Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Felnőttkori fogszabályozás fórum

Felnőttkori fogszabályozás (beszélgetős fórum)


1 2
2020. okt. 9. 12:31
Akit érdekel a Glamur napok keretében a nagyobb városokban van akciós fogszabályzás!
2017. jún. 26. 10:32
Csütörtökön megyek konzultációra,kíváncsi leszek...
46. fzsuzska (válaszként erre: 45. - Viki1987)
2017. jún. 18. 17:55
Szia. Talán ha 1 éve hordas éjszakait pár nap nem hordástól nem lesz gond...
2017. jún. 18. 05:51
Sziasztok! Olyan gondom van hogy tegnap este eltörtem a felső éjszakai fogászatodtól. És most félek hogy elmozdul a fogam mire eljutok fogorvoshoz és mire megjön az új szabályzó. Rögzített szabályzóm volt 2 és fél évig,egy éve hordom ezt.
44. zebracsikó (válaszként erre: 43. - Pbm1987)
2017. jún. 15. 11:13
nem egyedül gondold végig, hanem menj el egy első alkalomra egy fogszabályozó orvoshoz és beszéld át vele, a Te esetedben mi szükséges
43. pbm1987 (válaszként erre: 42. - Zebracsikó)
2017. jún. 15. 11:06
Ooooo,na akkor ezt még végiggondolom....
42. zebracsikó (válaszként erre: 41. - Pbm1987)
2017. jún. 15. 10:51

nem valószínű, hogy kizárólag az alsóra tesznek fogszabályozót


egyszerre szabályozzák a kettőt, hiszen az összeharapásnak is stimmelnie kell!

2017. jún. 15. 10:17
Én most 30 évesen gondolkodtam el rajta,lehetőleg az alsó fogsoromat szeretném rendbe rakatni...
40. Redhair (válaszként erre: 32. - Törpillaaa86)
2017. jún. 12. 18:44
Szia! Nekem másfél hete került fel a külső láthatatlan fogszabi, aterzem a helyzetet. A szadra a viaszt oda tedd arra a brakettre ami dörzsöli. Ami nekem nagyon bevált és nyugtatta a számat a Lysterynnel való öblites este , jegeles, fagyi, aloe gél a fájós területre :) a beszéden túl totálisan rendben van mar minden a kezdeti nehézségek után :)
2016. febr. 13. 16:58
Sziasztok! Mosonmagyaróváron keresnék megbízható fogszakorvost aki felnőttkori fogszabályozásban jártas és elfogadható áron dolgozik! Kit tudnátok ajánlani? Írjátok meg a tapasztalataitokat, véleményeteket! Köszönöm!
2016. febr. 2. 02:03
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, mi a véleményetek Dr. Borbély Péter fogszabályzó szakorvosról ill. a klinikáról?
2015. febr. 2. 10:49
Légyszi nekem is írjátok meg fogszabályzós szakorvost :(
2015. jan. 19. 21:09
A gyönyörű eredmény lásd... Tudom az elején nehéz. Én is fel akartam adni.... és láss csodát több mint 2 év után gyönyörű fogsorom lett... 1 hónapja vették le. Szóval kitartás! Szép lesz az!
35. Vykusz (válaszként erre: 32. - Törpillaaa86)
2015. jan. 19. 16:47

Ez bizony ilyen.1 hétig én is joghurton,meg pépesített banánon éltem.De aztán jobb lesz.Ha húzzák is alkalmanként(már ha olyanod van) akkor is fájni fog,de már nem ennyire,meg csak aznap.

A hólyagokra én ecsetelőt kaptam.Nekem a hólyagok fájtak legjobban....

34. spann (válaszként erre: 33. - Spann)
2015. jan. 19. 11:16
épp
33. spann (válaszként erre: 32. - Törpillaaa86)
2015. jan. 19. 11:16

Szia!

Most az elején fáj, mert szépen nyomja a fogakat, de hisz ép ez a lényege!

Ha sebeket mar a fogszabi, azért kérdezd meg az orvost, van-e teendő vele, vagy elmúlik. Biztos van rá valami öblögető.

Kitartás!

Vigasztaljon, hogy nemcsak gyönyörű fogsorod lesz, hanem megelőzöl vele néhány fogbetegséget.


Megjegyzem, Kate Middleton is fogszabályzót visel, átlátszót. Egész közeli képein is csak az látja, aki tudja, hogy ott van.

2015. jan. 19. 11:02

Sziasztok! 4 napja került fel a fix fogszabalyzom 😁😁 28 éves vagyok es sajnos csak most jutottam el idáig.

Bármilyen tapasztalatotok van vagy tanacsotok szívesen fogadnam. Elegge szenvedek faj az inyem a fogaim, sem harapni sem rágni nem tudok es marra teljesen kikezdte belül a számat a készülék. Nehézkes meg a beszed is. Ti hogyan trukkoztetek az első periódusban?

31. HAGI6
2013. okt. 21. 12:21

Sziasztok!


Én Győr, vagy környékén keresek felnőtt fogszabályozással foglalkozó szakorvost, aki megbízható, és relatív kedvezményes árakkal dolgozik!


Tudtok nekem valakit ajánlani!

Segítségeteket előre is köszönöm! :)

30. ancsi0102 (válaszként erre: 26. - Meskete0828)
2013. okt. 4. 11:14

Kedves Meskete0828!


Nekem is tudnál küldeni egy elérhetőséget ehhez a fogászathoz, akinél voltál? Valóban olcsóbbak, mint itt Pécsen bárki!


E-mail: cs.annamaria2@gmail.com


Köszönöm!

2013. ápr. 23. 15:37

Sziasztok!

Nekem is szükségem van fogszabályzóra.

Tudok ajánlani valakit aki nem dolgozik horror áron?

Köszönöm

28. Tomtom1982 (válaszként erre: 26. - Meskete0828)
2013. márc. 5. 22:59

Szia,

Nekem is szükségem lenne fogszabályzóra,megkérdezhetem hogy hova és kihez jársz.Nagyon jó áron dolgozik,ezért érdekelne.Nyugottan küld privátban,ha nem szeretnél itt neveket leírni.

Milyen sűrűn kell majd állításra visszajárnod?

Köszönöm előre is!

Tom

27. meskete0828 (válaszként erre: 23. - Idzváj)
2013. febr. 24. 13:12

Szia, ha nem szeretnéd a régi fém tipusút, akkor a belső helyett válaszd a porcelán brekettest. 1; Alig látszik, 2; jobban tisztítható, 3; hatékonyabb, 4; kevésbé zavaró.

A belsőről én sem sok jót hallottam.

2013. febr. 24. 13:09
Sziasztok! én 26 éves vagyok, és a jövő héten ragasztják fel a fogszabályzómat. Várom már, és remélem ezuttal nem rontják el. Nekem az alsót felsőt egybe csinálja a doktornő. ez a leghatékonyabb sztem. A fém fogszabályozó 75000ft-ba, a porcelán brekettes pedig 115000ft ba kerül. Ja és ez magánklinikán van. A doktornő szerint fémmel lehet a legszebb eredményt elérni!
2013. febr. 8. 13:14

Sziasztok!

Én nem ajánlom senkinek a belső fogszabályzót. Az ára is több és jót nem nagyon hallottam róla. Az egyik ismerősömnek az volt és ő azt mondta, hogy megbánta, feltörte a nyelvét, száját és a tisztítása is sokkal nehezebb, mint a hagyományosé, + még egy dolog, ami szerintem elég fontos, csókolózásnál is sokkal zavaróbb, mint a hagyományos. Nekem 27 évesen lett fogszabályzóm, külső, és egy percig sem bántam meg. Tavaly októberben levették, 1 év 8 hónap után. Nem szégyelltem, nem takargattam és 5 év egyedüllét után a páromat is fogszabályzósan találtam meg, akivel mái napig együtt vagyok:) A csajok közül, aki látta, hogy ennyi idősen van fogszabim, nagyon sokan mondták, hogy de jó nekem, mert neki is kéne, csak nem mer megindulni. Biztattam őket és titeket is! Ha bárkinek kérdése van, szívesen válaszolok.

24. heyzsu
2013. jan. 21. 13:09

Sziasztok! Én 23 éves vagyok, egy ideje már szeretnék fogszabályzót, de sajnos még az anyagiak visszatartanak. Van köztetek aki pécsi és esetleg tudna nekem sztk-s árakat mondani (sima, fém fogszabi)? Körülbelül sejtem, hogy mennyibe kerül, de jó lenne pontosabban tudni.

(Bocsánat, de annyi komment van már itt, hogy nem tudom az összeset végigolvasni.) Köszi a választ!

2013. jan. 15. 20:43
Hello volt már vkinek belsö fogszabilye? vélemények irjatok rola mert azt akarok és kiváncsi vagyok:)
2013. jan. 5. 15:00
Sziasztok! Végre rászántam magam, nagyon várom hogy 2 hét múlva felkerüljön a fogszabályozóm. Előtte sajnos ki kell húzni a 2 felső 4-est, eddig ezzel sem volt gondom,számítottam is rá, most viszont teljesen bepánikoltam ahogy a beeső arcról/ajakról, nagy orról stb olvastam. A felső első fogaim torlódottak, az egyik kiáll, a másik félig takarásban van és inkább befelé dőlnek. Akiknek szintén négyeseket húztak , tapasztaltatok valami negatív változást amikor lekerült a fogszabi? Nagyon félek hogy megbánom végül..Köszi szépen!!!
2011. nov. 23. 19:16

Sziasztok!


Tegnap ragasztották be alul fölül a belső fogszabályzómat. Annyira megbántam. Tiszta seb a nyelvem, a breketteket összekötő drót szanaszét vágta.Hiába rakom ezt a viaszt is, semmit sem segít. Nem tudom,hogy ez másnál is ilyen-e, de én majd belepusztulok.

2011. márc. 19. 18:08

sziasztok,


Tudja valaki, hogy ragasztott fogszabályozás levétele után a kapott "sín" mennyibe kerülhet ?

-szóval nem komplett fogszabályzóról van szó, és csak a felső álkapocsra-


köszi Made

2011. febr. 19. 09:19

Sziasztok!


29 éves vagyok, és megkaptam a fogszabimat! Nagyon vártam már, és örülök neki. Kivehető alul és felül. Sajnos beszélni még nem tudok vele, illetve még nagyon idétlenül. Nem tud valaki segíteni, hogy kb. mikortól lehet ezekkel normálisan megtanulni beszélni? Ugyanis én nemcsak éjszaka akarom hordani, hanem minél többet nappal is, hogy hamarabb elérjem a kívánt hatást. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook