Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Felháborító, hogy az emberek azt írják, és mondják hogy... fórum

Felháborító, hogy az emberek azt írják, és mondják hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

30. Myra
márc. 17. 14:23
Én nem nevezném felháborítónak, mindenkinek megvan a saját véleménye, ezt tartsuk tiszteletben. Mindkét oldal 🙂
29. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Globus)
márc. 17. 11:21
majd befekszünk a templomba,isten segít rajtunk.más nemigen.
28. Piroska52 (válaszként erre: 23. - 55Judit)
márc. 17. 11:09

42 évesek voltunk, amikor a barátnőmet elvitte a mellrák.

Ezt szó szerint vedd, 30 éve, mielőtt elalszom, mindig beszélek vele.

Mindíg, minden este.

Annélkül nem alszom el.

Lehet, sokak szerint hülyeség.

De akkor ez olyan volt mintha elment volna a másik felem.

Máig hiányérzetem van.

27. timycat (válaszként erre: 23. - 55Judit)
márc. 17. 10:56

Ugyanígy működhet az ima is, csak az formalizált mantra, aztán követ dobnak rájuk mert csak várják a csodát.


Nekem a mantra nem igazán jött be, inkább jobban feltekeredek a problémára 😕 nálam az eltávololdás, nem foglalkozás ami inkább célravezető, csak nehéz tudatosan csinálni, aztán a "semmiből" egyszer csak bevillan az ötlet a "nem foglalkozom vele problémára", persze nyilván a tudatalatti nagyon is foglalkozik vele, gondolom innen jöhet a villanás.

26. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 10:55

Felháborító?

Éppen az ilyesmiben hívőknek kéne elfogadni azokat, akik nem egy platformon gondolkoznak velük.

Ha vagytok annyira nyitottak, hogy befogadjátok ezeket, akkor meg kéne érteni az embereket és elfogadni azt, vannak, akik nem.

Ha te valóban hiszel ilyesmikben, akkor van annyi élettapasztalatod, ismered annyira az emberi temészetet, hogy ne háborogj mások véleményén.

Ha mégis, akkor éretlen vagy még ezek befogadására.

25. Amaunet (válaszként erre: 23. - 55Judit)
márc. 17. 10:39
Ezzel a mantrázással tk. oldod azokat a "görcsöket", amit a probléma megoldásán gondolkodva okoztál. Keresi az ember a megoldást és nincs, nem talál, görcsöl rajta. De mihelyst abbahagyja a mindenáron meg akarom oldani problémát szabadabbá válik a gondolkozása és jönnek a megoldások.:)
24. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 10:38

Ne háborogj: nem éri meg! :)

Higgyen mindenki, amiben akar - én is ezt teszem. Akik elutasítják ezeket a dolgokat, azoknak leginkább sokkoló egy megtapasztalás.

23. 55Judit (válaszként erre: 22. - Piroska52)
márc. 17. 10:31

Valami van Piroska, bárminek is nevezzük.

Én pl. a délutáni gyaloglásaim alkalmával újabban mantrázok valamit egy problémára. Inkább megoldandó feladatnak mondom. A mantrázás hatására a feladat nem megoldódik, mert olyan nincs hogy valami magától lesz, hanem sorban találkozok olyan megoldási lehetőségekkel, amik előtte nem jutottak eszembe. Most meg észre veszem őket, csak rajtam áll hogy élek-e velük. Persze hogy élek, hisz ezekért mantrázok.

Van aki ezt is badarságnak tartja, de szerintem csak az tud erről érdemben beszélni aki használja, tapasztalja. Pont mint az energiával való gyógyítást. Aki nem ismer valamit, könnyen nevetgél, a fals képzeleteket terjeszti róla és dobálózik jelzőkkel.

márc. 17. 10:10

30 éve meghalt a legjobb barátnőm.

Ő volt Ádám fiam keresztanyja.

Ha valami megoldhatatlan akadályba ütközik, mindig mondom neki, ,,,beszélj tündérkeresztanyáddal,,, és utána mindíg meg is oldódik minden.

Biztos anélkül is megoldásnak.

De jól van ez így.

márc. 17. 10:04

Egyébként ezek a dolgok nagyon személyes dolgok. Nem is kell megosztani az "emberekkel".

Nem tudod az okát, csak vannak.

Nem is kell, hogy ilyenek körül mozogjanak a gondolataid. Legyél jó, a többi nem is dolgod.

Viszont akik harsonak róluk, azoknak kb.a 99%-a csaló. És sok csaló szedi is rendesen az áldozatokat.

20. michelle.r (válaszként erre: 10. - Csemár)
márc. 17. 09:18
Igen, ilyenek is vannak. 🙃
19. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 09:15
Hogyan néznek satöbbinek?
18. 55Judit (válaszként erre: 16. - Csemár)
márc. 17. 09:13
Én is.
17. 55Judit (válaszként erre: 15. - Bichi)
márc. 17. 09:12

Természetes hogy sokféle megközelítése van mindennek.

Azzal az "egy szinten" van kifejezéssel senki felett nem ítélezek, nem szeretném ha sértőnek érezné bárki. Nem is gondoltam hogy ez bárkire sértő lehet, ha magamból indulok ki. Eszembe se jutna megsértődni azon hogy vannak nálam nagyobb tudású, vagy magasabb szinten élő emberek, pedig tudok erről. Tudom hogy sok hiányosságom van, tisztában vagyok azzal hol tartok, éppen ezért tanulok valamit folyamatosan mert a helyzetem nem tetszik és nem az hogy másnak mi a véleménye róla. Hisz mindenkinek más.

16. csemár (válaszként erre: 13. - 55Judit)
márc. 17. 09:08
A 12-es háeszben én ironikusan fogalmaztam. (Csakis így tudok viszonyulni az ilyen "körmönfont" "vallomásokhoz".)
15. Bichi (válaszként erre: 13. - 55Judit)
márc. 17. 08:56

Egy normális társadalomnak pont az lenne a lényege, hogy az egyik elfogadja, hogy mit gondol a másik, és nem az ellenkezőjéről akarja meggyőzni. Te is hiszel olyan dolgokban étrendkiegészítőkkel/vitaminokkal kapcsolatban, amin sok más ember csak röhögne.

Ez pont a másik véglet, hogy "egy szinten" van, aki nem hiszi, mert ez egy ugyanolyan itélkezés.

Meg hát az energiagyógyászat nagyon más, mint a szellemek, ahogy a placebo hatás is bizonyítottan létezik

Én speciel ismerek olyat, aki állandóan azt mantrázta "minden fejben dől el, csak akarni kell", és ezt kivetítette a legkisebb nyavajákra is, egészen addig, amíg ez a kis nyavaja nem jelent meg nála, és már hiáva akart mást, a nyavaja maradt....

14. Nikice
márc. 17. 06:13
Felesleges felháborodni, ha nyitott vagy valamire oké, de légy nyitott annyira, hogy düh nélkül elfogadd, hogy más nem nyitott, na az már egy komolyabb szint.
13. 55Judit (válaszként erre: 12. - Csemár)
márc. 17. 06:11
Felháborodni és maradni "a" szinten könnyebb.😜
12. csemár (válaszként erre: 11. - 55Judit)
márc. 17. 06:01
Informálódjon ÉS fejlődjön.
11. 55Judit (válaszként erre: 10. - Csemár)
márc. 17. 05:57

Ilyen is van. Na ez a döbbenet!

Én csak az energiagyógyászattal kapcsolatban tudom mondani hogy miközben valaki egyre jobban érzi magát, látszik is rajta hogy mozgékonyabb, derűsebb, a hitetlennek hiába tesszük fel a kérdést hogy mitől lehet ez ha nem kap orvosi segítséget, nem tud magyarázatot adni.


Az életnek pedig vannak spirituális törvényei. Én ugyan nem háborodok fel azon ha valaki ezt nem hiszi. A lehetőség előtte is nyitott, hogy informálódjon.

10. csemár (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
márc. 17. 05:42
És olyan is van, hogy "ha látja se hiszi".
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 05:15

Eszembe nem tudna felháborodni azon, hogy még mindig vannak akik nem hisznek az energia létezésében, miközben én pont most tanulom a betegségmegelőző, és öngyógyító technikákat vele.


Ha azokkal beszélgetnél a szellemvilággal kapcsolatban akik hozzád hasonló hitrendszerben élnek, boldogabb lennél.

márc. 17. 04:34
Ne törődj velük.
7. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 17. 02:30

Ez tényleg felháborító!


:-))

6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 21:02
Miért felháborító? Mindenki a saját szűrőin keresztül látja a világot. Van aki akkor hiszi, ha látja, és van aki látja, mert hiszi. Egyszerűen csak válogasd meg, hogy kivel miről beszélgetsz és akkor nem fognak bolondnak nézni. Bár azt sem értem, miért érdekel, hogy ki mit gondol rólad?
5. Kolibri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 16. 20:56
Nem vagyunk egyformák. Van, aki fogékony az ilyen dolgokra és van, aki nem. Se ezt, se azt nem lehet hibáztatni.
márc. 16. 20:43
Évelem, velem mi lesz? Én is fizetek adót!
márc. 16. 20:41
Legközelebb inkább a szellemírtóknak háborogj! :D
márc. 16. 20:35
Azaz a többi természetfelettivel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook