a szexről, csajozásról elmondanak, abból is gyököt lehet vonni.
2023. júl. 4. 16:57
Szerintem alapvetően nem feltétlen van baj az altesti humorral meg a szexről témázgatással még női társaságban sem, azért minket se kell mindentől megkímélni 😅 de ha kizárólag ebből áll az egész beszélgetés, az szerintem rettentő prosztóság, plusz nekem masszívan kiábrándító is amikor ilyesminek vagyok fültanúja. Mondjuk én nem szólnék érte, hacsak nem valami nagyon offenzív dolog (nemi erőszakos meg nőverős """poénokért""" volt már, hogy szóltam) csak exkuzálnám magam a társaságból...
2023. júl. 4. 16:33

4 pasival kerültem egy helységbe. Aranyosak, jó fejek. Minddel jó a viszonyom, elbeszélgetek velük.

DE! Ha össze vannak 4-en eresztve, mennek a pasis humor morzsák: szex téma, csajok, altesti poénok, ivászatról beszélgetés, fociról-és hasonlók. Én meg ott ültem köztük, el-el mosolyodtam, de úgy 3 percet bírtam és rémesen feszengtem. Csak elmosolyodtam meg ilyenek. Aztán mondtam, hogy na megyek, dolgom van.


Egy normális nő bele szól ilyenkor? Vagy mi a helyes viselkedés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook