Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fel merjek venni kivágott felsőket a nyáron? fórum

Fel merjek venni kivágott felsőket a nyáron? (tudásbázis kérdés)


14. Channa* (válaszként erre: 12. - Rabankari)
2021. márc. 31. 20:40

Azt nem is figyeltem:D


Valóban nagyon közönséges.

2021. márc. 31. 20:25
Ennyi a problémád? Öntelt vagy...
12. rabankari (válaszként erre: 11. - Channa*)
2021. márc. 31. 20:21

Jó az utolsó😂

Elől a melle,hátul majdnem a feneke.

Ez az abszolút közönséges kategória ...

11. Channa* (válaszként erre: 10. - Channa*)
2021. márc. 31. 18:05

Én a mélyebb dekoltázsnál ilyenre gondolok:


[link]


Vagy ilyenre:


[link]


Ezekből nem látszódhat ki a csíkos cici.


Na ilyet:


[link]


Egyébként sem vennék fel, akkor sem, ha ilyen szilikon mellem lenne;)



FI!


Te milyenre gondoltál?

2021. márc. 31. 12:24

A nagyobb dekoltázs nem jelenti azt, hogy ki van téve a teljes/ vagy fél mell.


Egy pántos felsőben sokkal több látszik, szerintem az sokkal közönségesebb, mint egy mélyebb, de nem mell kirakós kivágás.


Nagy mellhez sokkal előnyösebb egy V kivágású felső, mert akkor az arányok nem lesznek elrontva, nem néz úgy ki, mint egy díjbirkózó mellkasa.


Egyébként nem tudom, hogy a mellen lévő csíkok miért problémásak, hiszen a mélyebb kivágásból a melleknek nem kell kint lenniük, és gondolom FI-nek sem a mell fölötti dekoltázsa lett csíkos, ezért nem is értem a probléma felvetést.

2021. márc. 31. 08:52
Szerintem próbáld ki, ha felhúzod és feszélyezve érzed magad, akkor engedd inkább el. De ha komfortosan, akkor meg öltözz úgy, ahogy jól érzed magad.
8. Bözsi néni (válaszként erre: 7. - 346cfad937)
2021. márc. 31. 08:52

Szerintem egyáltalán melleket kipakolni közönséges dolog. (tudom, maradi vagyok)


Attól még, hogy nem lóg ki a csöcw, lehet hordani pántos felsőt nyáron.


Arany középút a legjobb.

2021. márc. 31. 08:23

(Striás) melleket kipakolni közönséges dolog.

Középút nincs?

2021. márc. 31. 08:10

En hiszek abban, hogy azt erdemes kihangsulyozni, amit az ember szepnek lat magan. Ha nem vagyok elegedett valamivel, akkor nem rakom ki, mert nem tudom magabiztosan viselni ugysem azt a ruhadarabot. Nem mas velemenye erdekel, hanem a sajatom.

A helyedben ezert nem vennek ki dekoltalt felsot. (Nyilvan zavar, hogy csikos, kulonben nem kerdezted volna itt meg).

2021. márc. 31. 08:01
Mindenki maga tudja a határait. Nem szültem, nem vagyok csíkos, nagy melleim vannak, én nem szoktam kivágottat felvenni, mert engem zavar amikor a melleimet bámuljàk. Sima kis pántos trikót felveszek persze, mert meleg van, de egyik sem kivágott. Azonban ha neked ez tetszik és úgy érzed, miért ne? 🙂
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 07:51

Vannak pántos felsők,amik un.csónak kivágottak.

Ettől függetlenül vedd fel:))Talán kipróbálhatnád a Bio Oilt állítólag segít:))

2021. márc. 31. 06:58

Én felszoktam venni így is, bár sosem annyira kivágottat, hogy látszódjanak a csíkjaim. Igaz, az enyémek már alig látszanak.


Szerintem nyugodtan vegyél fel, csak olyat, ami nem annyira mély kivágású, hogy látszódjanak nagyon.

2021. márc. 31. 02:25
Persze, hogy vegyél fel kivágottakat.
2021. márc. 31. 01:14

Ősszel szültem és eléggé megnőttek a melleim. Nem lógnak, végre szép a dekoltázsom. Pontosabban csak lenne. Sajnos a hirtelen növéstől striás lett a mellem. Már valamelyest halványult, de egy kicsit is dekoltált ruhában észrevehető.

Mikor nem volt mit kipakolni, akkor is kivágott, pántos felsőket hordtam, mert izzadós vagyok. Most is szívesen viselnék ilyet, de nem tudom ilyen "megviselt" mellekkel illendő? Vagy maradjon a környakas póló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook