Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fenékplasztika fórum

Fenékplasztika (beszélgetős fórum)


1 2
45. Dio3
márc. 14. 18:06

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata alsó kimetszéses fenékplasztikával? A megereszkedett alsó területet szeretném korrigálni, de egyrészt a műtétet követő lábadozás és higiéniás procedúrák, másrészt a 6-8 héten át tartó inaktív életmód erőteljesen elgondolkodtat. Milyen eredményre lehet számítani? Nem nagy feneket szeretnék, csak jóval kevésbé lógót, lazát. Valóban jelentősen javítható fenék felvarrással ez az állapot? A válaszokat megköszönöm.

44. Mariaa (válaszként erre: 35. - Szandra8888)
2023. szept. 25. 04:15
Szia! Tudnánk privatban beszélni, nagyon fontos lenne! Egy ismerősömet 3 hete műtötték és így járt, szeretném megkérdezni, hogy nálad hogy és meddig zajlott a dolog!
43. pupilla125 (válaszként erre: 37. - Moncsim09)
2021. szept. 12. 16:43
Kedves Moncsim09! Hol talállak? Kérdezni szeretnék Tőled!
2020. dec. 27. 18:01
Érdekelne csináltatott valaki fenékplasztikát saját zsírral,
2020. jún. 11. 23:01
Sziasztok! Érdekelne, hogy van-e valaki itt a fórumon, aki BBL-t csináltatott itthon - sikerrel. Nem a fenekemmel van problémám, mivel rendszeresen edzek, viszont nincs csípőm, ennek a saját zsírral történő megalkotása pedig elég nagy gyakorlatot és szakértelmet igényel, nem beszélve arról, hogy ez az egyik legkockázatosabb plasztikai műtét. Kérlek, írjatok, akár privit is, mert nagyon nem találom a keresett infót online. Köszi szépen! :)
40. NicoleM (válaszként erre: 37. - Moncsim09)
2020. jan. 9. 05:38
Esetleg tudnál mutatni előtte-utána fotót? Implantátumot helyeztek be?
39. h.kinga245 (válaszként erre: 31. - Peerick)
2019. ápr. 30. 15:13
Szia! Ne haragudj, hogy ide írok, Tizedessel mást is csináltattál már? Köszönöm
38. ciccabogar (válaszként erre: 34. - Szandra8888)
2019. jan. 4. 21:55
Szia! Implant vagy toltes volt? Kuldenel nekem is képet?
2018. dec. 11. 17:49

Most voltam 5 napja fenékplasztikán.

Mielőtt bárki belevágna elmondanám hogy mellem a fasorban sem volt ehhez képest, elég komoly műtét talán az egyik legkeményebb.

Van fájdalom gazdagon nem tudsz annyi fájdalomcsillapítót szedni h minden jó legyen feküdni is már fáj.

Viszont gyönyörű! Olyan mint a mesében!

2018. aug. 27. 17:15
Sziasztok! Érdekelnének még tapasztalatok, illetve akik írták hogy nem sikerült a műtét ki hogy van? Hogy sikerült rendbe hozni? Köszi előre is. 😊
35. Szandra8888 (válaszként erre: 32. - Bemutatkozassal)
2017. aug. 3. 02:36

Szia

Engem lassan 3 honapja hogy műtöttek ,azota is nyitott sebbel hason fekve elek, nem kívánom senkinek ezt a fájdalmat! Nem az orvos hibájából tortent sajnos ez az első kockázat ami előfordulhat es senki sem beszél róla. A váladekot eltávolító cső ami 3 napig dolgozott volna mar a második nap eldugult (ezt csak eltavolitasnal lehet észre venni) ettől az összes valadek bent maradt majd a varraton at távozott igy kaptam egy kisebb fokú fertőzést ami másik két műtét követet ... utolag nagyon sok lánytól hallottam vissza ugyanezt, érdemes meggondolni hogy ér e ennyit.

Privátban szivesen kuldok kepet

2017. aug. 3. 02:34

Sziasztok

Engem lassan 3 honapja hogy műtöttek ,azota is nyitott sebbel hason fekve elek, nem kívánom senkinek ezt a fájdalmat! Nem az orvos hibájából tortent sajnos ez az első kockázat ami előfordulhat es senki sem beszél róla. A váladekot eltávolító cső ami 3 napig dolgozott volna mar a második nap eldugult (ezt csak eltavolitasnal lehet észre venni) ettől az összes valadek bent maradt majd a varraton at távozott igy kaptam egy kisebb fokú fertőzést ami másik két műtét követet ... utolag nagyon sok lánytól hallottam vissza ugyanezt, érdemes meggondolni hogy ér e ennyit.

Privátban szivesen kuldok kepet

33. Mese055 (válaszként erre: 32. - Bemutatkozassal)
2017. máj. 24. 17:50
Erősen gondolkozom rajta én is. Vègülis kit választottál? (orvos) Szabad tudni az árat? köszi.
2017. febr. 4. 23:33

Sziasztok!


Én a hónapokban készülök rá. Valaki esetleg megosztaná a tapasztalatait?

2016. máj. 28. 17:39

Hey

En csinaltattam marciusban.Dr Tizedes Gyorgy nagyszeru munkat vegez. Ha esetleg valakit erdekel kep kerem irjon a peto.ercsi@gmail.com cimre egy uzenetet.

Szep napot

2016. máj. 20. 07:45
Sziasztok! Engem is nagyon érdekel ez a dolog. Van valakinek esetleg előtte-utána kép????
29. aspen77 (válaszként erre: 27. - Sasianiko)
2015. máj. 22. 20:28
szia! engem is erdekel. megkerdezhetem kinel csinaltattad? koszi
2014. júl. 4. 22:57
Sziasztok! Nekem meg nem volt fenek plasztikam , de nagyon szeretnek olyan valakivel beszelni aki atesett mar az ilyen muteten ;) sasianiko ha vagy beszeljunk !
2014. febr. 10. 18:45
Sziasztok!5napja volt fenék plasztikám,nem voltam feneketlen,de szerettem volna olyan igazi brazilos labda posit.Azt hittem nagyon fog fájni,de már alig fáj,simán ülök rajta,a harmadik napon vissza kellett utaznom Svédországba,ki bírta a 20 órás autó utat is.Kicsit még duzzadt és itt-ott lila.de tökéletes!Ne féljen töle senki!
2011. máj. 25. 18:13
Nem írna vki olyan, akinek volt már fenékplasztikája? Én nagyon gondolkozom rajta, de sajnos Mo-on ez még nem túl hétköznapi eljárás, így kevesen tudnak beszámolni a tapasztalataikról :(
2010. júl. 18. 21:24
szio:)kinél és mikor csintattad a fenékplasztikád?olvastam h ki akarod cseréltetni mi vele a gond?ha jol tom dr.molnár miklos is csinál(olvastam h dr keresel)
24. Dolce 409 (válaszként erre: 23. - Jtimoka)
2010. júl. 6. 14:26
Szia! Találtál már orvost a problémád megoldására. Mi a baj az implantoddal? Miért nem sikerült? Ki csinálta Neked?
2010. máj. 26. 12:08

Sziasztok lányok!

Én már átestem a fenékplasztikán, implantátumom van bent, de most cserére szorul, mert állandóan fáj és nem is lett szép annyira a formája.

Ha valaki tud bp-i orvost aki ezzel foglalkozik, megköszönném ha priviben elküldené.

Nagyon fájdalmas műtét hosszú gyógyulással, senkinek sem ajánlom!! csak ha muszáj...

22. 2aa9b7fbbc (válaszként erre: 15. - Brilliantgirl)
2009. szept. 7. 23:39
Nem hiszem,hogy bàrki "klònoztatni"akarnà magàt csak azèrt,mert kès alà fekszik.Az intelligenciànak sincs sok köze a beavatkozàsokhoz-az önbecsülèshez annàl inkàbb.Èn egy nagyon rosszul sikerült,10 èvvel ezelôtti mûtèt nyomait igyekszem korrigàlni fenèkplasztikàval,màr ha èrdekel valakit:elèg kihalt ez a fòrum...
21. cfe91a5448 (válaszként erre: 20. - Gine)
2009. márc. 10. 06:10
:))))))))))
20. Gine (válaszként erre: 19. - Cfe91a5448)
2009. márc. 9. 18:27

Szia Cuncika!:)


Mi mindenhol:)Látom egy az érdeklődési körünk:)

Majd nyitunk egy műanyag fórumot:D

19. cfe91a5448 (válaszként erre: 18. - Gine)
2009. márc. 9. 16:41
szio baby:)itt is össze futunk:))cupp
18. Gine (válaszként erre: 17. - Cfe91a5448)
2009. márc. 8. 16:17

Szia!:)


Ezt én sem tudom elképzelni,hisz a cickóra is fura ráfeküdni,a popódat meg sokkal gyakrabban veszed igénybe:)

Bár,ha az én csonti fenekemet nézem,lehet még kényelmes is lenne,ha kipárnáznák:D

Utána tuti,hogy még a fapad is pihe-puha lenne:)

2009. márc. 8. 16:01
sziasztok:) Monique covet-k is most lett beültettve a fenék implije,nálunk is divatba jött ez az eljárás már pár éve a legjobb tudomásom szerint no sok dr csinja.ha vkinek szüksége van rá hát tegye+jegyzem vhogy no tom elhinni h kényelmes lenne ráűlni,,,már abbol kiindulva h nekem is+van mütve a cicim és olyan mintha gumilabdán feküdnék amikor hason vok:)
16. zsebike0909 (válaszként erre: 3. - E004ab8014)
2009. febr. 24. 20:45

Szia!

Milyen gyakorlatokat ajánlsz?

Köszönöm!

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook