Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi nők, férfias szokásokkal, vagy kényelmes testhelyzetekkel. Akár nőként társaságban, akár csak otthon melegítőben... fórum

Mi nők, férfias szokásokkal, vagy kényelmes testhelyzetekkel. Akár nőként társaságban, akár csak otthon melegítőben... (beszélgetős fórum)


2010. dec. 1. 10:47
Utcán aránylag csini, de itthon pihe-puha melegítő és a melltartó is megy a sarokba. :)
17. 06718ca650 (válaszként erre: 11. - Cippora)
2010. nov. 30. 21:10
Hajjajj, és sajnos én ezt a szokást nem tudom otthon hagyni. :)
16. border05 (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2010. nov. 30. 21:07

Nálam ez úgy működik, hogy az elegáns hölgy (én) hazaér a munkából, farmert, western csizmát vesz, és lóra ül, vagy melegítőt vesz fel, és a dobszerelés mögé ül.

Szeretek nőiesen kinézni, de a dobos, és a lovas is én vagyok.

Mindkettő nagyon fontos az életemben.

15. dca4884e2f (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2010. nov. 30. 19:55
A gesztusokat illetően nem igazán különbözik az itthoni viselkedésem pl. a munkahelyitől, noha igaz, hogy itthon jobban elengedem magam :) Persze ez nem azt jelenti, hogy itthon férfiként viselkedem, és asztalra felhányt lábakkal tévézem, csak épp lazábbra veszem a figurát. A viselkedésem itthon is, munkában ill. társaságban is hasonló, szeretek nevetni, felszabadult lenni. És sokat beszélek :). Öltözködés: én inkább nőiesen öltözöm, de nem elegánsan - úgy értem nem járok kiskosztümben (általában farmer, felső, magassarkú). Itthon kényelmesen szeretek lenni, vagy nincs rajtam semmi (na nem a hideg téli napokon), vagy pedig egy normálisabb top és short, esetleg farmer.
14. dca4884e2f (válaszként erre: 10. - A9f4f8dbe4)
2010. nov. 30. 19:44
Mintha csak magamat hallanám! :D De hát én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt :D Mármint ami a női autósokat illeti :)))
13. e552983a4b (válaszként erre: 12. - Russodebby)
2010. nov. 30. 19:42

Sajnos, én sem szeretek nőiesen öltözni, engem nagyon feszélyez:(

Ha megyünk valahova, és "ki kell öltözni", alig várom, hogy hazaérjünk, és lerúghassak magamról minden cicomát:)

Én is inkább a sportosan elegáns, divatosan kényelmes cuccokat részesítem előnyben!

2010. nov. 30. 19:34
Itthon is és az utcán is inkább sportos, mint nőies rucikban járok. Vezetés közben rosszabb vagyok,mint egy pasi (páran már "megszóltak"). Mindez betudható,hogy fiúk közt nőttem fel.
2010. nov. 30. 19:30
Háááát...ha elszakad a cérna,akkor tudok úgy káromkodni,hogy még a férfiak is belelpirulnak!
10. a9f4f8dbe4 (válaszként erre: 9. - E552983a4b)
2010. nov. 30. 19:02
Nővérem szokta a béna autósokra megvetően megjegyezni, hogy na, ez tuti nő... úgyhogy jelen helyzetben a nőiesség nem feltétlenül jelent előnyt :P
9. e552983a4b (válaszként erre: 8. - 879a837565)
2010. nov. 30. 18:13
Hát, evvel én is így vagyok, elég "sportosan" vezetek, és időnként én is kivetkőzöm magamból, és nem vagyok valami nőies:)
2010. nov. 30. 18:09
Sokak szerint nem nőies a vezetésem. Ráadásúl vezetés közben időnként hangosan ki is nyílvánítom, nemtetszésemet.
2010. nov. 30. 18:08
Húha... a spirituális válasz az lenne, hogy mi minden sejtünkben éjjel-nappal nagybetűs Nők vagyunk.
2010. nov. 30. 18:06

nekem ez olyan attól függ kategória. ha pl miniszoknyában flangálok akkor sem megy a "risza-risza" :) a tartásom mindig egyenes tehát nem görbe háttal járkálok. de kényelmesen. ha tűsarkú van rajtam akkor sem illegetem magam hanem egy határozott tempót diktálok :)


szerencsére a jelenlegi melóhelyen szinte csak srácok vannak így megengedett a lazulás. nem kell puccbavágni magam.. :)

2010. nov. 30. 18:06
Helló. Én ma azon kaptam magam, hogy "kisterpeszben" ülök a gép előtt...Igaz,farmerban voltam.:)
2010. nov. 30. 18:01

Érdekes a téma.

Elég kényelmetlen legalábbis számomra mindig "nőnek lenni/nőként" viselkedni. Sokkal kényelmesebb, lazább ruhában, laza testtartással-nem behúzott hassal, kidüllesztett melle, szempillát rebegtetve-járni, kelni meló közben:)

Mindez, még attól is függ, mit dolgozik ugye, az ember lánya...

3. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Mesesajt)
2010. nov. 30. 18:00

szia! érdekes kérdés :))


nekem ilyen gesztusaim, mozdulataim nincsenek, általában itthon is úgy mozgok, jövök megyek mint máshol... nekem inkább az van, hogy pl. vizsgaidőszak alatt totál lepukkanok és akkor nagyon nem vagyok nőies látvány - szerintem. akkor néha érzem hogy picit elhanyagolom Magam. legalábbis magamhoz képest.....

2010. nov. 30. 17:59
sör:)
2010. nov. 30. 17:56

Szép estét! Érdekelne, hogy nektek nőknek, vannak -e olyan(férfias), vagy kényelmes szokásotok, amiket otthon hagytok-e napközben, mikor nőként helytálltok akár a munkahelyen, vagy bárhol. Vagy viszitek magatokkal...Vagy esetleg csak otthon, melegítőgatyában jönnek csak elő...

Olyasmire gondolok, hogy csak keresztbetett lábakkal ülsz-e le, ha csiniben vagy, vagy máshogy is(ahogy kényelmes)...leülsz-e esetleg melóban úgy, hogy otthon leülnél a gép elé, pl egyik lábadat magad alá húzva...stb...

Vagy bármi, ami kényelmes, vagy férfias, de jóleseik, annak ellenére, hogy Nők vagyunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook